Jak opět získat jeho srdce?

ursuleeonion
30. črc 2015

Ahoj ženy, s Ex přítelem jsme spolu byli necelé 4 roky. Máme nádherného syna (20měsíců). Jako otec byl vždycky suprový. Ale náš vztah, měl hodně nedostatků .. pořád jsem jen poslouchala jak mě nemiluje, hádaly jsme se.. na konec mě začal podvádět i přesto, že jsem to věděla a on věděl, že to vím jsem s ním nadále byla, protože láska k němu byla silnější. Na konec se to tak nějak srovnalo i když pořád mě prý nemiloval. Koupil pro nás barák .. plánoval budousnost.. ale já se v něm pořád nedokázala vyznat. Občas se choval tak, že mi jasně dával najevo, že mě opravdu nemiluje. Ale já si to odůvodňovala tím ( a stále odůvodňuji) že to je jen jeho obrana. Nebo jsem asi hodně naivní .. ale proč by kupoval barák, plánoval budoucnost .. Za celé 4 roky jsem slyšela snad jen 5x že mě miluje .. V září minulého roku jsem poznala muže který byl jeho opakem .. Dával mi jasně najevo, že o mě stojí a to mě zlomilo.. Na konec jsem od přítele odešla a začala jsem s tímhle. Syna přijal báječně, miloval ho nadevše. Dával mi jasně najevo, jak moc mě miluje.. I když to bylo to co mi v předešlém vztahu chybělo .. nedokázala jsem se od Ex odmilovat. Na konec to dopadlo tak, že jsem ho s Ex párkrát podvedla.(ano já vím, je to hrozná věc ale láska k ex byla prostě silnější). Na konec jsem zjistila, že jsem těhotná. Jenže kdo je otec jsem nevěděla.. přítel o nevěře nevěděl a tak se strašně radoval. Ale já jsem se mu už nedokázala ani podívat do očí.. tak jsem vztah ukončila. To bylo, v lednu nynějšího roku. Opět jsem se začala scházet s ex přítelem ( většinou šlo jen o sex) .. Ale poslední asi 4 měsíce, jsme spolu začali trávit víkendy bylo to podle mého zase fajn. I když mi teda říkal, že semnou být nechce, nevěřila jsem mu. Zase o nás mluvil v množném čísle, žárlil i když si to nepřipustil a já se pomalu začala radovat, že budem zase rodina..(Ale problém byl čí teda tohle mimčo je). Takže jsme si řekli, že po porodu uděláme testy (v srpnu mám termín). Jasně mi řekl, že pokud nebude jeho, starat se o něj nebude, což i chápu. Ale mě už jen ty víkendy nestačily, především ta nejistota na čem vlastně jsem, ptala jsem se ho několikrát a on odpovídal .. uvidíme co bude dál ale u p**** tě nemám. Takže jsem vlastně pořád nevěděla co a jak bude dál, takže jsem se ho před pár dny zeptala, at mi tedy řekne na rovinu co a jak dál. Jenže odpověď byla uplně jiná než jsem čekala.. řekl mi že spolu nebudem, že by to bylo pořád stejný atd. ☹
Ano vím, že je tahle diskuze asi směšná ale já jsem z toho opravdu zničená.. nevyznám se v něm, nikdy jsem se nevyznala. A proto jsem se obrátila jsem k vám aby jste se mi pokusily poradit co udělat aby to bylo zase dobrý? Znám ho dobře a myslím si, že má spíš jen strach protože náš vztah nebyla zrovna pohádka. .. Prosím poraďte mi.. jak ho získat? ☹
Rýpalky prosím nekomentujte ..jsem opravdu na dně. Nechci to vzdát chci o něj dál bojovat už jen kvůli synovi ..
Za gramatiku se omlouvám! 😒

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

@gabriiela Asi nemám .. mám v tom asi teď pěknej guláš. Nevyznám se sama v sobě .. snažila jsem se jen udržet rodinu.. ale tohle asi ani rodina nebyla..

lu777
30. črc 2015

@ursuleeonion jak řešit tuhle nelehkou životní situaci nevím, každopádně v tom co píšeš necítím respekt k sobě, lásku k sobě... těžko ji pak očekávat od druhého....

takhle se klidně může stát že budeš mít ještě další dítě a stále nebudeš vědět kdo jseš... co chceš... jaká je Tvoje hodnota... jak jdeš... o čem je Tvůj život...
a ty děti se v tom budou potácet s Tebou...

jinak můj osobní názor je, že pokud někdo neví zda má někoho rád a navíc to trvá delší dobu, tak Tě jen "rozhazuje"... to není zralá osobnost, potáhne Tě spíš dolů... 😔 😒

ilonkaseda
30. črc 2015

@ursuleeonion No nevím,mě by hodně uráželo kdyby mi někdo opakovaně říkal,že mě nemiluje atd,on tě vlastně psychicky neustále týrá tím jak si s tebou pohrává,jako s hračkou,kterou odhodí,ale kdykoli se mu hračky zachce,tak ji má k dispozici...Musíš zkusit najít zbytek sebeúcty

ursuleeonion
autor
30. črc 2015

Máte pravdu! Já sama sebe vnímat jen jako loosra, osobu co význam slova sebevědomí uplně ztratila. Malej je šťastný dítě, nedávám na sobě nic znát, věnuju se mu jak nejvíc to jde. Ale to že to pořád dusím v sobě, mě vlstně uplně ničí .. proto už jsem to prostě musela vyventilovat. Čekala jsem negativní komentáře, ale na tuhle situaci asi ani nic pozitivního napsat nejde.
Celé ty roky byl jeden velkej stereotyp, kdy jsem koukala na to jak si píše s jinejma, kdy neocenil nic co jsem udělala, kdy mě ponižoval a zraňoval tím jak neschopná jsem.. podváděl mě.. Já sama sebe nechápu.. Jak je to vlastně možný milovat někoho kvůli komu jste jen brečela a stresovala se? Proč ho prostě nedokážu nechat jít?? ☹ Já sama vím jak šíleně mi bylo .. a i přesto je to tak silný...

love12345
30. črc 2015

@ursuleeonion ja osobně si nemyslím že je to láska, spíš zvyk, spíš strach že člověk zůstane sám, strach jaké by to bylo s někým jiným, ...myslím, že když nemilujete ani ex, ani současného přítele je lepší být chvilku sama, pokud jste fajn ženská, co jak píšete se ochalpa stará, tak nebojte, časem se najde někdo, kdo vas na rukou bude nosit, kdo vas ocení, kdo nebude mít potřebu podvádět, protože s váma vam bude dobře,a to že vas miluje vam nebude muset říkat, ale dokáže to činny... ...chce to jen přetrpět tuhle blbou dobu, zaměřit se na sebe.... PS: myslím že žárlil...ale majetnicky, nikoliv z lásky...

brunetka11
31. črc 2015

@ursuleeonion Tak jinak - vážila by sis a stála o lásku člověka, se kterým můžeš vytírat zeď a on ti vše odpustí?
Dokud si nebudeš dostatečně vážit sama sebe, nečekej to od ostatních...

brunetka11
31. črc 2015

@ursuleeonion P.S. Protože nás vždy nejvíce láká to, co nemůžeme mít...

A když si to překlopíš vůči sobě, viz můj předchozí příspěvek, dojde ti podstata...