• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@dandelion ladida.l si je tu chválila
15. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela mě jsou hrozně sympatický :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:) asi zase vezmu ikeu útokem :D
15. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jé, to nevím. Já žádný plínky z Ikea nemám. Ale myslím, že tu kdysi někdo psal, že je používá normálně jako plínku.
15. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 já jen že jsem si všimla na tom videjku ;)
15. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jojo, určitě je to možný, že to jsou ony
15. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion nechci strašit, ale mají je tam? na webu jsem je opět nenašla, jen ty žínky............nebo jsem prostě slepoň :unamused:
15. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova chapu :slight_smile: ja tam vcera nechala 1700 a mam jen 4 svrchnaky a jednu tetra plenu :grinning:
15. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion aha, díky za odkaz
15. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj irmu prej 15*30 cm.. taky se jdu do toho pustit.. mám jí tu připravenou a nějak se mi do toho stříhání nechce :D
15. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mně to je tak nějak proti srsti rozstříhat něco, co je určené pro jiný účel a pak ty kousky házet do koše :grinning: ale za tu cenu je to asi ideální řešení
15. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj no tak když by to bylo něco drahýho tak neřeknu, ale Irma není ani hezká a ani drahá :P :slight_smile: ale prostě je to divný, ale jdu na to hned.. :D
15. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion jj :slight_smile: jestli dobře počítám, tak z jedné se nastříhá 44 kousků, tak to abych si jich pořídila dost :grinning:
15. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj fakt 44 :D :D :D no s mojí šikovností na ruční práce (včetně stříhání) pochybuju i o 40 :D
15. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion @ptjj Já irmu peru.. mám jí nastříhanou tak půlku a stačí mi to na praní obden. Akorát jsem ten rozměr musela trochu upravit-mezi nožičkama trochu zúžit :slight_smile:, uvidíte, jak vám to bude vyhovovat :slight_smile:.
15. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi tos vystříhávala ještě do tvaru?
15. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi a pereš i pokaděnou? normálně to osprchuješ jako plenku a pak vypereš?
15. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no, mně ten rozměr 15x30 připadá taky dost velkej, když jsem si to tak poměřovala tady pravítkem, ale nevím, nemám představu, jak velké jsou normální separačky
15. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj no tak já to ustřihnu podle separačky.. to je fakt.. a nastříhám půlku a pak uvidím.. :D (ještě to pořád oddaluju a radši vařím :D)
15. bře 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Pleny z Ikea jsou celkem dobrý, barevný používám pod hlavičku, ty bez potisku na zadek. Řekla bych, že kvalitou jsou srovnatelný s Kikko lux, akorát mi připadají trochu tvrdší, takže radši mám Kikko (ale máme tvrdou vodu a plíny nežehlím, jinak by to bylo asi lepší).
Pod hlavičku dávám nejradši mušelínový Imse Vimse, jsou dost drahý, ale krásně měkoučký. Bambusový Kikko jsou taky super, akorát po vyprání na 60 některý úplně změnily strukturu, takže už tak jemný nejsou.
15. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Irmu mám dle zdejších doporučení nastříhanou na 15x30 a je to dorbý i pro moje měsíční miminko. A nevyhazuju, ale peru. Většinu kakání chytáme do umyvadla, ale když se zadaří do plíny, tak z té irmy to jde krádně ostříkat studenou sprchou, přejedu žlučákem z DM a hodím k ostatním plínám do koše. Vyperou se dobře :slight_smile:
15. bře 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj jojo, irmu i pokaděnou peru. Celulozový separačky jsem vyhazovala (i počůraný, ty vypraný mi nikdy moc nevyhovovvaly, vždycky byly zmačkaný a menší). Kdybys nechtěla sprchovat irmu, tak doporučuju koupit canpol separačky v lékárně, je jich tam 100 a stojí 30 korun :slight_smile:, nám vyhovovaly víc než ty celulozový.
@dandelion napřed jsem nastříhala ten rozměr 15x30, ale musela jsem to pak vždycky zastrkávat v plenkách, aby to nikde moc nečouhalo a strávila jsem s tím spoustu času, tak jsem to pak vystříhla do patvaru (tvarem bych to nenazvala :grinning:) Víceméně podle vkládačky ellas house, co má tvar jak cukrářský piškot, to pak bylo v pohodě.. i když je pravda, že ale část kadění mám i na plíně (ale to mi neva, lepší než se s tím pokaždý zastrkávat). Ale myslím, že většině holek ten rozměr 15x30 vyhovuje.. třeba jsem divná, uvidíte :slight_smile:
15. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivce @mahafi díky
15. bře 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Irma se pere, vyhazovat by mi prislo hrozne neeko, to bych si poridila ty jednorazovy separacky. Jde to dobre osprchovat, takze ani pokakana neni problem. Nastrihala jsem z pulky Irmy a staci mi to, mam jeste 20 separacek HD.
Rozmer separacky doporucuju tak 13-14 x 30. Strihala jsem normalne obdelnik podle separacek HD.
@dandelion Ty Ikea plenky ma kamoska, jsou hezke a zdaly se mi dobre (jednou jsem ji prala pradlo, kdyz vyhoreli), takze bych je asi pouzila i na prebalovani.
15. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi prosím z jakého materiálu jsou canpol separačky? jsou odbouratelný?
15. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, rozprodávám látkovou výbavu po starší dceři, vhodné zejména pro začínající látkařky, které nemají na látkovou výbavu příliš peněz. Některé věci jsou zcela nové, konkrétně vícevelikostní flísáčky Anavy. V nabídce jsou Pullky, vkládačky, vícevrstvé,..

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=45878
15. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katty_k hned se jdu podívat :wink:
15. bře 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja koukni
snad nevadí ta inzercve tady, naprosto netuším, jestli to není zakázané :confused:
15. bře 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katty_k píšu ti hned na MMB beru vše, jen né ty pullky, něco už mám
15. bře 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Nemůžu to najít na obale.., ani složení ani odbouratelnost :frowning2:.. přijde mi to jako netkaná textilie. Je tam jen, že se nesmí vyhazovat do WC.
15. bře 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek