• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mají malá miminka slzy?

12. prosince 2015 
ahojky, mam 3 tydenniho chlapecka, dneska jsem si uvedomila, ze i kdyz teda place jako kazde jine miminko, nikdy jsem u nej nevidela slzy. kdy se asi tak tvori? nebo jsme exoti? :astonished: diky
20. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miso, my měly první slzu cca v měsíci. Taky jsem z toho byla překvapená :wink:
20. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti mají slzičky až od prvního měsíce :slight_smile:
20. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě to překvapilo, když jsem o tom četla článek :wink:
20. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsem rada, uz jsem se lekla ze mame neco s kanalkama, trpeli jsme totiz na zanet :confused:
20. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš soused měl slzičky snad až v 9 měsících
20. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý měl asi v 7měs. :slight_smile:
20. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše malá měla koliky na 3 týdnech a když jí bolelo bříško a nemohla se vykakat tak se jí koulely slzy jak hrachy...
20. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u malýho objevila 1 pidi slzičku nedávno...no snad je to normální :unamused:
20. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli slzičky tak až později. A četla jsem, že je to normální
21. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
každé mimi je jiné. my jsme měli slzičky hned, jak jsme přišli z porodnice a i ted ve 3 měsících jsou slzy jak hrachy at Lukášek pláče k vůli čemukoli.
27. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej tak ještě nemá slzičky. A to jsou mu 4 měsíce. Ale ječet umí parádně :grinning:
29. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si prave dnes uvedomila, ze maly tiez este nema slzicky ... a bude mat 14 tyzdnov ... snad je to ok, vynahradzuje si to hlasnym revom :grinning:
30. pro 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se slzičky objevily kolem měsíce...
31. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se slzelo snad hned po propusteni z porodky.Kdyz uz plakal,coz nebylo casto(zavidite,co? :grinning: ),tak se slzickama.Az ted se naucil vejskat jen tak,nasucho... :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My slzičky máme jen občas a málo to už musí být pláč aby něco ukáplo a je nám sedm měsíců
1. led 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda a jaký slzičky, náš malej, když začne fakt plakat, tak mu tečou slzičky, jak hrachy a tekly, už v porodnici, když měl třeba obr prdíky :frowning2:
1. led 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme 6 měsíců a slzy zatím žádné... jsem zvědavá, kdy to začne, už jsem měla obavy, že to není normální...
19. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My cca od měsíce :wink:
19. zář 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke konci prvního měsíce už se můžou slzičky objevovat :slight_smile:
17. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nesouvisí to náhodou s tím, že když něco opravdu bolí, tečou slzy, bez slz dítě řve jen tak ze vzdoru? Jinak si neuvědomuju, od kdy se u nás objevily slzy, asi brzo, když sjem si ničeho nevšimla:slight_smile: Zajímavý postřeh :slight_smile:
19. lis 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerka měla slzy při kolikách. Trpěla na ně cca od 14ti dní. Kamarádka má ale roční holčičku a říkala, že ještě neviděla slzy. Prý se jen vzteká.
19. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě dneska sem přišla na slzičku :dizzy_face: jsou jí 2 měsíce a 2 týdny :slight_smile:
17. únor 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
První syn začal slzet asi v pěti měsících a druhý téměř ihned po narození. Je to různé a vše je v pořádku. Pokud slzy neprovází hnisání, či nateklá a zarudlá očka, je vše ok. Mám celkem zkušenosti, oba měli zánět a s druhým jsme byli dokonce i na proplachování kanálků. Přeji pohodové mateřství :wink:
13. dub 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla je na konci prvního měsíce a od té doby je každý pláč tak sredcervoucí, ach jo :frowning2: :frowning2: Slzy přes ta její očička s mega dlouhýma řasama, třepotající bračička a v tu chvíli tak červená očka a bee :cry:
13. dub 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa84 @ebsian @ivetkalone @binu @stellamax @strapocka @wendulka25 @ajuse21 @lencak80 @gedgitka.a @muminek @makinka.1 @llucisek @simona161 @berus @alanis @misa84 @mkr @kacka.va @schwarzovka @helcah @slunicko552 @gimik @dzej

Ahoj maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s novorozenými miminkem v prvním měsíci života do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? :slight_smile:

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na http://www.modrykonik.cz/1-mesic-vyvoje-ditete/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím jako v minulosti a nebo současnosti vy a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o daném měsíci vývoje, tak také cenné zkušenosti :slight_smile:

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča
6. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak exoti jsme asi my, protože malá sice pláče opravdu vyjímečně jak je zlatá, ale když už, tak ji tečou slzičky jako hrachy a to už co nás pustili z porodnice.... :grinning:
31. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá měla slzičky už v porodnici a sestřičky na oddělení šestinedělí se tomu hrozně divily :slight_smile: Prý že taková miminka slzičky nemají, že je to rarita, mě to ani nenapadlo, až pak jsem se dočetla,že miminka mají slzičky až později :slight_smile:
31. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme slzicky už od porodnice...snad nejsme divni :slight_smile:
20. čer 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Tadeášek měl slzy už na konci prvního týdne - pediatrička k nám přišla na kontrolu, prohlížela ho a divila se, že pláče a má slzy.. Každé dítě je jiné a vývoj je něco zcela indivinduálního..
19. lis 2015 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý teda skoro nepláče ale když jo tak se slzama :slight_smile:
12. pro 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek