• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

30. listopadu 2016 
ppndělí - kuře s bramborem, utery - rizoto, streda - vyvar- kuřecí řízky brambor, dnes játrová omáčka - rýže, zítra ještě nevím jdu kouknout na vase nápady
13. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka Prosim prosim o recept na bilou jemnou fazolovou, hraskovou a mlecnou polivku.
13. pro 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzi82 jako opravdovej žralok? to se dá normálně koupit? a jak to děláš? já to jedla jednou nějak naložené origoš od Islandské matky, ale nějak mě to neuchvátilo, pro ně ovšem lahůdka největší
13. pro 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zizala79 Dá se koupit mražený. Já ho dnes dělala poprvé. Manžel nesnáší kosti (třeba i v kuřeti), takže ryby s kostma absolutně odmítá, ale já mám ryby obecně ráda a kamarádka mi právě nedavno říkala, že žralok kosti nemá, jen takovou páteřní chrupavku, tak jsem ho minulý týden koupila a dnes udělala.
Na másle jsem opekla cibulku, přihodila žampiony, pak dala do pekáčku a na zbytku másla opekla ty plátky žraloka, které jsem osolila a okořenila kořením na ryby a pak dala do pekáčku na ty žampiony a ještě dala asi na 10 minut do trouby dopéct. A bylo to dobré. Losos mi teda chutná víc, ale pro změnu to bylo fajn. :wink:
13. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@orchidejka žádnný prdopeč do vánočního pečiva
14. pro 2012 v 00:15  • Odpověz  • To se mi líbí
polívka hrachová s chlebovýma krutonama, rizoto od včera
14. pro 2012 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě se dojídá bramboračka a dnes udělám šunkofleky a štrůdl.
14. pro 2012 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás dneska jen rychlovka - halušky se zeleninou a vajíčkama. A jak se prcek cpe :grinning:
14. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kančí řízečky, vařené brambory :slight_smile:
14. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Takový jako boršč.
14. pro 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
držštková z hlívy a "vejpečky" s uzenym bramborový knedlík a špenát a malé jsem uvařila zeleninovou polévku s písmenky.
14. pro 2012 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kuřecí závitky s br.kaší :slight_smile:
14. pro 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila prosím o recept :wink:
14. pro 2012 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes vařilo KFC :grinning: Jsem doma jen z malou tak jsme si vyrazily na nákupy (ta měla samozřejmě svoji šlichtičku)
14. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@p.e.t.u.l.k.a Já nikdy boršč nedělala, takže ani nevím jak moc se tomu blíží: dvě velké mrkve, trocha celeru, celá červená řepa, trochu zelí, maso na kousky posypané pepřem, muškátovým oříškem a trochou "směsi na mleté maso" (jsou tam sympatické bylinky), jsem hodila na kus másla do papiňáku, osmahla, zalila vodou a vařila, aby daněk změkl. Zahustila jíškou, dosolila. Podává se s kysanou smetanou.
Jo - daněk, to jsem před tím nepsala. V originále tam patří hovězí.
14. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
smažené rybí filé s vařeným bramborem a tatarkou, hlávkový salát
14. pro 2012 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky poraďte co z vepřové plece? koupila jsem ji na segedýn a nikdo neprojevil zájem, tak chci uvařit něco jiného, ale nevím co
14. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuchařky, poradíte mi kolik (přibližně) je třeba brambor tak na 6 normálně velkých porcí bramborového salátu? Každý rok mi salát vyjde v takovém množství, že ho jíme ještě týden po vánocích, tak jsem si říkala, že letos ho udělám méně.
14. pro 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ia. já budu zítra dělat vindaloo (indické jídlo), ale je hodně pálivé
14. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kristi - My dnes koupili s manžou pyramidky, chtěli sme čajíček a nakonec sme zjistili, že jsme si koupili koření na svařáček, tak jsme si ho doma udělali a mňááám, super nápad tyhle pyramidy :grinning:
14. pro 2012 ve 22:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
kuřecí nudličky na cibulce, dušená mrkev, brambory
15. pro 2012 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kotlety na slehacce, nemeli jsme veprovy ani nepamatuju
15. pro 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Vepřové kostky na kmíně a paprice s těstovinkami a zelňačku :slight_smile:
15. pro 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Rizoto a strudl
15. pro 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Vývar s nudlemi, lasagne s mletým masem.
15. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes pravý hospodský gulášek. Dělám ho poprvé, tak snad se povede. Musím běžet ať mi nezčerná cibule :grinning:
15. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Taťka není doma, takže bezmasé těstoviny se sýrovou omáčkou a spařenou brokolicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2012 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
zelí , bram. knedlík a pečínka
15. pro 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Uzený vývar s bramborami a kroupami; sekaná s bramborovou kaší a zeleninovou oblohou a jako dezert rybízová bublanina :slight_smile:
15. pro 2012 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vindaloo s rýží a je to teda super. Až mě skoro přešla rýma jak je to pálivé :grinning:
15. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek