• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
janusa:aha :grinning:

a já jsem kukala na net a nic sem nenašla.nevíte v česku stránku na ty kapky..nebo jaks e přesně jmenujou?
6. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni mne to vstavanie BT neovplyvnuje. :slight_smile: treba odskusat na sebe.
6. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky...ako sa mate? citavam vas, kedze si tiez meriavam BT uz viac nez rok...chcem vam len dat "chrobaka" do hlavy ohladom plodneho "egg white" hlienu...kedze osobne ziaden nemam a musim pouzivat gel...tento cyklus som zacala brat High strength Evening Primrose Oil....obsahuje vit. E 100% denna davka a 1000mg evening primrose oil providing 90mg GLA...citala som o tom vela...je to na predmestruacne sypmtomy alebo rakovinu prsnika...ale jeden z dalsich side effectov je pomoc pri tvorbe plodneho hlienu...ak tvojim cielom je plodny hlien...malo by sa to brat len do ovulacie!...ja to beriem uz 5 den...jednu kapsulu...a poviem vam, ze som v soku...gel uz tak lahko pouzivat nebudem, vdaka Bohu... :dizzy_face: a je to prirodne...
dufam, ze som aspon trosku pomohla tym, ktore maju podobny problem ako ja...
prajem vam uspesne snazilkovanie...a krasneho Mikulasa.. :wink:
6. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
samia:tak jsem pochopila...že to je dobrá věc?
6. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
son1cka názory na pitie alchemilky sa rôznia, preto som ju ja radšej pila len do ovulácie, potom už nie (sú totiž názory, že môže spôsobovať sťahy maternice a tým pádom aj potrat...)
6. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat...no u mna to zabralo...na 5den mam OCIVIDNU zmenu...
pisem len o vlastnej skusenosti... :wink:
6. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
samia :slight_smile: tak to je super :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
samia ja mam tie Evening Primrose Oil tiez mam ich z Irska a myslim ze moze byt pravda to co hovoris.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela80 ...no som rada, ze sa to niekomu potvrdilo... :wink:
6. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac mame este jedno cele balenie bez jednej tabletky....keby niekomu to pomohlo k babu tak posielam dalej...mne to uz netreby... :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
miška tak já se hlásím :slight_smile:
6. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

ja uz hlasim prve tehu priznaky :grinning: dnes som aj tyku hodila,asi som sa rozjedla na moje pomery a bolia ma prsia ale aj viac jedno prso na jednom mieste,strasna bolest,ale chvilkova

http://www.fertilityfriend.com/home/groka nic moc lebo som dnes nemerala
6. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak posli adresu do IP...chces aj femi? ama este 3/4 flasticky kupenej pred 6 tyzdnami...
6. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri vyzera to tak isto... :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano lauritka...ja mam take iste.. :wink: dufam, ze ti to pomoze ... :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem, idem si to hned aj objednat :grinning:
6. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: daj potom vediet ci to zabralo
6. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami len kolko to bude trvat kym to dostanem, aby som stihla nasledujucu ovulku :slight_smile: uz som to kupila teraz.
6. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze hovoris, ze mi uz nebude treba pre- seed gel ? :wink:
6. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko děkuji ti za testíky ,že jsi mi je dala do albíčka...a jak se cítíš na mrchu??pořád u tebe doufám ..zítra juknu na teplotu tvoji :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne uz netreba...a to beriem len 5 dni.... :sunglasses: skor potrebujem viac toalet. papieru.. :grinning:
len to ber do ovu...nie dlhsie...
6. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute ano, uz citim brusko :unamused:

samia a preco po ovu nie? :slight_smile: sice uz netreba hlien co heheh. a mozem popri tom brat aj femi kvapky??, :confused:
6. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka....ja beriem tieto vitaminy http://www.vitabiotics.com/pregnacare/conception_productinfo.aspx?utm_nooverride=1&gclid=COOMvY7Gwp4CFY8A4wodHFSSqQ
+ primrose oil
+ cranberry extract...kvoli moc. mechuru....v mojom centre povedali, ze kvoli tomu, ze sa tak velmi snazime otehu, tak mozem mat caste kapali mechura...a je pravda, ze som mala 2x a raz som musela brat antibiotika...

vraj primrose oil v pripade otehu moze vyvolat kontrakcie...preto sa odporuca len do ovu...
6. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha nao, vidim. je tam kyselina listova, becko ecko. ja to beriem osobitne. tak hadaka j femi mozem :slight_smile:

dobe ved mi staci do ovu, potom mi hlien netreba, samia tak uz teraz musis byt tehu :wink: :zipper_mouth: drzim palce.
6. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem moja...doteraz som bojovala s cystou...ale uz je dobre...
drzim palce...a daj vediet, ci tiez nakupujes toaletak vo vacsom mnozstve.. :grinning:
6. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za radu. pre seed sme aplikovali dva cykly, ale je to take nutene vies.... toto je ako hovoris prirodzenejsi sposob a este mi radili soju, tak aspon susene mlieko si kupim. niekde som citala, ze pri nekvalitnom hliene spermie nepreziju ani par hodin... mozno je tam pes zakopany u nas, dost babeniek tu pisalo, ze ked mali krasny hlien vtedy aj otehotneli. tak hadam na tom nieco bude :wink: tak a zas mam nejaku nadej :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekde som citala, ze soja nie je vhodna pre muzske pokolenie... vraj sposobuje impotenciu... mozno by si si mala o soji viac precitat, lebo nevies ci nebudes cakat chlapca...a nedaj Boze by sa to potvrdilo... :confounded:
tajne dufam, ze ti primrose oil pomoze a nemusis uz ziadnu soju ani ine preparaty... :wink:
6. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek