Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Incest. Poraďte, co dělat?

15. led 2020

Dobrý den mám velmi vážný problém. Měla jsem kamarádku která byla sama se synem otec dítěte byl neznámý, kamarádka bohužel onemocněla a nemocí podlehla, problém byl že neměla žádnou rodinu a hrozilo že její syn skončí v dětském domově tak jsem se rozhodla že jsi ho osvojím a povedlo se mi to. Já samá jsem měla dceru s jejím otcem jsem se rozešla byl alkoholik. Děti spolu skvěle vycházeli a vše bylo v pořádku aspoň to tak vypadalo, jednou jsem měla firemní večírek a původně jsem se měla vrátit v 11hod ale vrátila jsem se dřív a to co jsem viděla mě úplně šokovalo už když jsem vešla do bytů šlyšela jsem divně zvuky jako při orgasmu. Zjistila jsem že to jde od dceřiniho pokoje ale celé mi to bylo divné potom dcera žačala křičet jméno toho mého syna a později jsem uslyšela i jeho hlas byla jsem šokována tak jsem vešla z bytů už je to týden a ja jsem se neodvážila s dcerou o tom mluvít. Co byste dělali vy na mém místě? Vím že celý příběh zní neuvěřitelně ale bohužel je to celé pravda.

kajalka
15. led 2020

Byl to aspoň spokojený křik? 😃 Incest to fakt není, nejsou pokrevní sourozenci. Kolik jim je? Na rovinu bych s nimi promluvila.

bamak
15. led 2020

Nejsou příbuzní. Incest to neni.. Kolik jim je?

autor
15. led 2020

@kajalka klukovi je 19 a holce 18. Ano vím že nejsou pokrevní sourozenci ale na druhou stranu spolu vyrůstali jako sourozenci a říkali si brácho a ségro a teď najednou tohle prostě hrůza.

autor
15. led 2020

@bamak 19 a 18

jjasmina
15. led 2020

Upřímně v tomhle věku se ani tomu nedivím a incest to prostě není, nejsou příbuzní. Zkuste s nimi promluvit..

kridav
15. led 2020

Třeba se do sebe zamilovali, jestli ví, že nejsou pokrevni sourozenci.

autor
15. led 2020

@jjasmina ale ja se tomu prostě divím nikdy by mě to nenapadlo jak se říká co je v domě není pro mě

jjasmina
15. led 2020

@kridav Hold lásce člověk neporučí, ikdyž to kolikrát nemusí ostatním lidem být po chuti nebo dle představ. Upřímně v jejich věku a pod jednou střechou...

jjasmina
15. led 2020

Nooo to pořekadlo se říká, ale prostě kolikrát to pravda není

autor
15. led 2020

@kridav no jestli se do sebe zamilovali nevím, sourozenci to sice nejsou ale braly se tak

jjasmina
15. led 2020

a jak dlouho je máte pod jednou střechou?

autor
15. led 2020

@jjasmina 16 let

jjasmina
15. led 2020

nooo tak to je na pováženou, ale jinak než rozmluvou s nima to stejně nevyřešíte...Ale prostě i takové věci se stávají no

llluckaaa
15. led 2020

Incest to není, nejsou pokrevní příbuzní. Promluv si s nima, ale jsou už dospělí a jestli se rozhodli být spolu, nic s tím nenaděláš...

autor
15. led 2020

@jjasmina ale abych byla být upřímná mám strach z toho co tomu asi tak řeknou lidí hlavně starší generace

barcachejn
15. led 2020

Incestu se nebojte v podstate jsou krevne uplne cizi lide,to je jako kdyby vase kamaradka vychovavala syna a seznamila ho s vasi dcerkou a oni se do sebe zamilovaly. Chapu ze spolu vyrustaly a pusobi to divne,ale na druhou stranu mozna to je hodne spojilo. Tezko rici co se jim honi v hlave,normalne bych si s nimy promluvila a verim ze pokud jsou rozumni vysvetli vam to.

jjasmina
15. led 2020

No jestli bydlíte na malém městě nebo vesnici, tak si piště , že řeči budou...

autor
15. led 2020

@jjasmina no právě že bydlím na vesnici a nechci aby si na mě lidí ukazovali a pomlouvají mě

jjasmina
15. led 2020

Musíte si s nima promluvit, nic jiného vám nezbyde stejně. A jinak teda lidi si najdou vždycky něco..

gruyerre
15. led 2020

Jsou dospělí a incest to není, tak se nemusíš znepokojovat. Vždyť je to pěkné, že se mají rádi. Co na to řeknou cizí lidi, ti může být jedno, mělo by ti záležet spíš na blahu těchto tvých "dětí"

sudylichozrout
15. led 2020

To mi trochu pripomina tu storku o tom, jak tady jedna dama nacapala dceru pri imtimnich radovankach se psem. Stejny rukopis.
🤣

gruyerre
15. led 2020

@sudylichozrout to jo, ale tamto byl fakt hardcore 😀 na to si vzpomenu už asi vždycky, když uvidím nějakého huskyho. Tohle nic není 😂

sudylichozrout
15. led 2020

@gruyerre Ja taky 🤣🤣

amazonkajanik
15. led 2020

Hele,kolik dětí spolu vyrůstalo pomalu jak sourozenci a nakonec to dali dohromady. Láska si nevybírá a oni se aspoň znají od mala...hlavní je,že nejsou pokrevní příbuzní

zuzkasim
15. led 2020

Můžu se zeptat, jak se vám povedlo toho chlapce osvojit? Ono to sice zdánlivě s problémem nesouvisí, ale zajímalo by mě to. Myslela jsem, že něco takového u nás téměř zařídit nejde.

tulikiss
15. led 2020

no uprimne neverim ,ze je to pravda, protoze jenom tak osvojit dite neni vubec snadne... ale budu delat ze tomu verim... libi se mi kolik je tu odborniku na pravo, kteri dokazou tak snadno rict incest to neni..... podle me to incest je, protoze podle prava osvojene dite je podle prava brano stejne jako dite biologicke. Tedy pred zakonem jsou to sourozenci a TZ §188 neresi o jake sourozense jde, proste podle zakona jsou to sourozenci.

prezdivka
15. led 2020

@sudylichozrout jsem si honem nemohla vzpomenout, jakej příběh to byl, jenom že byl takovej podobnej... bude to ta samá autorka 😄

lv
15. led 2020

@sudylichozrout anoo taky mne to napadlo

veronicka89
15. led 2020

@tulikiss ne taky jsem to hledala trestny cin to neni 🙂

veronicka89
15. led 2020

at se ti dva odstehuji a hotovo ...