• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. července 2017 
jé, super téma a převážně zdravý jídla, já chci dnes zkusit bulgur, asi se zeleninou a tofu, polévku nevím, možná z řervené čočky :slight_smile:
11. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska lososove karbenatky, zeleninovy salat a hodne hodne listi :slight_smile:

P.S Holky, ne ze to tu usne, tesim se na vase napady.
11. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme dneska měli vepřovej plátek s mrkví a s bramborama :slight_smile: Teda já jen plátek s bramborama a malej vyžral tu mrkev... :-/ :grinning:
11. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peppapig Ńo to já taky doufám,že to tu neusne,vždyť mám jídelníček jen na týden :grinning: Jinak zítra zkusím znova koprovku s vejcem a bramborem,tu mě před cca 2 měsícema nechtěli,tak dostanou druhou šanci,já už na ní mám docela chuť :grinning:
11. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, vy tu děláte chutě, u nás dneska šunkofleky, a zítra noky s kuřecím masem a omáčkou z nivy..mrňous dostane zeleninovou polívečku..

a co takový nějaký chutný víkendový obídek?:slight_smile:
11. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem delala brokolicovou polevku a druhe bylo toto: http://www.mamincinyrecepty.cz/drubez/bylinkove-platky-v-omacce
zitra udelam cuketovou polevku se syrem a plnenou sekanou. Kouknete na ty maminciny recepty, jsou tam fakt super napady :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli dneska hraskovou polevku podle Pohlreicha a pak cunarnu: syrovy smazenky :wink:
11. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zítra bude bramborová polévka a lívance s borůvkama a zakysanou smetanou :slight_smile:
11. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kjajule delas chute, my zitra jedem na hory,takze nevarim, pockam co bude tam.... :wink:
11. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule až slina ukápla :grinning:

my dnes kuřecí dušené s mrkví a kukuřicí a rýži a zítra budeme mít škubánky z pytlíku - uvařeno za 5 minut (já s povidlama a zakysanou smetanou :grinning:)
11. led 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule na ty lívance jsem dostala chuť, borůvky mám myslim ještě v mrazáku... Jen to není moc pro malýho :frowning2: Ale někdy zkusim udělat :grinning:

my zejtra budem mít zbytek ode dneška, tatínek se smiloval a po návratu z práce oželel teplou večeři a nechal mi ji na zítra na oběd, takže nemusím vařit :grinning:
11. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska na veceri budeme mit palacinky-jednu varku sladkou, druhou slanou..na 2dny mame co jist:slight_smile:
a pak mam maso na spizy a manzelovi se zachtelo dukatovych buchticek:slight_smile:
12. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli k obědu kapustovou polévku a čevabčiči s rajskou a kolínkami mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zítra budou zapečené brambory s mladým špenátem a smetanou a sýrem, a polívka krupková :grinning:
12. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre tema, aspon mam inspiraci. Ale holky vy varite kazdy den? A jeste polevku a hlavni? Mame muj obdiv:slight_smile:. Ja delam omacky, sekanou, dusenou mrkev a dam do mrazaku a vzdy par dni to male vyndavam. Kdyby dostala polevku uz z dalsiho nic nesni a hlavne ani nevydrzi sedet:slight_smile:. Takze k obedu hlavni , k veceri polevka husto husta:slight_smile:. Takove mnamky jak popisujete delam spis o vikendu nekdy. To jdu radsi s malou ven nez stat dopoledne u plotny. Ale urcite nektere napady vyzkousim.
12. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Polévka s játrovými knedlíčky a francouzské brambory. :sunglasses:
To baští celá rodina. :wink:
12. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek :grinning: :grinning: :grinning: bohužel u nás se vaří ve velkém mám habáááána a ten toho sní hodně . My máme i teplé večeře 5x v týdnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja varim denne, manzel je zrout:slight_smile: a menu by mu nestacilo,a ni by nemel kam zajit. tak kazdy den si vyfasuje krabicku:slight_smile:
polivku nevarim..
12. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapustová polévka,králík na petrželce,špenát a brambory :slight_smile:
13. led 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka.m. a nemohla bys hodit receptík na toho králíka? :wink: stačil by jen takovej nástin...
13. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aemmi-králíka naporcuji,speciálně na tenhle recept používám spíše maso z králíka jako na řízky,ne na pečení jako žebra,maso nakrájím na plátky,osmahnu na másle ,osolím a dusím so měkka,těsně před koncem plátky potřu pastou-nasekaná petrželka,utřený česnek a bylinkové máslo :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska to jsou zapečené těstoviny se šunkou a paprikou a hovězí polévka s kápáním :wink: Vařím taky denně,pokud není nějaká omáčka co nám zbyde na druhý den,ale polívky dělám pokaždé,to mám aspoň jistotu,že mě snědí aspoň tu polívku a mají jí i na večeři :wink:
13. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka.m. dík :slight_smile: já právě králíka nikdy nedělala, ale chtěla bych ho koupit, tak mě zajímal nějakej šikovnej receptík...tohle zní dobře :wink:
13. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí roláda, pečené brambory s bylinkovým máslem, zeleninka na oblohu :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
peceny okoun barramundi a k tomu brambory
19. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kulajda a puding kr sváče:slight_smile:
19. led 2011 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapustová polévka a vepřové na kapustě s bramborem :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečené filé, brambory a salát :slight_smile:
19. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli dneska tvarohové jahodové knedlíky se zakysanou smetanou a houbovou polévku :wink: (jahody mám zmražené ze zahrádky)
Zítra děláme dospělákum smažák a hranolkami a malé Bramborové pyré s rybou na rozmarýnu :grinning: polévka bude hrstková :wink:
19. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska to vyhrála jen rajská polívka :grinning: ,ale zítra chci udělat pangasise s kaší :wink:
19. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska dušené vepřové+brambor+dušená mrkev nebo špenát - dle chuti strávníka :slight_smile:, polévka kuřecí....zítra kuřecí rizito a zbytek kuřecí polévky....
19. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek