• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@gajuska86 Koukám, dnešek je ve znamení bramboráků :slight_smile: u nás byla dnes masová směs v bramboráku :slight_smile:
2. lis 2015 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninush To tvoje taky nezní špatně :slight_smile:
2. lis 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes masové kuličky s rajskou a těstoviny, bramboračka s houbami. zítra bude asi bramborový guláš.
2. lis 2015 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fazolky na česneku s bramborama a upekli jsme bábovku.
2. lis 2015 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gajuska86 No spíš mi řekni, jak na ten hermelín? Vůbec si neumím představit, jak bych to udělala, aby to ten hermoš přežil :slight_smile:
3. lis 2015 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak se sem k vám jdu připojit, protože už taky kolikrát nevím, do čeho se pustit.
Naše dnešní menu: dýňová krémová polévka (recept od varilamysicka) a staročeská pečená kuřecí stehýnka s bramborem :slight_smile:
3. lis 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
K obedu jsme meli zbytek ze vcera kureci prso s domacimi jranolkami a nivovou omackou, aby to nebylo suche :slight_smile: a za chvilku se vrhnu na kralika se zelim a domacim knedlikem :slight_smile:
3. lis 2015 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme dneska měli koprovou omáčku s knedlíkem a vejcem a zbylo i na zítra :slight_smile:
3. lis 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninush Uděláš si normálně těsto na bramboráky, dáš dělat první placku, chvilku ji necháš, aby už zespodu byla trochu propečená, navrch dáš hermelín rozkrojený podélně napůl (tu jednu půlku :slight_smile: ) a zaliješ to zase další vrstvou těsta :grinning: Pak už to otáčíš jako klasický bramborák :grinning:
3. lis 2015 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, já jsem zase dělala boloňské špagety a nezbylo nic :frowning2:
3. lis 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera k večeři čočková polévka a kynuté knedle s borůvkami :slight_smile:, dnešní oběd kuře na paprice a na zítra budu vařit rajskou s hovězím a kolínkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2015 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máme mrkvovou polévku a těstoviny se špenátovou omáčkou.
3. lis 2015 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedín :slight_smile:
3. lis 2015 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes u nás králík na paprice s těstovinami. Už se tááák na oběd těším. :grinning:
4. lis 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborová polévka zahušťovaná ovesnými vločkami, bezmasé karbanátky z červené čočky s bramborem - ty byly výborné, musím se pochválit :grinning:
4. lis 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
polevka z cervene repy, ryba s bramborem a zeleninou:slight_smile:
4. lis 2015 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILÉ MAMINY, NEMÁTE NĚJAKÝ FAKT DOBRÝ RECEPT NA ITALSKOU FOCACCIU?
4. lis 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indy2 Já dělám ty karbanátky z obyčejné čočky a jsou taky výborný :grinning:
4. lis 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indy2 hod recept:slight_smile:
4. lis 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzineckah já mám v plánu připravit dle Karolíny.. měla je nádherné :wink: a věřím, že chutné.. v odkazu je recept :wink:
http://www.iprima.cz/menu-na-cesty-na-hladove-navraty-domu
4. lis 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gajuska86 já jsem vděčná za červenou, protože vždycky zapomenu luštěniny namočit a červená mi to odpustí :grinning:
4. lis 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@indy2 mrknu, díky moc :slight_smile:
4. lis 2015 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi , hovězí guláš zahušťovaný červenými fazolemi a bramborové placky (nebo kukuřičné těstoviny) ... moc jsme si pochutnaly (M. až večer :slight_smile: )
6. lis 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenát, brambor, vařené vejce :wink:
6. lis 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohankoto se žampiony a zeleninou
6. lis 2015 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajčatová polévka a zapečené brambory s brokolicí, kuřecím masem (nudličky jsem nejdříve orestovala na pánvičce s trochou kurkumy) a se smetanou :slight_smile:
7. lis 2015 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
králičí vývar,králík ala svíčková byl včera a dnes Kuře na paprice s minikolínkama z Lidlu :wink: zítra k snídani samoobracecí koblížky a k obědu placky z červené řepy Σ=)
8. lis 2015 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím co by jste uvařili pro návštěvu? Musí to být dobré, rychlé a celkem i levné a musí to vypadat, že jsem se s tím nadřela a do toho se postarala už o 8m syna který vyžaduje pozornost a všude leze. Znají jen manžela my se uvidíme poprvé. Udělám určitě polévku > hovězí nebo kuřecí - to uvidím.
A co hlavní jídlo? Umím dobrou rajskou, ale nechce se mi dělat s knedlíkem :frowning2: - né vždy se mi povede.
A nějaký zajímavý zákusek?? Ráda peču a vím, že Terka také tak se chci blejsknout s nějakou specialitou - zase jednoduchou :grinning:

Moc děkuji
8. lis 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes vařila Vídeňskou kmínovou polévku a už nikdy nebudu dělat jinou :wink: a v neděli máme prasící den, tak smažák s hranolky a tatarkou :grinning:
8. lis 2015 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek