• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Levné jídlo - aneb šetříme společně

9. ledna 2017 
@renlu
@denitek super, tak dekuji moc.. :slight_smile:))... uz ukecavam manžela. :slight_smile:)
20. kvě 2016 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paru a co zkusit nadbytky prodat? Já měla jeden čas 50 vajec týdně a i když jsem se snažila tak mi jich dost zůstávalo, prodávala jsem za 3,- manželovým kolegům v práci a známým co slepice nemají :wink:
20. kvě 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Rada bych pridala jeden postreh - neni to primo recept, ale overena uspora penez ano. Pres zname jsme si sehnali ze statku prase (zabite, rozpulene, vnitrnosti zvlast). Rozdelili jsme si maso, udelali jsme zabijackove pochoutky (jitrnice, jelita, tlacenku, polevku, prejt, skvarky), uskvarili vlastni sadlo (toho mam 5kg!!) a vyudili vlastni uzene.
Vyslo nas to se vsim vsudy na 3000,- (zapocitali jsme do toho i ingredience do jitrnic a jelit, cesnek na uzene, kroupy do polevky a dve basy piva vypite behem "akce") a cely rok jsem nemusela koupit jedine veprove (krome sunky).
A meli jsme vse, maso na rizky, na nudlicky, na rolady, mlete, kosti na vyvar, zebra na gril, jatra na omacku...vcetne "drahych" kousku jako panenka atd.
Jasne, chapu, ze treba v panelaku je slozitejsi delat zabijacku, ale "jen" koupit pulku prasete a rozporcovat do mrazaku jde i v panelaku a opravdu jsou to ceny, ktere v obchode clovek nesezene (cca 35-45Kc za kilo) a nejdulezitejsi je ten rozdil v kvalite a chuti masa. Skvele!

Delali jsme to takhle uz druhy rok a urcite v tom budeme pokracovat. Ted uvazuji jeste o koupi sunkovaru a zkusila bych si delat doma i sunku, ktere mame velkou spotrebu.
20. kvě 2016 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marketa11112 Babička mají velký dvougenerační dům, takže to mají tak jak to bývalo dříve. Zděný kurník se stříškou, k tomu větší oplocený dvorek a ještě děda udělal výběh na trávu.
20. kvě 2016 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sammaelka my máme možnost koupit také půlku kilo za 29,- takže do toho asi půjdu jen mě trošku děsí, že mám jen ,,dvoušuflíkovej" mrazáček, tak se tam toho asi moc nevejde :-/
20. kvě 2016 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka no, my budeme muset kurnik postavit.. jaksi jsme postavili domek na poli :slight_smile:))
20. kvě 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sammaelka jojo, i na to se chystame.. asi bychom zatím na zkousku vzali pulku prasátka, pak casem az pristavime (bude velka komora).. bychom tam dali mrazak, pak bychom sli asi i do celého...... ted budujeme venkovni sezeni... gril, ohniste a pod.. chceme tam i udírnu, tak na to s etake tesim. tvoříme záhonky, uz něco pestuji par let, ale bylo to vse takove provizorni... je toho nejak moc najednou, co vse by clovek chtěl...
20. kvě 2016 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denitek Narvat do šuplíku co se vejde, ( kvalitnější kousky, kýta, kotlety, panenka, krkovice) a zbytek zavařit.
20. kvě 2016 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kuc to jooo :grinning: jen nevím kam dám všechny ty bprůvky, mrkev, celer... do polévky, zeleninu co mi vyroste na zahrádce, kterou chci zchovat na příkrmy, člověk aby pořídil ten pultovej mrazák na ,,mrtvoly" :-/ je to děs! :grinning:
20. kvě 2016 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denitek Mame taky dvousuplikovej mrazak + jeste jeden samostatne stojici s peti supliky. V byte jsme ho msli v chodbe vedle botniku. Veslo se vse vcetne zelenin, ovoce a dalsich veci co bezne v mrazaku mivame :slight_smile:
20. kvě 2016 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja delam zapecene testoviny takhle:
10-15 dkg toceneho
10-15 dkg vysociny
1 cibule
majoranka
sul
vejce
salamy nakrajet na kousky a osmahnout na panvi s cibuli, pridam majiranku a smes smicham s uvarenyma kolinkama. nekdy to snime jenom tak, ani to nezapecem :D
zapekam v hrnci vysypanem strouhankou a zalit rozmichanymi vajicky, pocet zalezi na velikosti hrnce aby se to nerozsypalo
k tomu kysele okurky a muzem se toho uzrat :D
25. říj 2016 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženy,

nevim, jestli uz to neni zapadle tema, ale delala jsem pred casem jidelni/nakupni list do 700Kc na osobu a mesic. Je to tedy vcelku dost napjate a byly tam 4 jidla denne. Neda se tak ale stravovat stale. Samozrejme velka uspora je, kdyz si na podzim natrhate nekde jablka a uskladnite, kdyz si nadelate marmelady atd z vlastnih ovoce. Kazdopadne cim vic varite nebo pripravujete jidlo samy, tim vic usetrite (vlastni testoviny, knedliky apod.). Bohuzel mi ten seznam manzel spalil, takze mam prd, ale zkusim napsat par receptu.:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bolonska omacka s testovinami:
200g mleteho hoveziho (pokud vam staco malo masove, jinak dejte vice)
2 plechovky rajcat
2 mrkve
1-2 cibule
Koreni: tymian, oregano, cesnek, sul a pepr, cukr
Testoviny jako priloha

Na trose oleje ci sadla osmahnout cibulku do sklovata, pridat mrkev a chvilku smazit. Pak pridat maso a "rozklovat" ho na malinke kousky, osolit a opeprit. Pridat rajcata (muze byt i 1 plechovka rajcat a 1 protlak nebo i cerstva rajcata) a podlit trochou vody, pokud je to nutne. Dusime do zmekniti masa. Pred koncem varu pridavam koreni a trochu cukru (nekdy jsou rajcata sladka a neni to nutne, ale to nebyva casto..). No a uvarit k tomu testoviny (nekdo to dava i na opeceny chleb nebo pizza chleb). V pripade ze nam to rozpocet dovoli, posypeme na taliri syrem. Vychazi to na 6 porci (vc.testovin) 15Kc na porci 250g testovin.

Husta kremova brokolicova polevka

2 brokolice
2 velke brambory
Sul, pepr
Mleko nebo smetana

Dame do papinaku nebo do hrnce varit brokoloci s bramborem a korenim. Nedavame prilis vody, protoze po uvareni dolijeme mlekem nebo smetanou. Deti i my to maji takto nejradsi. K tomu dam opect kousky starsiho chleba a je to vydatny obed.
Porce vyjde na cca 10Kc. + cena chleba.

Pak je dobre kupovat v akci cele kure. To udelam noky se spenatem a prsicky nebo rizky, ze stehen bud kure na paprice nebo pecene a ze skeletu a kridel polevku.
Vsechna tato jidla vyjdou cca 15-17Kc/porce a vyvar se zeleninou a kapanim cca 10Kc/porce.

Snidane a vecere - treba klasicka olejova babovka vyjde na cca 20Kc a ovesna kase z mleka a ovesnych vlocek za 6Kc/porce (+ to co si date na ni).

Bylo by toho vic, ale pisu na mobilu a to je hruza. :unamused:

Hodne zdaru pri setreni vasi penezenky!:slight_smile:
28. lis 2016 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dudinecka Diky za recepty super
28. lis 2016 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neni to sice recept :D, jen takovy maly tip jak usetrit.. Chodime nakupovat treba hodku dve pred zavirackou do Kauflandu.. V te dobe je slevnene ovoce, zelenina a pecivo jen na zlomek ceny.. Coz nam hodne pomuze, protoze ovoce a zeleninu mame v jidelnicku kazdy den.. Ted tam treba meli rajcata kg jen za 10,- pro priklad..:slight_smile:
2. pro 2016 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. led ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa3706 to je fajn tip, taky se mi někdy podaří takhle levně nakoupit, ale většinou ta zelenina a ovoce za pár korun taky podle toho vypadá, za celý den uvadlá a nahnilá, to se nevyplatí ani za těch pár drobných:frowning2:
8. led v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa3706
@victress my se tam takto dostaneme vyjimecne, mivaji v akci i pecivo, ale ovoce a zeleninu vždy.. ted jsme koupili ruzove hrozny za 22 za kilo.. a krasne afakt chutove moc dobře... nekdy se fakt zadari...červenou papriku měli za 3.90 za kilo.. vybrala jsme tedy jen 2 krasne, ale i tak.. manzel ji ma rad...:slight_smile:
8. led v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victress no nekdy to fakt vypada ze uz to ani k jidlu neni, ale vetsinou kdyz tam jdem, tak nakoupime dobre, samozrejme to ale hned spotrebujem
8. led v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@victress Take se mi parkrat postestilo. Posledni dobou ale maji vyprodej na opravdu shnile kusy a nechapu, jak to tam vubec muzou dat. Ale jednou jsem tam koupila pul voziku ovoce a zeleniny za 200. Asi toho vzali moc nebo nevim..:wink:
9. led v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, miluju lučinu, ale ta cena mě vždycky deptalal.... dneska poprvé domácí lučina a bomba. Chuť i cena, Těším se až jí v létě vylepším domácími bylinkami..... mňam
9. led v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek