• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@mysackovi test sem delal 29DC a nic 31DC trosinku spinení dnes 32DC a zatím MS nemam tak uvidime...
12. bře 2015 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda ahojky mně ty chlamidie jak už jsem psala zjistili na imunulogii a nasadil mi na to nějaký lék, který by je měl vybít.......jinak mě nikdo nezakázal se snažit dál ani imunolog ani gynekoložka....Jinak k té zprávě od doktorky jak ti zjistila ten folikul jdi do toho za to nic nedáš a příroda se sama pak postará, když to má vyjít tak to vyjde! Držím palečky! My jsme si dali minulý měsíc pauzu a ted nevím jak to bude....ale jeližko beru ten clostík měli bychom to zkusit.....ale nějak se mi nechce..ted se to snažím tak nehrotit....já klidně bych to vydržela i další měsíc bez snažení.....docela mi to pomáhá aby se z toho nestával plánovaný sex..jak už jsem psala tyto měsíce nebo půl rok bylo jen o tom...... :frowning2:
12. bře 2015 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michalka_n aha...tak budu drzet pesti aby nedorazila :wink:
Jak mas dlohy cykly?
@karlos si pis...ja jsem ted krasne a pozitivne naladena....to bude tim ze se blizu jaro...miluju slunicko :slight_smile:pted 14dnema jsem ale mela hroznou naladu....vsechno me stvalo a vytacelo
Ty ted neco zobes?
12. bře 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinalinda tak pojistila jsi to vcera....myslim na tebe :-*
12. bře 2015 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi no 29-30DC tak uvidime ale plany nadeje si nedelam kdyz se mi to vcera ukazalo :slight_smile:
12. bře 2015 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi já měla krizovku v prosinci, ale jeli jsme s miláčkem k moři, tak jsem se z toho dostala :wink: Teď zobu femibion, macu ( tu i manžel ), gynex a jmelí ( četla jsem to v nějaké starší knížce o bylinkách .To bylo někdy o víkendu a ve středu mi kamarádka přinesla dvě lahvičky, je zlatá.Teď ještě aby to pomohlo, ale když jsme oba v pořádku, musí se to podařit :wink:
12. bře 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahoj kočko, nějak jsem si zavzpomínala na dobu minulou a Tvou testovací mánii :wink: .Tak si tak říkám, co Tě vedlo k testování ? Jen tak, nebo něco jiného ?Moc díky za odp.Mám nějaké nutkání a snažím se ho potlačit, ale nevím jak dlouho to vydržím.Vlastně vím, do neděle, to by měla přijít ms. :wink:
12. bře 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka_n ahoj, někomu se to ukázalo až dýl, tak uvidíš.Jinak koukám že jsi z Kadaně, já jsem původně z Chomutova.Tak vítej krajanko :wink:
12. bře 2015 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 zdravím ze severu čech :grinning: :grinning:
12. bře 2015 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michalka_n budu držet pěsti...třeba se podařilo :slight_smile:
12. bře 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 mě přijde že už to teď taky moc nehrotím...ono bych to ani tolik neřešila před tím, kdybych věděla že je vše v pořádku....ale teď je to prostě jasný a ani nic jinýho nepřipouštím :grinning: prostě ten clostík zabere a basta :grinning:
dnes na ovu jen jedna čárka a ta druhá už tam v podstatě není....to bych se musela hooodně dlouho soustředit:slight_smile:
12. bře 2015 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi tak se nesoustřeď na testy, ale na dělání :wink: On se člověk musí asi dopracovat ke " klidu ".Já už jsem velmi blízko,ale že mi to trvalo :wink: Teď si řeším kytičky a tak.
12. bře 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 jj....máš pravdu :slight_smile:
teď řešíme bydlení....přemýšlíme, zda nemáme koupit dům....jen se asi bojíme hypotéky....nevím :slight_smile:....ale chceme bydlet ve vlastním :slight_smile:
12. bře 2015 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi já bych se hypotéky nebála, většinou stejně nic jiného nezbývá, pokud nejsi milionář :wink: Domeček je super, klídek, soukromí a zahrádka.Vyžití na čerstvém vzduchu.A pro děti také super a Ty můžeš být v klidu, máš je pod dohledem :wink: Já jsem v domečku moc ráda, ani dojíždění 50 km mi neva :slight_smile:
12. bře 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v domecku taky strasne spokojena a to jsem puvodne panelakovy dite. :slight_smile:
ted mame dva psy, vlekou zahradku a pohodu. jen tech penez co furt tlacime do rekonstrukci. nicmene zahrada pro dite super, uz abych nejaky mela:slight_smile:
dojizdim jen 25km, takze kousicek a taky se ale povazuji za opravdu stastnou osobu.
12. bře 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky tak pristi patek jdu na konizaci deloznoho cipku nema nektera zkusenost
12. bře 2015 v 15:40  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens jéžiš, ahoj, to je v čudu.Kamarádky byly, jedna byla v době operace těhotná ( nikdo to nevěděl ).Ale co chceš vědět ?
12. bře 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no co me ceka jelikoz ziju v nemecku moc jsem doktorum nerozumela jen ze je to ambulantne jj presne tak a navic kdyz budu chtit mit dite hrozi diky zkraceni cipku porod driv takze je to pekne v haji
12. bře 2015 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens ambulntně to jde, ale nemusí být porod dřív.Druhá kamarádka byla na konizaci, asi za půl roku otěhotněla a přenášela malého týden.Spíš je větší pravděpodobnost než u holek bez konizace, ale určitě ne třeba měsíc.To si nemyslím.A vyprdni se na to, info je fajn, ale co holka to jiná reakce :wink:
12. bře 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 našli jsme jeden...melej, před rekostrukcí za dobré peníze...v podstatě kousek od našeho paneláku....je to řadovka, sice s malou zahrádkou ale stačilo by....a nebo celkem pěkný zrekonstruovaný, ale chce za něj paní 2,5 mil a to bez realitky :-/ ....chceme zůstat v místě bydliště...
12. bře 2015 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi to bych šla asi do hotového.Cena za nezrkonstruovaný může být lákavá, ale rekonstrukce je velmi drahý koníček :wink: Ale to je na Vás, to je jasné.Hlavně aby se Vám dobře bydlelo :wink: To chce si sednouta probrat, je to drahá sranda, ale vyplatí se :slight_smile:
12. bře 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 dekuji moc tak snad to dopadne dobre
12. bře 2015 v 16:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens to víš že dopadne, žádný strach :wink: Vždyť to by mohli udělat na vrátnici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2015 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 no teda diky jde o to ze mam nejaky virus ktery znaci rakovinu takze to musi poslat na histologii a cekat tyden na vysledky zda se jedna o rakovinu nebo ne :frowning2:
12. bře 2015 v 16:52  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens hlavně aby to bylo venku.A věř v tu lepší variantu, to je rozkaz ! :wink:
12. bře 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 dekuji budu poslechnu te
12. bře 2015 v 17:03  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens tak tfuj, tfuj, tfuj.AŤ Ti to dobře dopadne a můžeš se těšit na miminko :wink:
12. bře 2015 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 jj pristi patek jdu na to tobe drzim taky pesticky at se ti brzy zadari
12. bře 2015 v 17:14  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens děkuji, snad už zadaří, ne ? Už čekáme dost dlouho :slight_smile:
12. bře 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketat :slight_smile: jj no nahlodalo me to a procisteni jsme dnes zacali poctive, vsechny vitaminy a ocistne preparaty, a pry se muzou brat i v tehotenstvi, takze jsme na to smele vcera skocili a uzili si to. Jako nebudu otrokem nejakych vysetreni a povidani nekterych lidi...musime si zvazit sami, zda chceme mimi a vyuzijeme toho nebo ne. Ale rozhodli jsme se spravne, dyt to nemusi vyjit a nebo taky jo. Holt to resit nebudem, budem si uzivat a zaroven se cistit.
12. bře 2015 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek