IVF leden / únor... Je tu někdo, kdo jde po novém roce?

2. pro 2020

Ahojky, pokud bude vše, tak jak má být, tak bych měla jít koncem ledna na druhé IVF, listopad bohužel neúspěšný. Je tu někdo, kdo jde poprvé či po druhé?

majili
2. pro 2020

Já snad půjdu v lednu poprvé, pokud se něco nepokazí nebo se to náhodou nějakým zázrakem v prosinci nepodaří přirozeně 🙂

autor
2. pro 2020

@majili držím moc palce, třeba se v prosinci zadaří.. Já přirozeně bohužel nemůžu, i když to jde

nikicka
2. pro 2020

Pokud se u nás nepovede třetí IUI Teď v prosinci, tak po novém roce jdeme do IVF.

autor
2. pro 2020

@nikicka držím palce, ať se podaří 🍀🍀

zuzicek2013
2. pro 2020

Ahoj holky,mě pokud nevyjde teď KET,tak půjdu asi v únoru,v lednu si dám pauzu,trošku si odpočinu a pak se uvidí.

autor
2. pro 2020

@zuzicek2013 držím palce, ať ket vyjde 🍀🍀

zuzicek2013
2. pro 2020

Díky,ale včera 7 den po KET na testu ani šmouha,tak už tomu moc nedávám 😔

autor
2. pro 2020

@zuzicek2013 řekla bych, že 7.den je moc brzy.. Zkus za pár dní a uvidíš 😊😊 držím palce 🍀

europa00
2. pro 2020

Držím palce, jestli zdravi dovolí chceme to taky prubnout.

autor
2. pro 2020

@europa00 děkuji a též držím palce 🍀

nikicka
2. pro 2020

Děkuju 😊 taky držím palce 🍀

majili
3. pro 2020

taky držím pěsti 🍀 u nás taky není přirozeně moc šance, protože mám protilátky proti spermiím, ale zkoušíme to jen jednou za měsíc, aby se protilátky nezhoršovaly, tak uvidím. Listopad nevyšel, 3 IUI před tím taky ne, tak to vidím spíš na lednové IVF.

handulkak
3. pro 2020

Já mám teď v prosinci kontrolu, a uvidíme, možná v lednu/únoru nestimulovany KET, nebo později stimulovany. 😊😊

autor
3. pro 2020

@nikicka dekuji 😊
@majili děkuji 😊 my taky první ivf nic, tak snad to druhý vyjde 🙏
@handulkak držím palce🍀

handulkak
3. pro 2020

I já držím palce. 😊
Já bych raději stimulovany, tak uvidíme. 😊

autor
3. pro 2020

@handulkak děkuji 😊

maxi25
27. pro 2020

Ahojky já byla na prvním ivf v prosinci a žádný dušik se dnes neukázal 😢 zitra jdu na krev, ale už stim nepočítám. Tak doufám, že doktor mi řekne že můžeme je do druhého ivf a snad se zadari

zuzicek2013
28. pro 2020

@maxi25 to mě mrzí,taky jsem tak dopadla v listopadu.tak budeme věřit,že už se konečně po Novém roce zadařì.kdy půjdeš na další pokus?

maxi25
28. pro 2020

@zuzicek2013 no podle mě jestli vše bude v pořádku tak snad někdy v únoru a budem si priplacet na zviseni šance. Tak tak budem věřit nic jiného nám nezbývá. A ty půjdeš na další pokus také někdy po novém roce???

maxi25
28. pro 2020

Holky mohli by jste mi poradit jakými doplňky můžu pomoci při druhém ivf??? Kyselinu listovou už beru a kontryhelovy čaj ten mi nepomáhá. Děkuji

autor
29. pro 2020

@maxi25 jdu také na druhé a začala jsem brát nosifol a omegu 3.. Doufam, ze to pomůže. Držím palce 🍀

maxi25
29. pro 2020

Také držím palce 🍀 mě to dneska bylo řečeno, že s krve to nevyšlo takže nás to bude čekat někdy v únoru.

majili
29. pro 2020

Já byla dneska na ultrazvuku a vyfasovala jsem Gonal a teď čekání na MS a jdeme na to. Nejlepší by bylo, kdyby se stal vánoční zázrak, vyšlo to přirozeně a menstruace nepřišla 😇 Ovulace se mi posunula o 3 dny nečekaně a zrovna vyšla na štědrý den, tak ještě poslední naděje 😀

maxi25
29. pro 2020

@majili tak to moc držím palce aby vám to vyšlo bylo by to super 😉

zuzicek2013
2. led 2021

Holky máte někdo zkušenosti s Hysterektomii?po dvou neúspěšných KET mi to Dr.doporučuje,ale nevím zda do toho jít a zase jíst hormony...

hencomonci
5. únor 2021

Ahoj všichni ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost kterou bych označila,za tu nejhorší v mém životě!!!
S přítelem se snažíme o dítě asi pět let. Rozhodli jsme se k umělému oplodnění. Ještě nutné dodat,že oba dva jsme zdravotně v naprostém pořádku.
Poprvé jsem odběr vajíček podstoupila asi v listopadu 2020. Po odběru mě druhý den strašně bolelo břicho,ale tak cca za 4 dny už to bylo v pořádku. Měla jsem tři oplodněná vajíčka,ale jen jedno bylo Top. Vložili mi ho asi po třech dnech, od odebrání, do dělohy. Asi po dvou týdnech z krevních testů se zjistilo,že to nevyšlo. Nechala jsem si měsíc pauzu a šla do toho znovu. Dostávala jsem vyšší dávky hormonů abych měla vajíček více. Nastal den 25.1.2021 bylo 9 hodin rano a já šla jako i minule k odběru vajíček. Takže mě uspali asi na deset minut. Později jsem se dozvěděla od muže,že mi museli dát i narkózu, protože jsem se u toho vrtěla.Po probuzení jsem měla takové bolesti, jaké jsem v životě nezažila. Do cca 15 hodin odpoledne mi dávali jednu infuzi od bolesti za druhou což nepomáhalo. Nakonec mi museli přivolat záchranku,která mě odvezla do Nemocnice. Ještě nutno dodat, že toto vše jsem absolvovala ve Vídni, jelikož tady žiju. Po odvezení jsem musela ještě asi dvě hodiny čekat,než mě důkladně vyšetřili a k tomu ještě ten Kovid 19, kvůli kterému ani můj muž nemohl být se mnou. Nakonec mě odvedli na pokoj bylo asi šest večer. Dělali mi ještě různá vyšetření,než zjistili,že musím na operaci. Musím ještě dodat že jsem měla pořád tak silné bolesti. K tomu se ještě pridalo i to, že jsem nemohla dýchat. Na operační sál mě odvezli v devět večer. Měla jsem dva litry krve v břiše, které mi museli laparoskopicky odstranit. Nechali mi ještě takový malý katetr, který mi z břicha asi ještě tři dny vysával krev. Po tomto zákroku mám 4 díry v břiše. Ještě 4 dny mi museli dávat infuzi od bolesti, železo, dokonce jsem dostala i krevní transfúzi,což není také úplně bezpečné a muselo se to hlídat. K tomu všemu jsem do toho ještě dostala alergickou reakci na bílkoviny. Takže jsem vypadala jako rajče. V Nemocnici jsem byla osm dní a teď jsem ještě doma. Mám plno léků a k tomu si ještě každé ráno musím píchat injekce proti trombóze min dva týdny aby se mi nezastavilo srdce. Naštěstí u mě to dopadlo dobře doufám. Ještě sice nemám vyhráno čekají mě další testy,ale snad bude už jen dobře. Naše embria jsme si museli nechat zamrazit. Potřebuju se teď dostat do kondice. Pokud opravdu uvažujete o umělém oplodnění, opravdu si to rozmyslete pořádně. Vím o čem mluvím a můžu vám říct,že pokud nám ta dvě vajíčka nevyjdou, už do toho znovu nepůjdu. Všem vám držím pěsti a přeji vám jen to nejlepší.