Recepty
crca
9. led 2011

Co dnes vaříte?

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 8-( Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. :-N Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci :-| Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😃
lajcikova
9. říj 2012
kuřecí polívka,a zapečene brambory s vepř.masem zalite bílym jogurtem s česnekem 🙂
prdecek
9. říj 2012
zbytek česnečky a poslední porce játrové omáčky s bramborem, večer bude obalovaná píchavka s chlebem 🙂
handm
9. říj 2012
Ahoj, u nás dneska jen pečené brambory, prcek je nemocnej a nic nechce jíst, tak mu vařím oblíbená jídla 😃😃😃 Za chvíli, jen co pořádně zabere, jdu dělat buchtu - pečenýho pacholíka a večer se chystám na tu dýni podle @macinek 🙂
miskadis
9. říj 2012
Čevabčiči, brambor, cibulka, hořčice - mňam 😉
ia.
9. říj 2012
fazolková bílá polévka a zeleninové lečo s párkem a čerstvým chlebem...
ia.
9. říj 2012
@kristi troufám si tvrdit, že čekáš chlapečka :-N já v těhotenství jedla ve velkém zelňačky, gulášové polívky apod :-N
kristi
9. říj 2012
@ia. no ja jsem polivkova i normalne, zadna zmena 😉 zvlast na podzim a v zime mam rada tyhle hutne, syte polevky.
sarunatko
9. říj 2012
U nás dneska zapečené palačinky se špenátem, nivou, smetanou a šunkou.
beruskanula
9. říj 2012
u nas dnes spenat, brambor a vajicko, zitra vubec netusim :-N , musim neco i na ctvrtek
skurinka
9. říj 2012
Tak ja dneska masove kulicky s rajskou omackou a houskovy knedlik a zitra sekana s br.kasi a salat..dal netusim 🙂
kompleta
9. říj 2012
pečená máslová dýně se šunkou a nivou, toast
aaadus
9. říj 2012
jen špagety s bazalkovým pestem, jsem doma jen s malou a nechtělo se mi vařit :-p
ia.
9. říj 2012
@aaadus proč jen? pro mě je to jeden z nej obědů :-N
aaadus
9. říj 2012
@ia. no třeba mm by mi takovou večeři hodil na hlavu 😃 Mě takové jednoduché jídla stačí, mu ne - není tam maso :-p
ia.
9. říj 2012
@aaadus aha...tak to chápu 😃 manžel naštěstí miluje italská jídla i bezmasá..
jaja01k
9. říj 2012
Čočka s uzeným a vejcem. A taky jsem dnes pekla, "rychlovky" z listového těsta s pudinkem a jablkem 🙂
aaadus
9. říj 2012
@ia. já to toho mojeho né a né naučit, ušetřil by mi tím spoustu času
brambora20
9. říj 2012
dnes červená čočka a volské oko, domácí tmavé housky, zítra rychlovka-špagety po uhlířsku( s vaječinou), se sýrem a kečupem
ined77
9. říj 2012
dnes brokolicový krém s krutonkama, kapustové karbenátky, br.kaše 🙂
sarunatko
9. říj 2012
@kompleta jak jsi dělala tu dýni?
kompleta
9. říj 2012
@sarunatko upekla na sucho hodinu na 150C, nakrajenou na kosticky pak pridala na kosticky sunku, podrobila nivou a nechala roztect uz ve vypnute troube, bylo to super!
nikiii
10. říj 2012
Já dneska budu zkoušet "místní" šumavské maso (původně recept na hovězí, ale zkusím z vepřového), a na odpoledne náš oblíbený meruňkový koláč.
zuzi82
10. říj 2012
My dnes kuře Gen a na večeři asi tortily se šunkou a sýrem 😉
orchidejka
10. říj 2012
Holky, a parmazán, který si sypete na těstoviny a pesta kupujete kde? Taky v LIDL?
yesu
10. říj 2012
Dnes kuřecí kousky v omáčce ze zakysané smetany, broskví a mandarinek, rýže.
yesu
10. říj 2012
@zuzi82 jak ty to všechno zvládáš, to nechápu!!! :-S 🙂
zuzi82
10. říj 2012
@yesu Mám hodné děti a strašně ráda vařím a peču. 😃
brusinka.pusinka
10. říj 2012
dnešní menu,vařil parní hrnec🙂 brambůrky,fazolky,kapustička, mrkvička, tilápie a jogurtový dresnk ..... koření jen trocha soli bílého pepře a kmínu... dneska je to hold zdravě😃
kristi
10. říj 2012
Dneskabudou zapecene bramboryse spenatem a sunkou a dalsima zbytkama z lednicky
kristi
10. říj 2012
Pisu jak tatar, pitomej ipad |-|

Začni psát odpověď...

Odešli