Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

luciesofi
10. črc 2012

Zbytek květákového nákypu, rozmarýnové brambory....místo vaření bych radši rodila... 😒

ined77
10. črc 2012

pro staršího prcka kuřecí stehenní řízek s brambůrkem, okurkový salát 🙂 ,pro mladší cácorku kuř. vařené s brokolicovou omáčkou, brambor a já budu dojídat po dětech 😀 .

1luciferka1
10. črc 2012

manža segedin a já kung pao s rýží 😵

brusinka.pusinka
10. črc 2012

dneska kuře pečené s domácím chlebíkem a květákovo kari polévka 🙂

prdecek
10. črc 2012

krupicová kaše

beruskanula
10. črc 2012

s manžou máme kuřecí čínu a malej má zapečené těstoviny s kuřecím, zeleninou, smetanou a sýrem 😎

a manža dojí jeste od včera boruvkove knedliky :-q

kammka
10. črc 2012

😎 tak mně včera vařili v porodnici, dneska jsme si dali cestou dom v rest. kuřecí polívku a na zejtra už zas musím něco uklohnit, třeba mi z toho u sporáku odteče voda 😀 a ti dva si to snědí sami, zatímco já budu hekat v čerstvě vymalované porodnici (zase jiné) a ochutnám zase jejich kuchyni 😎

zuhur
10. črc 2012

U nás dnes uzené s br-kaší.

djn
10. črc 2012

kulajda; hovězí plátky na cibulce a žampionech, opékané brambory; okurkový salát (který jsem při obědě zapomněla v lednici, snad k večeři si na něj vzpomenu)

jaja01k
10. črc 2012

Smažený vepřový řízek s bramborem a jako dezert jahody s jogurtem.

nikiii
11. črc 2012

Nudlová polívka, smažený květák s bramborem.

prdecek
11. črc 2012

cuketový bramborák na plech a brambory

ladida.l
11. črc 2012

Bramboračka a buchtičky se šodó

babulinkab
11. črc 2012

rozlítaní ptáčci, rýže, zeleninový salát

remenova
11. črc 2012

zázvorová limonáda- mňam, salát z kiwi a z ledového salátu

kammka
11. črc 2012

včera v noci jsem si udělala zelené fazolky se strouhankou praženou na másle a bramborem, dojím to dneska s volským okem, dnes dělám pizzu s lilky a rajčaty a česnekem, spíš pro chlapa..pak ještě asi i palačinky udělám, to je obojí jídlo, který se dá jíst i studený..
akorát mi včera začala stávkovat myčka, tak snad to nebud nic vážnýho.
a dneska jak jsem dala míchat do pekárny těsto na pizzu, tek se u ní spálil motor.. ach jo...
večer si dámˇmeruňkový džus se slivovicí a uvidí se..

nikiii
11. črc 2012

Prosím o pomoc, dostala jsem meruňky a k tomu obrovskou chuť na klasický kynutý nadýchaný knedlíky s nima, nemáte někdo osvědčenej receptík? 🙂

evuss
11. črc 2012

bramborový placky s žampionovou omajdou

brusinka.pusinka
11. črc 2012

líííívance jen s tvarohem a ovocem nebo jen s javorovým sirupkem a nebo borůvkové😀

aaadus
11. črc 2012

čtvrtek - těstoviny s kuřecím masem a žampiony, tomatová polévka
pátek - kuře ve slavnostním obleku, brambory, šopský salát
sobota - už nevím 😅
neděle - vepřový plátek s hříbky, opečené brambory, králičí vývar s rýží
pondělí - těstoviny se sušenými rajčaty
úterý - pečený králík s rýží, bramboračka
středa - gnochi s uzeným lososem a smetanovou omáčkou

zizala79
12. črc 2012

dnes jdeme na návštěvu, tak neseme bábovičky jako výslužku a tohle bylo k snídani: bábovička s pudinkem

kixi
12. črc 2012

bublanina podle babicky, mnam 🙂

krakorka
12. črc 2012

cuketa plněná mletým masem a nové brambory 😉

nikiii
12. črc 2012

Gulášová polévka, meruňkové knedlíky, a meruňkovej táč 🙂 A spouuuuusta meruňkové marmelády, protože do mražáku už se to prostě nevejde ☹

samanka_alice
12. črc 2012

Zkuste VALAŠSKÝ KONTRABÁŠ. Tento recept jsem objevila nedávno a doslova mne nadchnul 🙂 Dělám pravidelně
Recept: http://www.varilamysicka.cz/zdrave-recepty/vala...

samanka_alice
12. črc 2012

VALAŠSKÝ KONTRABÁŠ - moc lidí tento recept nezná, přitom je celkem zdravý a opravdu chutný 🙂 Recept je tady http://www.varilamysicka.cz/zdrave-recepty/vala...

dooriska
12. črc 2012

kučecí maso s cuketou a rajčaty a jako přílohu těstovinky, na ozdobu nastrouhaný sýr a petrželka

pitruskaskarolinkou
12. črc 2012

krůtí vývar s mrkvičkou a písmenky + meruňkové knedlíky z bramborovo-tvarohového těsta 😉

hancula
12. črc 2012

do této diskuze chodit se inspirovat - to je zralý na nemoc z hladu a přebytek chutí 😀 takový ňaminky!! všem dneska přeju dobrou chuť 🙂

kixi
12. črc 2012

pečené kuřátko se zelím a slaninou