Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
13. srp 2012

@bordulka v pohode. mne to nevadi, takto robim cely den, preto mi aj tak dlho trva 😀 😀 😀 ale zas som vsetko vycistila, upratala, v skriniach, v linke, okna pretrela, koberceky preprala a tak... no neviem ci to mam nazvat nejak spinenim, ako som to uz pisala je to skor, ked sa utrem zakalene 😝 😝 😝 nevidis, no tak pekne chod na ocne, aby si si este nezhorsila zrak. inak, v piatok idem na pohovor. dnes mi volali. 😉

kikaneu
13. srp 2012

@lauritka vďaka 😉 dnes som práveže merala o hodinu skôr, lebo som išla k lekárke 😉
@moni1007 😠 teplota si pomýlila smer.....naviguj ju, nech vie zajtra kam má ísť

lauritka
13. srp 2012

@kikaneu takto je dobre mozno by bola este vyssia, keby si merala normalne. ;)

kikaneu
13. srp 2012

@lauritka týmto sa aj ja utešujem, som zvedavá na zajtra 😉

moni1007
13. srp 2012

@kikaneu potesila by som sa, kebyze sa zajtra spamata a pojde hore 😀 😀 😀 uvidime 😅

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no tak to si sikovnejsia ako ja 🙂 ja som urobila iba obed, kavu a to je vsetko 🙂 najradsej by som zavrela oci a zaspala 😀 no som zvedava na zajtra, teda na teba 🙂 na očnom som uz bola, aj som sa pomylila na pismenkach, ale nejak to tam nezaregistrovali... a dr povedal, ze som oklamala pristroje, doteraz netusim ako to myslel, ale asi v dobrom, lebo nenosim ani okuliare 🙂

kikaneu
13. srp 2012

@moni1007 veru, uvidíme.....som zvedavá 😉

moni1007
13. srp 2012

@bordulka no ale tak ja som zas cely den doma 😀 jaj a druhykrat sa nechystas, ked zistujes, ze zle vidis? 😕 a co dobre si varila? no som aj ja zvedava na zajtra, aj na piatok, co z toho bude 😀 😀

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no ale aj tak si myslim,ze keby si chodila do roboty tak urobis toho viac ako ja 🙂 a zatial sa nechystam, asi az ked budem na jedno oko slepa :( aspon aby som k nemu trafila... ozaj a kam ides na pohovor? budem drzat palceky 😵 😵

moni1007
13. srp 2012

@bordulka idem do tatra banky .. som zvedava co tam 😅 no kebyze chodim do roboty, tak neviem ci by som takto robila 😀 ci by sa mi chcelo 😝 😝

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no to si ides urcite ulozit to loto, co si vyhrala 🙂 sa vyhovaras na pohovor 😉 pridem asi skontrolovat 😀 ale budem na teba mysliet, urcite to bude zaberak, ale ty to zvladnes... a coskoro zistis, ci sa ti bude chciet 🙂

moni1007
13. srp 2012

@bordulka joj, ty hned na vsetko prides 😀 😀 😀 si ma opat prekukla 😀 som ti nechcela dat tych 20% 😝 😝 😝 no idem si uvarit kapucinko, lebo mam chut na kavicku a nezaspala by som,kebyze si ju dam teraz, idem pod deku a uz mam relax. no vlastne este vecer kvety polejem 🙂 zajtra musim ist na nakup, uz sa nam vsetko doma mina, najhorsie ze aj prachy 😀

moni1007
13. srp 2012

@bordulka prave pozeram reflex. optimalny vek na porod 19 az 25 rokov. no uz sme po 😝

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no vidis, ale cez bankovy ucet mi to mozes poslat 🙂 ja som uz moje vypila 🙂 ty si inak akčná žena :D pridi na nakup ku nam 🙂 mozno ti dam aj nejaku zlavu... no zabudla som ti povedat, co som varila 🙂 robila som take špeci chlebiky vo vajci, moja mamina s nimi rozmaznala mojho, tak mu to musim aj ja robit... ale zostal nam cely chleba a co ho necham splesniviet? a este som urobila taky zeleninovy salat s mozzarelkou... mnamka..

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 aj ja 🙂 ale ta škrabakova mala 41, takze este je čas 😀

moni1007
13. srp 2012

@bordulka no keby ze das riadnu zlavu tak pridem, ale teraz ma napadlo na co mi je zlava,ked som taky milionar, som na to zabudla .. aj moja mama robi v obchode 🙂 no chleba vo vajicku mam aj ja rada, aj moj ma supis receptik a tym on mna rozmaznal 😀 😀 😀 ja som mala uvarene este od vcera 😅
ja nechcem cakat do 41 tky 😔

moni1007
13. srp 2012

@bordulka po tej rozlucke so slobodou by som si toho fera urcite nevzala, takto sa zosmiesit pred celym slovenskom 😝

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no som ta chcela zaskocit... ale verim ti, ze tie peniaze mas kratko, este si si nestihla zvyknut :D a co robi tvoja mamina? ja robim ten chlebik s horcicou, sunkou, tavenym syrom a cibulkou 🙂 a salatik (vid foto) a co si vcera varila? a neboj, nebudes dovtedy cakat, to som dala iba priklad, ze este vtedy mozes rodit 😉

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 moja, preto sa hovori, co oko nevidi, to srdce neboli 🙂 a ta jeho zena sa mi zda taka divna... ked ju ziadal o ruku, tak ziadnu emociu nevydala, mala som z nej pocit, ako keby ho ani nelubila

moni1007
13. srp 2012

@bordulka moja mama robi v pokladni, plus ma aj nejake regale s tovarom... moj muz robi tak, ze z oboch stran upecie chleba ako hrinaku, na panvicu vyleje vajicko a vlozi don ten opeceny chlieb a vrch este na panvici natrie horcicou.. mnam... 😀 😀
ale aj to tvoje vyzera fajn. taky salatik by som si dala, vcera som varila iba kasu s reznami. a dnes som uz nemala zemiaky, tak iba rezen s uhorkou.... a teraz som si dala taky mala reznik do rohlika, natrela horcicou, vlozila uhorku 🙂

moni1007
13. srp 2012

@bordulka no to som sa aj ja hladela, ze ako sa tvari, resp. netvari. som to odovodnila tym,ze je v telke. no ale ved ona to musela videt, no fuj, nechutny bol. esteze moj nemal taku rozlucku 😀 😀 😀

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 tak to robi skoro to iste co ja 🙂 povedz este ze robi v jednote a mozem si s nou podat ruku 🙂 esteze som jedla, lebo inak mi zacinaju zbiehat slinky 🙂 a presne tym som si odovodnila tu babu aj ja... ja som vzdy tuzila po takej riadnej rozlucke, ale moja dopadla ako uplny prepadak.... a moj bol s kamosmi v krcme (teda tak mi povedal 🙂

moni1007
13. srp 2012

@bordulka nie, robi v korune, resp fresh 😉 ja som po takej rozlucke netuzila, my sme si s babami posedeli u nas doma a stano bol tiez v krcme a aj na diske.... a ako dopadla tvoja rozlucka? preco to bol prepadak? 😕 😕 😕

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no ved to je skoro to iste 🙂 to mate u vas v dedine? no tyzden pred mojou svadbou bola u nas v kulturaku zabava, tak som isla s tromi kamoskami tam, lenze kazdej akoze prisiel priatel, tak nakoniec odisli s nimi tancovat, ja som ostala sama, bola tam so mnou aj byvala mojho brata a ten sa tam ozral, tak sme isli domov, prehovarali sme ho aby isiel, povedal ze hned, tak ja som isla a rano som sa dozvedela, ze sa tam s niekym stihol pobit, aj policajti tam boli... ved na svadbe mal aj monokel 🙂

moni1007
13. srp 2012

@bordulka tak to ste tam mali perne na tej rozlucke, resp. oni mali a na co si tam tie baby doviedli frajerov. to tak sa robi rozlucka so slodou? a ten tvoj brat musi byt riadny expert. to je ten starsi? 😅 nie, u nas na dedine je len jednota, ta vsade vtisnuta a jedna mala vecierka 😀

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 no oni tam prisli same, ale ti frajeri tam potom prisli, neviem ci boli s nimi dohodnutí alebo čo, ale mala som z toho zly pocit... nebavila som sa :( a to teda je expert... on a policajti su ruka v ruke 😀 😀 ale teraz si nasiel novu babu a normalne ho nespoznavam.. prestal pit, chce prestat fajcit a nehyri 🙂

bordulka
13. srp 2012

@moni1007 toto je moja jedina foto z rozlucky :D

moni1007
13. srp 2012

@bordulka no ale ved aj ta na tzej foto je symposka. ale tak kazda sme ina, mozno tato je silnejsiou osobnostou a ma nanho vacsi vplyv. no to aj stanov brat je taky expert 😀 😀 😀 ale on sa tak pokazil kvoli babe, do ktorej bol strasne buchnuti, ale to bola taka koza, stretla som sa s nou 2razy, jedenkrat na diske a druhy na svadbe stanovej sestry, ale stacilo mi 😀 😀 😀 joj, no tak to ti verim, ze si sa tam nejak skvele necitila 😒

moni1007
13. srp 2012

@bordulka no vsak tak v pohode vyzerate, aj sa cervenate, tak v tej chvili ste sa urcite bavili 😀 😀 😀

zuzanka9999
13. srp 2012

@mattuliatko30
@moni1007
@lagunasa @katka116 ahojte baby uz som naspat domka. ak som na niekoho zabudla ospravedlnujem sa. tak toto je moj graf a testiky ale mam pocit ze od 11 dpo je intenzita rovnaka, co vy na to???? http://www.fertilityfriend.com/home/3d04db ako sa inak mate ????