Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

krish
17. lis 2009

michaela hej podarilo, ani neviem ako. 😅

evikmi
17. lis 2009

michaela na CARu mi docent říkal, že pregnyl je v těle tak týden, víc ne 😉

mscat...jsem vybrala fotku,abych vypadala ne moc tlustá a navíc to je fotka tak před deseti kily :-P

michaela80
17. lis 2009

evikmi... minuly mesiac som mala pichnuty a na 17 den este bol v tele braly mi krv... ... prve si mysleli ze tehu ze sa neudrzalo ale bol to len pregnyl...

michaela80
17. lis 2009

brali 🙂

lauritka
17. lis 2009

michaela ovu bola, ale vyznaci asi az zajtra 😉

michaela80
17. lis 2009

tak potom neviem co mi ukazovalo pozitvne testy 🙂 iba pregnyl to mohol byt...Hcg 16 dni po pregnyle bolo 3,72
http://www.fertilityfriend.com/home/michaela80
pozri druhy grafik..

mscat
17. lis 2009

lauritka: 🙂 jojo...asi to bude taky kocour...má hmm tipuju tak 2 měsíce 😀 a je celý černý. 😀 je to nalezenec večer v té největší zimě když byly ty hnuse větry a podobně. 😒 ti povím..mi k nohám najednou přiběhlo..tak 3 týdenní kotátko.vytřepané...okamžitě byla naša... 🙂 jako chudato fakt.to bylo jen do dlaně.měla mě za mámu..takže já si uvázala šátek a nosila a chovala 😀
a ted je to taká svinucha...nedá a nedá pokoj 😀

evikmi: 🙂 noo jen deset kilo navíc máš? 😝 to nic není.. 🙂 já od své původní váhy asi 21kilo navíc. 😝
ale myslím že hlavně zadek mi narostla stehna..břicho je mi celkem fuk 😀 😝 s tím už hold nic nenadělám...

diapozitiv01
17. lis 2009

mich, aj ja si myslim (podla grafu )ze uz si ovu mala, mas podobne teplotky ako ja
Krish, este cakat 2 tyzdne,,, ale co uz, to by malo byt vidiet aj akcia srdiecka

evikmi
17. lis 2009

myslím že u biochemického těhu jsou takové hladiny hcg..... ale pregnyl určo ne

flamenga
17. lis 2009

ja som mala hcg 30 a brali to ako biochemické tehu...

diapozitiv01
17. lis 2009

Ja macky nemusim, bojim sa toxo ako certa, nejako mam zakodovane ze macka=toxo. ALe zato hafanov mozem, aj jednu krasotinku mam doma 😀

titulienka
17. lis 2009

tak ja mam od posledneho tehu 15 kil navyse....a myslim ze uz to tak nejde dole ako kedysi 😅

lauritka
17. lis 2009

tak tych biochemickych tehu tu byva vela ako vidim... ale asi to je normalne... kym sa najde to "prave" vajko 😉

mscat, my sme ho tieznasli na ulici chudatko, za mamu si osvojil moju fenku.

🙂 ked s nou idem vonku, tak caka pri dverach a place za nou ...neverila by som , ze si na seba tak zvyknu 😵

evikmi
17. lis 2009

flam spousta doktorů pokud není hcg v řádu stovek nebo tisícovek takové hodnoty neřeší jako těhu😉 řeknou,že se třeba vajíčko a spermie spojily,ale nechytily se a proto tak málo jednotek...neni to asi ani potrat,když začneš krvácet :-/

mscat..ne,to je od té fotky deset kilo asi.... jinak co jsem s mým drahým,tak za každý rok mám dvě kilča navrch...mám se s ním prostě asi dobře ... ale neřeším to,naši jsou oba "dobře stavění" takže stejně s tím nic moc nenadělám...

mscat
17. lis 2009

dia: 🙂 tak to sice ano...já taky neměla v plánu pořídit kočku,ale neměla jsem to srdce ji nechat umrznout. 🙂 a ted je to náš mazel...
my měli pejska asi týden.....nádherná byla..kříženec pyrenejský horský pes a německý ovčák!jako medvídek...takového pejska nikdo neměl...jenže ona už měla přes 6kg..a chtěla si pořád hrát..skákala po malém,ten celý den jen ječel...,pak ju mlátil,ona mu brala hračky...no to byl celkem mazec,nevěděla jsem koho dřív napomínat.nedalo se to vubec..musela jsem ji vrátit.. ☹ což mi rvalo srdce teda protože ona si mě sama vybrala ☹

mscat
17. lis 2009

evikmi:to mi říká i můj...že jde vidět že jsem asi spokojená když tak přibírám..že tak proč to řeším 😀 tak už to neřeším..ale až mě někdy nechá kvuli vyžličce tak mu to připomenu 😀 😠

lauritka:takže jsi jak já?jsem ráda...že má taky rád někdo kočky..já hodně slyším že kočky bár kdo nemusí...ale navíc,..kočky jsou mnohem čístotnější jak psi 😉
takže taky máte nalezence... 😉 je dobře že jsou ještě takový dobří lidé kteří to zvíře venku neodkopnou a jdou dál.já bych to nezvládla si toho nevšimnout.ještě že jich tolik ale nepotkávám..jinak byl byl doma hotový zvěřinec 😀
ještě máme králíčka.. 🙂

lauritka
17. lis 2009

mscta to mi je luto, skoda. 😒 no ale aspon mate kocicku teraz. moja je tiey cierna, hoci ma trosku pruhy do siva. ale len mierne.. najlepsie sa na nich pozera ako sa hraju s fenkou 😵 a to na zaciatku ho chcela zozrat 😀 ked sme ho priniesli, ona je velmi ziarlivaaa 🙂

mscat
17. lis 2009

lauritka:děkuji ...bylo to těžké ji vrátit..byl to můj chundelatý miláček...
dám do albumu její fotečku! 😉 ale dlouho jsem se na ty fotky nekoukala tak snad to unesu 😝 😒

taky máme tak černou s troškou pruhama 😉
no tak ta naše nemůže být pohromadě s králíkem..ten mě minule málem infarkt 😝 😅

lauritka
17. lis 2009

mscat my berieme vsetko opustene rad radom. 😉 mne je jedno ci kocka alebo skrecok. mne je to strasne luto. 😔

diapozitiv01
17. lis 2009

Mscat, to je skoda ze sa nespriatelili, ona bola este stena a nechapala tu hierarchiu a myslela si ze on je tiez stena, na jej urovni , tak preto to tak dopadlo..
My mame labradorku, dufam ze ked budeme mat baby tak to bude v pohode,, ale ked jej povieme bud slusna, tak je, ked s nou ideme von na prechadzku tak mame vsetky deti z ulice okolo seba tak sa nechava hladkat.. Bohuzial Maximka sme si ani nepriviezli domov, tak naozaj neviem ako by reagovala na takeho naozaj mrnouska.. ale dufam ze to bude okk..
Nasa macky neznasa, na dvore sme jej spravili budu, do ktorejs vobec nechodi, tak tam prespavaju macky, tak raz rano ked isla skontrolovat ako sa veci maju, tak sa zvrtla bitka,,, a dostala labou od macky po frnkaku....tak teraz su macky jej uhlavny nepriatel...

lauritka
17. lis 2009

juj nadherna bola mscat 😵

dia ma pravdu, ona to este nechapala a maleho brala ako steniatko

🙂

moja fenka tiey neynasa macky, ale na tohoto malickeho si zvykla 😵 ona zase deti nemusi 😒
neviem ako to bude, ked budeme mat vlastne,. ale citi z nich hrozbu uz od malicka, lebo si prezila asi zle s malymi ciganmi., 😠

mscat
17. lis 2009

lauritka:aj mě právě ☹
už jsou tam fotečky v tom prvním albu 🙂

dia:spíš byl větší problém právě s malým...já měla strach do budouccna...dlouho jsem zvažovala či si pořídit pejska.mám raději větší 🙂 a malý pořád venku pejskek pejsek...ale něco jiného to byla doma že?
on si nedal říct..ona když třeba spala tak ju schváně chodil budit,nebo ji zmačkl čumák..takový zlý byl..když po něm skákala začal ju mlátit

já to už nemohla vidět..měla jsem strach že když si ju nechám,mohla by si to pamatovat to co ji malý vyváděl a jednou by ji mohlo rupnout v halvě a napadanout ho třeba.brečela jsem asi týden..ale bylo to pro mě vážně náročné...malý si nedal a nedal říct.a celý den fakt jen řval jak tur at ho nechá a podobně.pak mu rozdrápla kůžičku pod rtem,shodila ho,pošlapala ho 🙂 ..takže tak no.kočka má aspon teda jen kilo a půl 😅

mscat
17. lis 2009

lauritka:že? 🙂 ☹
a chytrá taky byla.

jj jak říkám..spíš byl větší problém s malým.ona by se to naučila.až by povyrostla...on je morous který si nenechá říct 😝 😝 byl zlý na ni prostě a to se nedělá...vadila mu tady. ☹
tak ale už v pohodě..doufám že ji je jinde lépe 😉 😉

lauritka
17. lis 2009

mscat tak to si mala doma veselo. 🙂 asi bol este velmi maly na pejska. moyno ked vyrastie trosku uz sa bude chovat inac. a kocke da pokoj ?? 🙂

diapozitiv01
17. lis 2009

tak velky psy ani nemusia robit zle ale uz len tou svojou vahou ked sa chcu maznat a viac sa pritlacia.. Ta nasa ma okolo 40kg, a vzdy ked pride za nami hore, ze sa chce maznat, tak sa o nas opre celou vahou,,
Ale je to labradorka a tak miluje deti a vobec ludi vo vseobecnosti,, je perfektna,,
a aby sme boli k veci, moja labradorka si BT nemera 😀 😀 😀

lauritka
17. lis 2009

dam na chvilu mojich dvoch do albicka 😉 lebo potom to mazuuuu 🙄

lauritka
17. lis 2009

dia 🙂 davali ste ju sterilizovat? alebo chcete steniatka?

mscat
17. lis 2009

lauritka:rozkošné!! 🙂
kočce ze začátku nedal pokoj..ale ted už ano. 🙂

dia:já vím,ona by mohla být imunní třeba vuči jeho obtěžování,ale já to radši už nechtěla pokoušet.

lauritka:on je morous 😝 😅

tak holky zatím mizím
čekáme tatínka zatím papap

lauritka
17. lis 2009

pa pa 🙂

diapozitiv01
17. lis 2009

Mscat, no krasna hafanka, a kuk som aj tvoju postavicku, co ja by som za taku dala 🙂

Lauri, nedali sme ju sterilizovat, sme chceli steniatka, ale este nikdy sme ju nedali sparit, a to uz bude mat 5 rokov, ale nedali sme ju preto lebo posledne 2 roky zacala mat slabe epilepticke zachvaty,,,
ale velmi velmi zriedka, minuly rok to boli 2 a tento rok uz 4. ANi lieky neberie kym to neni nejako caste aby sa jej nezatazovala pecen... Ale s jej haranim nemame absolutne problem, vacsinou je doma a ked ideme von tak chodime 2. Jeden co drzi Elle /nasa hafanka/ a druhy co odhana psov,,, 😀