Vyúčtování energií. Vám už přišlo?

zuzkazuzanka55
22. srp 2022

Ahojte baby.. bývam v Plzni a doteraz mi neprišlo vyúčtovaní za elektrinu a plyn. Vám už prišlo? Zatim mi došla jenom voda a topeni.

leniczka23
22. srp 2022

Bývá na podzim, a je jedno jestli Plzeň, záleží na dodavateli. Někdy to lze zjistit v aplikaci kdyz mají, a nebo si zavolej.

klokanka31
22. srp 2022

@zuzkazuzanka55 Záleží u čeho to máte, nám to chodí začátkem února.

malenka3
22. srp 2022

Najdi si, kdy jste měli poslední nebo zavolej na infolinku. My ho máme třeba až v listopadu.

zoyee
22. srp 2022

Díky za připomenutí, nám vždycky chodilo v srpnu a letos nic. Našla jsem elektronicky na portálu. Tak jestli to taky někde nemáš (jak to chodí 1x ročně, tak jsem úplně zapomněla, že se to měnilo a papír mi už neposílají)

megi89
22. srp 2022

Záleží u koho máš elektřinu a plyn. Nám třeba chodí vyúčtování u ČEZu říjen /listopad.

ekou
22. srp 2022

@zuzkazuzanka55 nezalezi u koho je napsana elektrina a plyn, ale jake je zuctovaci obdobi. Jednoduse reknu, ze kazda oblast (tzn. mesto/obec) je rozdelena do sektoru, aby pri vyuctovani nevznikl chaos a neporadek. Takze se muze stat, ze ulice vedle ma vyuctovani treba v zari, ale ulice kde bydlim o mesic pozdeji. Zuctovaci obdobi se najde na minulem vyuctovani ;)

lv
22. srp 2022

My meli uz v červnu, elektřinu. Plyn někdy v únoru