Plánujete IVF v roce 2017? Přidejte se 🙂

nita1984
27. pro 2016

Ahoj holky.. po cca 2,5 leté snaze o miminko, jedné laparoskopii, hysteroskopii, odstranění endometriozy a dvou neúspěšných IUI, jsem se nakonec smířila s myšlenkou, že naśe mimi počneme přes IVF.
V lednu jdu na první konzultaci přímo ohledně toho co vše to konkrétně pro nás bude znamenat a nejpozději v létě do toho chceme s manželem jít .... je tu na tom někdo podobně? Plánujete IVF v příśtím roce?

daphney
6. bře 2018

@hribek Drž se, jsi neskutečně statečná. Snad tě hned zítra pustí!!! Myslím na tebe
Já jsem prednison brala s dcerkou do konce prvního trim. vysazováno až po odběrech na imunologii a teď mě při dalším ivf asi bude také čekat

rosalline
6. bře 2018

@hribek Domů půjdeš zítra? Musí to být hrozně frustrující. :o(((. Myslím na tebe neustále....., jak je to hrozně nespravedlivé :o(. Já mám vysazovat prednison ve 13tt, defacto všechny léky....když to vidím, tak se toho docela bojím....

jeanne_g
6. bře 2018

@hribek Ahoj, je mi to moc líto ☹ Přeju hodně sil a brzké zhojení těla i duše 🌹

hribek
6. bře 2018

@rosalline
@daphney hmm tak evidentne asi nekde nekdo udelal chybicku. Nevim no. To uz ted nevyresim. Premyslim jestli nepodepisu reverz a nepudu dom.

juliia
6. bře 2018

@hribek
Mne dr.rikal prednison do konce 12.tt, sice to skoncilo revizi v 8.tt, ale tohle si pamatuji

Jestli si fit, tak bych taky jela domu. Ja jsem tam po revizi nespala, pustili me odpoledne domu

hribek
6. bře 2018

@juliia no uz cekam na doktora a pokud to pujde pofrcim domu. U nas nechavaji pres noc a rano pousti. Nevim proc kdyz na jednodenni ambulanci se jde po 2hodkach domu.

luciebx
6. bře 2018

Holky já měla prednison taky do potvrzení srdíčka takže kolem 8 tt sem vysadila

luciebx
6. bře 2018

@hribek Ach jooo vážně mě to mrzí.

hribek
6. bře 2018

Ahoj holky, dekuju za podporu. Podepsala sem revers a uz sem doma a jsem stastna. Po celym dni jsem se konecne najedla. Jediny jidlo co sem v nemocnici dostala byl jeden suchej rohlik, na veceri mely holky z pokoje 2rohliky s pomazankou.... Odpocivam a jsem rada ze je po vsem.

daphney
6. bře 2018

@hribek doma je doma. Vím i čem mluvíš. Já podepsala po laparce také... kam chodíš do centra? Některé mají svoji imunilogii nebo můžou někam posílat

hribek
6. bře 2018

@daphney byla sem v Unice. Ted tomu dam cas a uvidime jestli jeste pujdem jednou. Jako asi jo at se vyuzije ten jeden mrazacek a pak uz koncim.

daphney
7. bře 2018

@hribek máš pravdu. Chce to čas. Za chvíli bude jaro, teda doufám a hned se bude lépe soustředit na vlastni plány. Třeba vám v caru navrhnou podrobné imunologické vyšetření. Proč se to děje. Držím palečky, ať je brzo na duši lépe!!! Já za chvilku vyrážím s dcerkou na vyšetření, vymámila ze mě nové plavky, prý jako bolestné, mrška malá 😁

hribek
7. bře 2018

@daphney dekuju. Sem jak robot nemyslim na to. Vcera to utlo a udelala sem za tim tlustou caru. Nemuzu se v tom patlat dal jinak bych byla v haji. Jeste me ceka to rict tchyni pac manzel ikdyz slibil o neudelal a pak uz snad bude jen lip. Ja uz sem porovnala doma, hodila prat pracku a mycku. Vypravila malou a chlapa do skoly a do prace a dneska chci odpocinout a zitra pudu do dilny sit a vecer s kamoskama. Musim se nejak zabavit a nemyslet na to

hribek
7. bře 2018

@daphney pekny nakupy😉ja jedu s kamoskou pristi tyden do primarku na jarni obleceni

fanunka
7. bře 2018

@hribek delas dobre. Tlustý čary jsou fajn taky mi pomahaj!!! Nesedet doma a neplacat se v minulosti. Dalsi zivotni etapa volaaaaaa v nedeli tu mame jaro skocime do triček aby se k nam dostali slunečni paprsky a dali nam silu po te sedive zimě:*

hribek
7. bře 2018

@fanunka haha kez by. Ale jo ma byt teploucko. Dneska uz v brne 9stpnu tak uz se tesim pak na brusle a kolo.

juliia
8. bře 2018

@rosalline
Drzim dnes vsechny palce :-*

fanunka
12. bře 2018

Tak co holky jak je? Me byla zjistena šelest na srdci a za mesic jdu na sono srdce :( no me snad klepne.... stitna zlaza ok i cukrovka ok.

merilina
12. bře 2018

@fanunka Hele a jak ti na tu šelest přišli? Mě přijde, ze mám taky něco takovýho... nebo aritmii, ale cítím občas, jak mi srdce tak divně, nepravidelně zabouchá.. jinak dobrý ;)

fanunka
12. bře 2018

@merilina jj tak nejak, hele uplne nahodou byla jsem po 3 letech na povinne preventivni prohlidce u lekare z prace a stara pani dr. Mi na nej prisla a jeste me teda hned poslala na stitnou zlazu ale zatim vysledky z krve rikaj ze stit. Zlaza je v cajku. Sono srdce ma dlouhe objednacivdoby takze na nej jdu az 17.4. Tak budu doufat ze do te doby vydrzim

merilina
15. bře 2018

Holky, tak co je nového? Nějak nám to tu vadne...🙂

rosalline
15. bře 2018

@merilina Ahooj, já jdu v úterý na první screening, tak se modlím. Jak to jde u tebe? V kolikátém týdnu už jsi?

merilina
15. bře 2018

@rosalline Jj, já jsem zítra v 17 tt. Příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak doufaaaaam, ze už mi řeknou, co to je... 🙏🙏🙏 🙂

rosalline
15. bře 2018

@merilina už se raduješ? Já jsem pořád s obavami. Někdy to ale říkají i na prvním, ne? Já jsem ve 12 tt.

merilina
15. bře 2018

@rosalline Neraduju... furt jsem v takový nejistotě. Chvílemi. I přijde, ze vůbec nic necítím a je mí úplně normálně... snad příští týden se zase na chvíli uklidnit. No četla jsem, ze někomu to na 1. screenu řekli, me teda ne .. 😁

hanyas
16. bře 2018

@merilina zalezi, kde jsi byla? 🙂 my byli v Prenatalu v Brne a vime to s jistotou od 13.tt 😉

merilina
16. bře 2018

@hanyas Já byla u nás na Mělníku v nemocnici 😁

rosalline
16. bře 2018

@merilina už ti vyskočilo bříško?

rosalline
16. bře 2018

@hanyas tak snad mi to taky poví...nechceš se pochlubit?

hanyas
Autor odpověď smazal
Zobraz