Pasení hříbátek, kdy Vaše děťátko začalo?

tuky1983
11. zář 2013

Maminky, kdy Vaše děťátko začlo pást koníky?? Naše malá se vzteká, mrská sebou, ale moc se jí nechce:(. Teď 14. jí budou 3. měsíce 😲 . Má ještě čas???

lv
11. zář 2013

má, správně pást, s dobře postavenýma rukama má umět do 4m..tak jen dávej na bříško, 10x denně na půl minutky, minutku, když vydrží a naučí se to..zabírá ji mít na svém hrudníku.

lindafr
11. zář 2013

První od 7mi týdnů, druhej od 10 týdnů a třetí taky tak. To se bavím o zvedání hlavičky a udržení jí aspoň na 5 vteřin mimo podložku. Od ca 3 měsíců (nejstarší 2,5) už oba pásli krásně, drželi fakt dlouho. Nejmladší teprv začíná

tuky1983
autor
11. zář 2013

Na hrudníku jí máme často a to mi příjde, že tu hlavinku zvedá lépe🙂. Možná se jí to dělá líp než když je úplně na rovným🙂). Když jí dám pást na rovnou podložku, kope nožičkama, zvedá se až na kolínka, ale ručičkama plácá okolo🙂). Marně se jí snažím vysvětlovat, že na lezení má ještě spoustu času, že teď musí pást hříbátka🙂))Tak nějak je jí asi jedno co na ní plácám:D

betelgeuzz
11. zář 2013

@tuky1983 Můžeš ji dávat i na velký balon a nebo nosit na tygříka, tím si taky posiluje zádové svaly. Zkus si půjčit nebo pořídit knížku Rozvíjej se, děťátko, je tam krásně rozepsaný měsíc po měsíci, jak se dítě vyvíjí, co má umět a jak správný vývoj podpořit. Díky cvičení z knížky jsem se vyhla vojtovce.

elastiq
16. zář 2013

Naše malá začala "pást koníčky" mezi 2-3měsícem a zpočátku se jí vůbec nelíbilo být na bříšku, hlavičku vždycky zabořila do postele, nebo do podložky na které ležela a po nějaké době začala plakat, ale časem se jí to taky začalo líbit a potom se začala hezky přetáčet, nejprve to šlo lehčeji z bříška na záda, ale časem to šlo dobře i zpátky ze zad na bříško