Ovulační test, je pozitivní?

monikafrystakova
13. říj 2014

Holky, poradte je nebo neni 🙂?

pro89
7. kvě 2015

@majky777 Taky držím palce 😉 mě vyšel pozitivní TT až 16 den ( čt ) po ovulaci a v krvi bylo teprve 90ml a 20 den po ovulaci tam už bylo ( po ) 1107. Tak držím palečky a hodně trpělivosti 🙂

romelia
22. kvě 2015

Co myslíte včera tam byl slabý duch a dnes už 2 carky 🙂 je to pozitivní?

dmklarka
22. kvě 2015

@romelia já myslím že je 🙂 taky jsem to tak měla a i mudr mi řekla že jsou pozitivní 🙂 hup na to ;)

romelia
22. kvě 2015

Díky dnes jsme s přítelem spolu. neviděli jsme se 14 dni. tak snad to vyjde je to moje velké přání.

pro89
23. kvě 2015

@romelia ano já měla takto pozitivní ovu test a povedlo se 😉

dmklarka
23. kvě 2015

@romelia To by bylo aby se to nepovedlo po tolika dnech ;)

dmklarka
23. kvě 2015

@pro89 Gratuluju a držím palce ať je všechno v pořádku 🙂

romelia
23. kvě 2015

Tak jsem schválně zkusila otestovat ovulaci dnes ráno a čárka byla mnohem slabší a ted večer ještě slabší. tak včera me to opravdu asi ukázalo nejsilnější čárku. Moc všem děkuji! !! 🙂

pro89
24. kvě 2015

@dmklarka dekuju 🙂
@romelia držím palce 😉

romelia
24. kvě 2015

Holky fungují ty testy tak ze když se objevila tahle silna čárka je pak další dny zase slabší a slabší?

dmklarka
25. kvě 2015

@romelia Ano tak 🙂

svlocka
27. kvě 2015

Ahpj holky chci se zeptat v nedeli bylo tuleni a v pondeli jsem mela dost dlouhy tazny hlen myslite ze to bylo ovu?podbrisek me bolel v vcera.myslite ze se muze zadarit kdyz jsme se tulily v nedeli?

ha_ja
27. kvě 2015

Holky, jsem 18DC a od 10DC si dělám ovutesty a na všech je stejně silná testovací čárka...není jak kontrolní, ale rozhodně to není žádný duch (nemusím to nijak natáčet, prostě je zřetleně vidět). Je to normální? Koukám, že spousta z vás má testy jen s kontrolní, a pak se postupně objevuje testovací. Těhotná být nemůžu, teprve před třemi týdny jsem dobrala poslední HA. 🙂

ha_ja
27. kvě 2015

Ještě přidávám foto...ty horní jsou samozřejmě vybledlé, ale jinak měly stejnou barvu jako ten spodní.🙂

pro89
27. kvě 2015

@ha_ja Ani jeden určitě ještě není pozitivní, ale ten poslední je silnější. Kdy jsi dělala ty testy? v kolik hodin? je možné, že dnes přijde jen LH je ještě slabší. Já ho měla nejsilnější večer, kolem osmé hodiny 😉 Jinak já měla čárku taky celý cyklus někdo má prý zvýšenou hodnotu LH po celý cyklus.

ha_ja
27. kvě 2015

@pro89 Všechny jsou dělané kolem 11. hod, ale jsou to jednotlivé dny. Ten poslední je dnešní, proto je tak tmavý, zbytek už jsou vybledlé, ale původně měly barvu jako ten poslední. Za těch 8 dní se nijak nezměnily, tak uvidím, jak se to vyvine.🙂

bjoucik.15
27. kvě 2015

@ha_ja jukni na mé testy 🙂

ha_ja
27. kvě 2015

@bjoucik.15 Děkuji, tak snad to bude taky tak.🙂

bjoucik.15
27. kvě 2015

@ha_ja určitě jo... jen já mám ovu na konci cyklu... cca 24den. Tento měsíc ale nevím jaký jsem cyklus a tak to zkouším na blint....

ha_ja
27. kvě 2015

@bjoucik.15 Já to budu mít asi stejně, ale zrovna to vychází na příští týden a to jsem celý na služebce.

pro89
28. kvě 2015

@ha_ja jestli můžu doporučit zkus je dělat později. Dělala Jsem je třeba i dvakrát denně a měla jsem je nejsilnější večer.

bjoucik.15
28. kvě 2015

@pro89 jak kdo, já měla pozitivní okolo 12 a pak slábly, ale teď jsem měla pozitivní jeden den, další slábly a a další zase pozitivní 😒

pro89
28. kvě 2015

@bjoucik.15 jojo to určitě u každého je to jinak. Já se dočetla na různých fórech, že je fajn ke dwlat i vockrat denně právě any jsi to neprosvihla.

gambrinkax
2. čer 2015

holky prosim je pozitivni?

bjoucik.15
2. čer 2015

@gambrinkax a máš předchozí testy?? vypadá že pozitivní by mohl být.

gambrinkax
2. čer 2015
gambrinkax
2. čer 2015

@bjoucik.15 a jeste tady zaschly omlouvam se za kvalitu

bjoucik.15
2. čer 2015

@gambrinkax no vypadá že ano.. není to moc dobře vidět, ale aspoň stejná čárka jako ta kontrolní musí být, tady vypadá že je stejná... možná zítra budeš mít ještě silnější, ale když pojistíte nic se neděje 😉

gambrinkax
2. čer 2015

dekuju

dmklarka
2. čer 2015

@gambrinkax Zítra možná bude silnější,každopádně bych na to hupsla dneska aj zítra 🙂