• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čí partner/manžel hraje Tanky online?

23. listopadu 2015 
Tanky manžel nehraje ale když má možnost tak si rád zahraje jiné hry :slight_smile: :slight_smile: a že se přitom ani nepodívá na mobil natož aby někomu odepsal tak to je pravda :grinning:
4. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
My doma hrajeme oba, já teda častěji:slight_smile: Vlastně to muž začal hrát až potom, co to viděl u mě... Ale nehrajeme často, jednou dvakrát do měsíce takhle večer, v posteli, před spaním... Je to super hrát ve dvou:slight_smile:
5. led 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Muj první muž hrál Pro evolution soccer a druhý hraje po netu poker... :angry: Jedno lepší než druhé. Na tanky ještě jeden ani druhý nepřišel díky Bohu :grinning:
6. led 2014 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás taťka taky hraje :slight_smile:
6. led 2014 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanky nehrajem, hrajeme společně jiné hry :oD Tak nějak... Jiné rodiny po večerech když je vše hotové a děti spí koukají na TV, my hrajeme spolu WOWko :oD Hrál cca. rok předtím, než jsem začala hrát taky. Co taky po večerech? Máme děti, ven nikam nemůžeme a holky chodí spát v 7...
6. led 2014 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
můj chlap je taky závislák a zrovna u tanků vydrží neuvěřitelně dlouho. :frowning2: Už si ani nepamatuju, kdy šel se mnou naposled spát, sedí u toho třeba do dvou do rána a druhý den chrápe celý dopoledne. Taky už mě s tím neskutečně sere. Vyjde mi nastejno, jestli je v práci nebo doma, protože ho stejně moc nevidím...
Škoda, že jsi z toho neudělala diskuzi, bylo by to zajímavější.
6. led 2014 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Přítel hraje taky Tanky i jeho brácha co má dvě malé děti. Jinak společne hrajeme WOWko, díky tomu sme se poznali. Naštěstí to není nijak přehnané. Zatím spolu nebydlíme mame to k sobe daleko (praha, olomouc) takze kdyz sme kazdy doma zahrajem si spolecne wow, kdyz sme spolu venujem se sobe a na PC ani nevzdechnem :slight_smile:
10. led 2014 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak můj muž hraje taky word of... cokoliv ať tanky nebo letadla či teď snad i lodě. Před asi třemi roky založil klan a od tý doby se z něj stal jeden z největších klanů v čr a sr takže nejenže sedí u hry ale i u administrativi toho klanu takže to tu běží skoro nonstop... k narozeninám mu dělám už pár let dort s tankem či jiným bojovým vozítkem. Občas už mi to dost vadí a to vždy slyším jak je to na odreagování a tak... a kde máme čas na odreagování my? :wink:
26. led 2014 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Můj muž taky hraje a já s ním. Je to super hra, moc mě baví :slight_smile:
26. led 2014 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já tady fakt nezapadnu - díky bohu nehraje :grinning:
a já do nějakých her ani nelezu, stačí co času člověku sežeru probrat email nebo se podívat na Facebook... s malými dětmi je potřeba se jim věnovat, snažím se před nimi moc nebýt na počítači, protože to je nemoc moderní doby doslova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zrovna nedávno jsem byla na cvičení a paní tam dělá i na rehabilitaci a říkala, že tím sezením u počítače je až neuvěřitelné jak šla dolů fyzická kondice, že má na starosti i lidi 90-tileté a často mají větší ohebnost a jsou méně líní než lidi dneska pod 40 let...

ustoupila jsem a máme televizi a to my stačí jak o to děti dyndají.... tablet dětem jsem zakázala, momentálně trénuju do školy řeč a taky grafomotoriku a když je chvilka volna mezi prací a vyzvedáváním ze školy, tak sem tam upečeme spolu koláč nebo hrajeme Veselé hry (sada her, je to podobné jako Z pohádky do pohádky jako dřív bývalo) a teď i od stejného výrobce Přírodovědné hry (nebo jak se to přesně jmenuje)....
no a taky jsme koupili stavebnici elektr. obvodů a to je taky super věc...

já mám radši reálné věci, ať se to týká her, chlapa nebo jídla... :grinning:
a doma máme dohodu, že notebook může být v ložnici jen když tam je jeden sám, třeba při nemoci... hodně nám to zasahovalo do vztahu, takže jsme se na tom dohodli.. a když jdeme na rande, tak máme s sebou jen jeden telefon a jen kvůli paní na hlídání...
minulý rok jsme tohle omezili tak o půlku (u sebe i u dětí) a opravdu to pomohlo.... :slight_smile:
26. led 2014 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Navrhuju diskusi na toto téma, je to neskutečnej mor a mně už přestává po 3 letech trpělivost.
22. črc 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Šílenost, souhlasím! Můj muž také hraje (sice něco jiného, ale hraje). Víceméně každý den když přijde z práce - pokud po něm zrovna něco nechci nebo nemáme něco v plánu, ale o víkendu to je pravidlo a bez toho by snad nebyl celej..Je schopnej u toho sedět do 3 do rána. Dřív si dělali s klukama takový "akce", že se sešli u někoho třeba 4 a hráli celou noc, to jsem mu zatrhla, ale samozřejmě bych nejradši, aby u toho moc neseděl.
22. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ano hraje :slight_smile:
22. črc 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to hruza nici mi to rodinu
16. zář 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kamarádky manžel na tom má slušnou závislost, ale prej v tom moc dobrej..... :grinning:
16. zář 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Občas si tanky zahraje:wink: Jednou jsem go zkusila i já. Rozjela jsem tank v v tom správném bojovém nasazení a spadla hned do prvního potoka. Nešlo mi se vyhrabat a utopila posádku. V dalších asi třech hrách mě rozmašírovali hned na začátku. Raději si občas zapařím Simíky.
17. zář 2014 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Přítel tanky hraje, většinou večer, když já jdu spát, protože mívám večerku tak kolem deváté. Kouká kolem toho i na různá videa a celkově ho to docela chytlo. Nejsem z toho bůhví jak nadšená, ale je to lepší, než aby se mi coural po hospodách.
Doma mi pomůže, nakoupí, uvaří a když si pro něj k počítači přijdu, tak dohraje aktuální bitvu a vypne to. Nebo se mě předem zeptá, jestli by mi vadilo, že u toho bude celý večer sedět. Takže jsem ještě nebyla nucena to nějak řešit, ale kdyby to mělo dosáhnout stavu jako u některých z vás, asi bych přestala platit internet :grinning:
18. zář 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Manžel hraje taky, ale když už malá spí a já su buď upíchlá u svýho pc, nebo tuhá :grinning: a v práci to hrají snad všichni,....asi nemoc z povolání :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
manžel tuto hru taky hraje :grinning: ale jen po večerech, když už malý a občas i já spíme :grinning:
18. zář 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
u nás to také jede, manžel i syn, děs :slight_smile:
19. zář 2014 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžel ne. Ale můj bratr a většina našich přátel tanky hrají. Když jdeme posedět, je to hlavní téma dne :grinning: My s manželem jen čučíme a nevíme o čem je řeč.
19. zář 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
9. říj 2015 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hraje tanky, stejně jako miliardu dalších her. Doma tráví čas v podstatě jen na třech místech - postel, PC stůl a WC:slight_smile:. Bylo by mi to jedno, kdyby to neznamenalo, že mám prcka na krku nonstop já.
9. říj 2015 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Přítel taky hraje Word of Tanks, zavislak není. Zahraje si párkrát a jde od toho.
Jinak nechápu, proč by to nemohli chlapi hrát...je to forma odreagovani. :slight_smile: Jako třeba našim mužským může vadit, že vysedavame u MK. To je v podstatě to samé.
9. říj 2015 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Že začátku tu hru hrál jen přes PC a teď už ji má na mobilu a že se tím tak odreaguje.
12. lis 2015 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Muj manžel to hraje, nedavno si zacal hrat i novou hru, lode. Hraje si obe: tanky a lode. Drive hraval: Call of Duty nebo Medal of Honor. Ale jen po veceroch, pres den bud venuje detem, nebo mi pomaha. :slight_smile:
23. lis 2015 v 06:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj chlap si dokonce musel nutně pořídit Play Station 4, jelikož ho sehnal prý za "naprosto boží" cenu a teď musí mít všechny hry, které si kdy v životě vysnil a ony stále vychází :grinning:
23. lis 2015 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek