• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
@zizala79 Ježíši to je masakr !! Fujky :astonished:
:grinning:
30. říj 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay Lepkavá kuřecí prsíčka
Kuřecí prsíčka dám do zapékací misky. V hrníčku smíchám šťávu a kůru z jedné limety, med, olej, tymián a česnek. Naliju na prsíčka a opepřím. Upeču v troubě asi 30-40 minut.
30. říj 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martiska36 Jeeeee, to je jak ten můj :slight_smile:
Když jedu k mamcem nachystám mu doma jakékoliv jídlo i s přílohou, tak si namaže rohlík s medem.
Zrovna v pátek jsem mu nachystala rozlítané ptáčky s rýži. No a říkám mu to a Péťa mi říká. A nemáme nějaké pečivo? Tohle je strašně práce :slight_smile: No a když jsem druhý den přijela, byly komplet všechno pryč a to jsem si myslela, že si to dáme v sobotu v večeri :grinning: Ale jsem ráda, že to zvládnul a že jsem odkoupila žádné pečivo.
30. říj 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dnes provensálské kuře s jasmínovou rýží a na večeři zapečené toasty s tuňákem. :wink:
30. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ke kávičce jsem upekla večer ze zbytku listového těsta šátečky plněné višňovou marmeládou a banány.
30. říj 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy prosím o malou pomoc - jaký příkon má vaše trouba a jste s ním spokojené? Rekonstruujeme a vybírám troubu, mám zálusk na několik trub s příkonem 2,5 kW, jen doufám, že mi to bude stačit...vůbec netuším, jaký příkon má naše současná trouba, tak to nemám s čím srovnat :frowning2:
30. říj 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska zelňačka a UHO s rýží
30. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes kuřecí vývar a palačinky:wink:
30. říj 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kuřecí vývar, špagety se slaninou, žampióny a rukolou
30. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
slovenská zelňačka s maďarskou klobásou a červenou paprikou
30. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
brokolicový krém a pečené rizoto a peču tvarožník
30. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zeleninovou polévku , halušky se zelím a zakysanou smetanou a šátečky z listového těsta :slight_smile:
30. říj 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vepřový řízek, brambory, zeleninový salát. Pudink s piškoty a borůvkami.
30. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
králičí játra na másle a na kmínu :dizzy_face: tedandoufám, že jo, jdu na ně a pamatuju si je z dětství od babičky :sweat_smile:
30. říj 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizala79 U nás je dělala mamka, ale smažila je v těstíčku s br. kaší. Byla to mňamina. Taky mám pár v mrazáku, tak je musím pohledat a udělat. :sweat_smile:
30. říj 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska pečené kuře s bramborem :slight_smile:
30. říj 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzi82 povedla se ta játra :dizzy_face:
30. říj 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zizala79 Tak to je super. Dobře, že jste si pochutnali :wink:
30. říj 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maybay recept na skotský vývar je zde na str. 285. A rýži s jablky dělala babička, to moc neporadím. Jen vím, že v rýži byli žloutky, ale jestli tam bylo i mléko nevím. A nahoře byl sníh z bílků a pak se to posypalo cukrem, skořicovým cukrem a rozpuštěným máslem.

Dnes kuřecí vývar, kuřecí maso se zeleninou a rýže, banánový chlebíček
30. říj 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska k večeři nějaká studená rychlovka, co lednička vyplivne, musím uvařit na zítra (jdu k ležící kamarádce) risotto (slanina a hrášek) a upeču perník z prášku :sweat_smile:
30. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bramborák pro kojící matky: bez cibule a česneku jen dva miniaturní stroužky bez toho klíčku vevnitř..velká hrst majoránky z babiččiny zahrádky .. to bylo k večeři s obědem jsem se nedělala, stále je mi nedobře a holka byla ve školce.
zítra udělám třeba smetanový brambory.. tatínek koupil tunu krmných brambor, korunu za kilo, pro prasata... jediný jejich problém, kvůli kterýmu jsou krmný, je velikost... jsou moc VELKÝ....chápete to??? neodpovídají standardu.. :sunglasses: :grinning: tak toho máme plnej sklípek a pár beden v kotelně, neb do slípku se to ani nevešlo :grinning: se už těšim, až se ty brambory zhodnotí...plánujem to cca na březen :grinning:

zítra možná zajedu na nákup.
30. říj 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes květákové placičky, bramborová kaše a nějaká zeleninka. A upeču povidlový perník s polevou, mám na něj děsnou chuť.
31. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes to bude kmínová polévka-ještě kojím:slight_smile: Lasagne s mletým masem a tvarohová střecha s banány a bebe sušenkami :slight_smile:
31. říj 2012 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes čočka a uzené :wink:
31. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska bramborový salát a řízky z kuřete :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
brokolicová polívka a segedín...
31. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Králík na smetaně, hrachová polívka a večer topinky s volským okem.
31. říj 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jitrnice s bramborem
31. říj 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera kuřecí směs a bramborák. A dnes jsem udělala nádivku s bramborem
31. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na snídani palačinky, na oběd špagety se salámem a na večeři těstovinový salát s masíčkem. :wink:
31. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek