Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jaryh
27. říj 2015

my jsme měli od neděle bramborový salát a řízek, dnes bude tuňákový salátek, každý den tuny jídla

ornellinka
27. říj 2015

Tak nevař nic a dojděte si někam na oběd 🙂 můžete to spojit s nějakou prima aktivitou pro rodiče i děti 🙂

markyska88
27. říj 2015

Tak já dnes akorát ohřeju sekanou, co zbyla z neděle a udělám k tomu brambory 🙂

lucka_zaoralova
27. říj 2015

Ahoj holky, tak my dneska fazolky s bramborem a sekanou a zítra řízečky s br kaší 🙂

lullli
27. říj 2015

Dneska k obědu bude jáhlový houbový kuba a k večeři rychlovka - míchaná vajíčka s čerstvou zeleninou a domácím chlebem.

martina468
27. říj 2015

My dnes rajskou omáčku,vepřové,houskový knedlík

lucka_zaoralova
27. říj 2015

@lullli Wow, tak "Kubu" jsem ještě nikdy nejedla, možná o tom jídle něco zaslechla - co to je? 😵

ladie
27. říj 2015

Včera byl zeleninový krém s krutonky a špagety s vepřovou panenkou a domácím rajčatovým sugem.
Dneska mrkvová polévka, kuře na paprice, houskový knedlík - a doufám, že zbyde i na zítra.

verisek.s
27. říj 2015

rizoto, rajčatová polévka, zítra plněné papriky a knedlík, hovězí vývar, pozítra žemlovka a hráškový krém 🙂

markves83
28. říj 2015

Já dnes budu dělat meruňkové knedlíky a fazolovou polévku, na to se docela těším, ideální na vaření, když je ten svátek.

sasanka033
28. říj 2015

polevka z cervene repy a ryze se zeleninou, kari a krabima tycinkama.

lullli
28. říj 2015

Dneska vařil muž, musím ho moc pochválit. Měli jsme domácí bramborový knedlík, špenát a vajíčko a on si k tomu udělal místo vajíčka ještě kuřecí maso na kari.
Škoda, že ho to vaření nechytne častěji 🙂

pajak32
28. říj 2015

Já dnes vařila kynuté knedlíky se švestkovými povidly pro syna a řízky s bramborem pro manžela 🙂 Všichni si moc pochutnali.

janinka35
29. říj 2015

Ahojte, já mám dnes kuřecí vývar od včerejška, klasika-(mrkev,masko,nudle) a chystám se na jelita a jitrnice se zelím 🙂 Včera kuře s bramb.kaší...

bretysek
29. říj 2015

Ahojky dnes vařím počené kuřecí stehno a brambor okurkový salát a ke kávě mufiny s boruvkama

katka_mel
29. říj 2015

dnes hovězí maso na hořčici a kmínu s rýží.

martinkamoj
29. říj 2015

U nás dnes Gulášová polévka a tortila s kuřecím masem a zeleninkou 😉

gajuska86
29. říj 2015

Opečený brambůrky a zapečený kuřecí maso se sýrem 🙂

maudn
29. říj 2015

Králíci polévka se zeleninou, špagety a omáčkou z rajčat

lu79
29. říj 2015

Ahojky,tak já dnes využila stravenky,co nám dávají k výplatě v práci,vzala ešus a nechala si do něj nachystat zelnou polévku,žemlovku a čevabčiči 🙂 Asponˇjsem mohla být s klukama déle venku 🙂 Jinak vaření nesnáším... 😒

lullli
29. říj 2015

Dneska je dýňová polévka a jablečný koláč.

jaryh
30. říj 2015

dnes vařím jen pro naši malou, která si objednala lívance. A já mám zeleninový salátek s tuňákem, protože hubnu a už se na něj moc těším.

lucka_zaoralova
30. říj 2015

My palačinky s domácí marmeládou a zítra špagety s boloňskou omáčkou 🙂

indy2
31. říj 2015

Hrachová polévka s opečenou farmářskou klobásou a chlebové krutony, pečené kuře na medu s dušenou rýží a odpoledne snad stihnu upéct koláč s pudinkem a ovocem.

victress
31. říj 2015

tvarohovo-jablečná žemlovka

misao
31. říj 2015

U nás dnes srbské rizoto 🙂

smallinka
31. říj 2015

Kuře a la kachna se zelím a knedlíkem. Když musíš tak musíš 🙂 Jinak díky za tuto diskuzi vždycky tu najdu inspiraci 😉

bretysek
1. lis 2015

dnes budou špagety s parmazánem a upeču hraběnčiny řezy rychlovka

helen_ka
1. lis 2015

Akorát jsem dovarila dynovou polevku a rajskou omáčku 🙂

gajuska86
2. lis 2015

Hermelín v bramboráku 😀 Výborný 😀