• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
my dneska měli super rychlý oběd,protože jsme přišli pozdě z venku - těstoviny panzzani 3 minutové, do toho kukuřice, šunka, smetana a sýr :wink: moc nám to chutnalo a bylo to za 5min hotové. Zítra bude koprovka.
19. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my dnes máme bramboračku a játra s chlebíkem...prcek začal zeleninku totálně bojkotovat, tak zkusíme začít od začátku - brambůrkem:frowning2:
20. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hranolky a kuřecí :slight_smile: fazolová polívka
20. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska k obedu bude italske rizoto, to "ceske" mi nesmi pres prah :grinning: a vcera k veceri byly palacinky se spenatem
20. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Prosím napište mi recept na rajskou polévku, chtěla bych jí zkusit, ale chce to osvědčenej recept :grinning:
20. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peppapig lososové karbanátky, to zní dobře, mňam :slight_smile: Hoďte receptík, ať si můžeme také pochutnat :grinning:
20. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapečené těstoviny...vařil manžel večer když už jsem dávno spinkala takže dnes to mám bez práce...a světe div se umyl i nádobí :slight_smile:
20. led 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misa_a_radek a jaké je italské? dáš recept? :wink:
20. led 2011 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajský a těstoviny, zítra lasagne, super jsou taky lívanečky a malý miluje i těstoviny se skořicí:slight_smile:.
20. led 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera rajská, dnes špenát, br.kn a hovězí na česneku, zítra kynutý knedlíky s tvarohem a o víkendu špagety s mletým masem
a nedávno jsem dělala panenku plněnou listovým špenátem a slaninou a k tomu nudle špenátový se smetanou
20. led 2011 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dnes mame kvetakovou polevku a lasagne se syrovou omackou, kurecim masem a spenatem :wink:
21. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska dělám taky špenát s br.knedlíkem a peč.maso :sweat_smile: ,polívku mají od včera česnečku :grinning:
21. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
... u nás vede obdoba zravějších kotlet na smetaně v troubě.... Brambory a hodně červený řepy (čerstvý i kompotovaný - co kdo máte) smíchat, osolit a hodně okmínovat, položit na vrch plátky masa - pro mě a děti kuřecí prso (naklepané, osolené a kdo chce okořeněné, opepřené ) a - pro manžela krkovici (není tak suchá jako kotleta)... a zalít šlhačkou a do trouby... Do měkka upéci pod pokličkou, pak otevřu, přidám teplotu a nechám zezlátnout.... :slight_smile: ... a pro sebe dám na kraj jen větší kusy řepy a jím bez brambor :slight_smile:
A taky naše děti zbožňují nákyp z brokolice či květáku s muškátem :slight_smile: obecně mají rádi jídla se zeleninou, tak jsem za to ráda a cpu je tím horem dolem :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
..u nás jsme hooděe "polívkový", takže včera Minestrone podle Apetitu a dneska zeleninový vývar s Quinoou..když nemáme Quinou, tak dávám kuskus....a na hlavní jídlo dnes krutí prso a šťouchané brambory a okurkový salát.
21. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a jen se pozeptám...máte někdo dobrý tip na svačinky pro "čtyřleťáka"....nějak už nevím co jí dávat, aby to bylo plnohodnotné :sweat_smile: děkuji!
21. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorn .. já dětem hodně dávám variace na jablíčka - záviny bez přidání cukru, nebo nepečený piškotový dort s rozvařenými jablky a bílým jogurtem....... chutná jim to , že je to sladké a přitom v podstatě bez cukru a s vlákninou......... jednou týdně něco takového vyrobím a 2dny to pak mají ke svačince.... a mlaskají si :slight_smile: a taky jsem je naučila na moje v období školky milované svačinky - chlebík s pomazánkovým máslem a nahoru na jemno nastouhaná mrkev - a hodně :slight_smile: ... to skáčkou radostí!!!!
21. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o víkendu snídají buď vločkovou kaši slazenou stouhaným jablíčkem a trochou tmavého cukru a nebo jáhlovou kaši s jahodovým kompotem.... to se dá jíst i jako svačinka studené do mističky.....
21. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacab Moc děkuju :slight_smile: prima tipy..určitě vyzkouším :slight_smile: ....dnes chci něc :slight_smile: upéct, tak asi zrovna vyzkouším něco s těmi jablíčky.Ještě jednou moc děkuji. :dizzy_face:
21. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skorn nemáš zač.... jsou to blbosti - ale u nás je zásoba jablek ze zahrady, tak toho využívám... dělám dětem i přesnídávky, ovocný saláty - ale i s čínským zelím...slazený právě kvantem těch jablek... se ale divím, že to ještě neodmítají :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fazulova polievka zo vcera, dneska kura na paprike s haluskami a ako dezert nam este zostal po vcerajsku cheese cake :slight_smile:
zajtra kuraci vyvar a africke stew s roznymi druhmi masa a ryzou :slight_smile:
21. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ¨na masle s olej osmazit do sklovata jemne nakrajenou cibuly, vsypat ryzi, nechat zesklovatet, zalit asi čtvrtlitrem bíleho vína, nechat vyvarit a pak pravidelne po naberackach rýži podlévat vývarem do změknutí, muzes k tomu pridat houby, nebo osmazene kousky masa, kdyz je ryze mekka, tak to vypnes a vmícháš nastrouhaný sýr, patří tam parmezán, ale ja dávám i eidam, je pravda, ze parmezan je výraznější a pak jeste kousek masla a hotovo :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuřecí vývar s nudlema a čína s rýží(samozřejmě upravené tak,aby to mohli i děti :wink: )
23. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
plněné papriky s rajskou omáčkou a knedlíkem :slight_smile:
23. led 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dneska vařila babička-domácí vývarek s nudlemi abr. salát s řízkem:slight_smile:)) se oblizuji ještě těď... nevím proč, ale mě vždy tak chutná, když uvaří někdo jiný:slight_smile:))
23. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska máme hovězí vývar s kapáním a halušky s perkeltem, malá má Halušky s žervé sýrem a kuřecím maskem. Zítra dělám česnečku smetanovou a krutonky a lososa s fazolovými lusky a rýže s bylinkami :wink:
24. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme dneska měli špenát s vajíčkem a bramborama, ale teda malej z toho moc nadšenej nebyl, protože jsem dělala listovej a jemu se to blbě kousalo :frowning2: tak příště mu to rozsekám :grinning:
24. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dneska uzenou polívku s rýži a rýži s pečeným šafránovým kuřetem a hlávkový salát :grinning:
26. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dneska drůbeží vývar a játra s rýží :slight_smile:
26. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domácí pizza :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek