Prosím, poraďte mi...Můj přítel není, kdo jsem myslela

stela88
11. říj 2023

Holky 😞😞😞😫😫😫

Dva roky jsem si denně psala s někým na Facebooku , od rána do večera . Zvykli jsme si na sebe . Hlasovky. Fotky videa . Zamilovala jsem se na dálku. Tak me to vylekalo, ukončila jsem to protože jsme se nikdy nepotkali. On se pak ale po měsíci ozval ze mu je smutno a sejdeme se .

Sešli jsme se a od te doby bez sebe jsme nebyli ani na krok . Trapná laska jak z románu. Dokonale . Me je 35 , mu 30 . Smáli jsme se , varili spolu , cestovali a každý vikend on u me doma nebo já u neho / bydlíme od sebe 2 hodiny autem . Potkala jsem celou jeho rodinu , on moji . Jsme spolu 10 měsíců . Mel komplikovaný vztah kterej trval 7 let , slečna se léčila s antidepresiva a několikrát se pokusila zabit . On rikal ze bylo nemožné od ni odejit , ze to nepochopim . Nicméně mezi nama laska jako trám pořad denně na telefonu a není mi 15 , tohle proste výjimečně je ALE

Já jsem pred 14 dnama našla instagram jeho ex , a dle fotek jsem zjistila ze spolu byli až do prosince minulého roku , ve STEJNÉM dome . Žili proste spolu / v prosinci se pak rozešli a on dojel za mnou ..byl to pro me šok a dost me to vzalo ale on me pořad rikal at se zeptam jeho rodičů ze to byla nepředstavitelná situace , ona porodila mrtvé dítě . A když chtěl odejit tak se zabijela. Byla u nich 3 x sanitka . Takže jsem si řekla ok jen jsme si psali a odpustim ALE
nějak už jsem měla brouka v hlavě ze me to nehraje, a viděla jsem ze mu sem tam napíše zprávu - na dispeji bylo ze ho miluje a respektuje ze s ni nechce nic mít ale ze to nemůže byt konec ze ho miluje

Tak jsem dala na intuici a vlezla mu do mobilu 🫢😵‍💫 a zjistila ze se 2 x videli . Dvakrát spolu spali … naposledy 5 měsíců zpět a ukončili to , on si ji všude zablokoval a konec

Já jsem vztah ukončila , ale nejim nespim , nevěděla jsem ze me to takhle vezme , tohle neznám takovou bezmoc a ikdyz jsem tvrdší povaha tak vím ze tohle odpustim😳🫢. Trápí me to . Včera jsem se mu ozvala , ze ho chci vidět ze ten vztah byl vyjimecnejq neměla jsem takhle reagovat . Ze jsem schopna se přes to přenést a zapomenout… je to šokující ale proste mám pocit ze k sobě patříme a on si to uvědomil a pak ji zablokoval …
Byl trosku odmereny jak se říká jak kdyby na koni ze nedojde dneska , ale ze asi o víkendu , ale ze neco tam má 😳 my jsme od sebe nebyli ani jedem vikend , takže to je sok pro me … a hlavně on má teď narozeniny .. o víkendu . Takže je hodně vlastní ze člověk co me psal po tom co jsem na vše přišla ze me miluje a chce jen me je teď odmereny. Neumím jo odhadnout . Jsem zmatena z toho ze to udelal , my máme sex denně - nikdy jsme nevynechali ani jeden den a možná to není dobře , Nevim . Ta chemie tam proste je. Já jsem se ho zeptala , pokud jeho ex mužu zavolat , on me řekl “ pokud nás to někam posune tak ok “ dle me si myslel ze na to nemám povahu , a já ji zavolala . On to zjistil a najednou ze semnou asi nemůže byt ze to není normální volat ex , pritom já se ptala ….

Ten hovor s ni trval 3 hodiny a vyrazila me dech 🤯🤯🤯🤯 řekla mi datumy kdy se videli , ale řekla i ze opravdu se videli “jen” 2 x , ale dával ji naději ze spolu budou … ze ji řekl ze mu chyběla a je nejlepší a ona s nim ten sex měla jen proto protože ho miluje a chtěla ho zpět . Ona o me nevěděla on ji řekl ze je sám . Řekla me ze spolu nikdy nikde za 7 let nebyli , nikde ji nevzal ani na večeři , u nás to přesně naopak . Nevzal ji ani na dovolenou , semnou byl 2 x . Ale řekla mi i ze ji bil , skrtil. Shodil ze schodů . A ze když se chtěla zabit a vzala si 200 prášku a zapila vínem tak se ji smál at chcipne …..- zavolal sanitku až ji bylo zle a zvracela v nemocnici ji nechal a jel domu . Řekla mi ze on ji zničil proto ty antidepresiva má . Dost me to šokovalo na me ani jednou nezvýšíl hlas . Ale poslala mi e-mail kde ji posílají z nějaké nadace podporu pro týrané ženy a taky e-mail od terapeutky ze se musí odstěhovat a opustit ho … ona odesla v prosinci a on se vlastně pal ozval me

Řekla mi ze pořad doufala ze se změní a po par mesicich ji chyběl a pořad doufala ze budou mít další dítě . On neví ze tohle vím .

Nevim co mám dělat . Opravdu ho miluju ke me se chová krasne . Ale ona si nevšimla ze si dva roky denně psal semnou , což mi děla starosti . Ta důvěra je teď špatná ale vím ze bez neho se utrapim tak to chci zkusit . Nikdy bych nevěřila ze zrovna já odpustim nevěru …

mamora
11. říj 2023

@stela88 Podle mě jsi trochu blázen, že se k němu chceš vrátit po tom, co jsi o něm zjistila. Jako ex může být hysterka a půlku věcí si vymyslet (i když mail od terapeutky nevím jak moc byl věrohodný). Ale jestli se i přítel začal chovat zvláště, tak je to velký vykřičník. Co když je to opravdu magor a časem tě začne týrat. Nejdřív si tě omotá kolem prstu (jak píšeš dovolená, večeře...) a až bude mít někdy navrch, třeba klidně až budeš jednou na mateřské, zase mu přeskočí a změní se v tyrana. Na tvém místě bych od něj utíkala co nejdál a nějaké stýskání si vyléčila zmrzlinou nebo jiným chlapem

jahodi
11. říj 2023

spíš se divím, že sis nevšimla, že si dva roky buduješ nějaké imaginární pocity vůči někomu, koho jsi osobně neznala. Jen sis vytvořila představu ze psaní. I když na to pak navázala nějaká realita.

zuzkasim
11. říj 2023

Pokud jsi potkala celou jeho rodinu, tak by neměl být problém zeptat se jich. Nevím, s kým ses viděla, zda se sourozenci nebo s rodičema, ale určitě jsou schopni dodat nějaké informace o jeho předchozím vztahu, o ex, o problémech, jaké spolu asi řešili. Ex může být opravdu psychicky nemocná a snažit se ho takto získat zpět, ale taky nemusí... to těžko říct. Pro mě by byly zásadní ty další informace, a snažit se na to všechno dívat s rozumem, city co nejvíc stranou.

biciklissie
11. říj 2023

Těžko říct, kdo z nich lze. Bud jeden nebo oba. Otázka je, jestli by se člověk chtěl do nějakého takového dramatu míchat. Plus tedy by pro mě bylo varovné to, jak se teď chová. On je ten viník a najednou se chová odměřeně a nemá čas. A ještě háže vinu na tebe. To tedy nezní jako láska jako tram.

lv
11. říj 2023

Až tak super není, když s tebou ve vztahu spal 2x se svou ex. I kdyby ho sváděla, i kdyby ho milovala, i kdyby byla psych. nemocná a spojovala je tragédie. Až tak super není, když i když s ní žil, byť třeba chtěl odejít, ukončit to, zahýbal vlastně jí, když si s tebou psal. Mě to nějak smrdí celý.

leymea
11. říj 2023

Nevratila bych se k nemu.

lvl16
11. říj 2023

Čumím, že máš zájem v tom vztahu pokračovat. Jeden vykřičník vedle druhýho…

hadruska
11. říj 2023

Zvladnes byt i bez nej.Dokonce si myslim,ze ti bude casem daleko lepe bez reseni takovych zapletek... Nadeje je ♥️

blackblue
11. říj 2023

@stela88 at je pravda o jejich patologickem vztahu jakakoliv... Tobe lhal. Ne jednou, opakovaně. A vecech, ktere nejsou vubec zadne malickosti, naopak. Zalaskovala ses vlastne do cloveka, ktery neexistuje. Do predstavy toho, kym sis myslela, ze on je. Vymaz ho ze sveho zivota... zaslouzis Si nekoho realneho a lepsiho.

annasmyckova
11. říj 2023

mnoho červených vlajek...podle mě skrytý manipulátor -začíná to vždy lovebombingem, kdy máš pocit, že jsi potkala spřízněnou duši, vše jde snadno a je to zalité sluncem...až tě bude mít jistou, uvidíš jeho pravou tvář. Bývalé přítelkyni bych věřila. (Nejdi si něco o narcismu a jeho fázích)

zelenaesmolda
11. říj 2023

@stela88
Porodila mrtve dite a on misto toho,aby ji podrzel se sebral a sel ?To je red flag jako prase!
Podle me jsi narazila na Ukaz Kobe hi psychopata a v tomhle pripade plati,ze kdo utece vyhraje.

zelenaesmolda
11. říj 2023

@annasmyckova
Presne tak.Taky bych ji verila.

teenyel
11. říj 2023

Tak jednomu takovemu jsem vratila zasnubni prstynek. Nez jsme se zasnoubili, bylo to presne tak, ze by snesl modre z nebe, vylety, rozmazlovani, vylozene milacek, co svou exmanzelku prezentoval jako problemoveho cloveka. Kdyz jsem pri zasnoubeni rekla ano, jako by z nej byl nekdo jiny. Otocil a me zacalo hlodat. Potom jsem i v nejake laktacni online poradne nasla dotaz jeho exmanzelky, kde se ptala, co ma delat, ze ji manzel psychicky tyra a vydira, ze pokud od nej odejde, dostane deti do pece atd (byl movitejsi, mel na dobre pravniky, ona ne, ona byla uz x let na materske a posledni dite byla "nehoda", kdy ona ani nechtela v tehotenstvi pokracovat, protoze uz byl na stole rozvod a moc dobre vedela, ze na nem bude dal odkazana). A me zacalo dochazet, ze veci nejsou tak, jak je on prezentuje. Ze je to vse uplne jinak. Najednou na me nemel cas, spolecny cas mi dokonce vycital a byla ze me spis bezplatna pracovni sila v jeho firme, uklizecka doma a chuva jeho 3 malych deti, o ktere se sam nedokazal starat, takze kdyz jsem nebyla ja, jezdila mu pomahat jeho mamka. Ke me byl chladny, kdyz jsem nezareagovala jak chtel, tak mi to daval "vyzrat" a ja zacala videt narcistni sklony. Dovrsil to, kdyz po me chtel, abych si vzala v bance na sebe pujcku trictvrte milionu na jeho zavazky, coz kdyz jsem odmitla, zkousel na me, jak to byl jen test, zda bych "zachranila rodinu", nebo ne. Neverila jsem tomu, protoze firma byla kvuli jeho prokrastinaci uz 2 mesice ztratova a banka chtela vratit cast penez z revolvingu, ze nedodrzel plan, ktery uvedl. Jeste chvili jsem se placala v tom, zda pokracovat, nebo utect. Uz jsme meli x schuzek s agenturou, svatba se blizila, koupene saty atd. Ale udelala jsem nejlepsi rozhodnuti a vcas se probrala a zdrhla. On si myslel, ze si to rozmyslim a vratim se, ale to se uz nastesti nestalo. A jak se mi vsechno pospojovalo, jak mi doslo, cim vsim jsem se nechala manipulovat a co by me cekalo, tak ani v nejvetsim zatmeni mysli bych se tam nevratila.

fyii
11. říj 2023

@stela88 tohle cele je nejak spatne a ty to vis... jenze je ti 35 a mozna mas pocit, ze nikoho honem nepotkas... potkas ver tomu a bude ti lip... Uz by mi vadilo, ze me dvakrat podvedl, ze ex privedl temer do blazince.. a ze s ni komunikuje za tvymi zady.. to uz je vic nez dost argumentu se na to vykaslat.. Ze ho milujes je jedna vec, ale stejne lehke jako ho milovat prijde i druha strane, nenavist... Jako na kazdem sprochu pravdy trochu a rodina ti ho nebudu vykreslovat jako hajzla, ani to nemusi vedet, ze ex psychicky tyral, tim se nikdo nechlubi

zelenaesmolda
12. říj 2023

@fyii
Hlavne to podle me neni laska ale psychicka zavislost

fyii
12. říj 2023

@zelenaesmolda no nejlepsi utect z toho hodne daleko

zelenaesmolda
12. říj 2023

@fyii
A hlavne se nevracet!

mourovatakocka
12. říj 2023

Investovala jsi do něj zbytečně moc času a emocí. Přiznej si, že to bylo špatně a hlavně v tom nepokračuj. Kdybys tolik investovala do normálního chlapa, už máte barák, bílý plot, děti, retrívra a kupujete druhé auto.

zelenaesmolda
12. říj 2023

@mourovatakocka
Retrivra neee 😂
K baraku radsi neco hlidaciho 🙂

mourovatakocka
12. říj 2023

@zelenaesmolda Pche, retrívři jsou nejlepší.

zelenaesmolda
12. říj 2023

@mourovatakocka
no jako hlidaci urcite ne 😂

ina10
12. říj 2023

@zuzkasim zeptat se jeho rodiny je na 2 věci, protože budou hrát, že je vše OK a nic se neděje. Znám z vlastní zkušenosti - otec tyran nás dětí a naší matky, ale jinak vše zalité růžovými oblačky na nebesích, a otcova matka ho ještě vychvalovala jaký je dokonalý, přitom moc dobře věděla, co je zač. Ale jako jo, před cizími lidmi si dával sakra bacha, aby neukázal svou pravou tvář...

ina10
12. říj 2023

@stela88 zdrhej co nejdál bez jakékoli roluky. Tomuto exotovi se podařilo udělat z jeho ex blázna.