Mám mu věřit?

18. pro 2022

Dneska jsme s partnerem řešili, že nám došly mě email a jemu SMS.
Máme zaplatit clo za balík za hranicemi atd atd
Na internetu jsem našla, že je to podvod tak protože partner uspaval malou, chtěla jsem se podívat na jeho email jestli mu došel taky jako me nebo jen sms..
Bohužel na mě vyskočilo, že mu přišla zpráva na mileneckaseznamka.cz.. byla jsem jak zparena tak jsem otevřela odkaz směřující na seznamku..
Uviděla jsem jeho vyplněný profil jak hledá ženu kolem 30-39let z okresu kde bydlíme.. setkávání 2x za měsíc. Sexuální polohy atd. Když jsem chtěla najet na zprávy, nepustilo mě to, že chce zaplatit členství...
Byla jsem v šoku. Jsme spolu 3a půl roku a tuto seznamku jsme spolu kdysi smazali..
Šla jsem přímo za ním, sedla naproti něho a ukázala mu to. Řekl mi, že je to stare a kdysi než našel mě hledal všude možně... No mě si našel 150km dál než bydlel.
Přísahal, že mě nepodvedl ani nechtěl podvést a seznamka mu chodí stále na email tak tam šel aby ji smazal, ale nešlo to..
Já mu řekla, že mu nevěřím...
Ano po porodu jsem přibrala, mám nadváhu trochu, ale stále mi říká jak jsem sexy, jak mě miluje. Jenže v poslední době se mi zdají sny. Dřív se mi plnily.. o to víc teď přemýšlím.
Ve snu je stále a nějakou ženou a odchází ode mě. Sny se mi zdají i 3x týdne a stále dokola. Říkala jsem si, že mi hrábě..ale po tom co jsem dnes našla.. jsem prostě v háji a nevím co mám dělat
Jinak

klokanka31
19. pro 2022

To je de*il, ty mu dáš dítě a on ti vyčte že jsi přibrala 🤦‍♀️ Ale pokud má 4 děti, a každé s jinou, tak tě to mělo varovat...

bereni
19. pro 2022

Porodila jsi mu dite proboha, tak ano, nejakou chvili mas kila navic! A ponizit zenu a podvadet kvuli stehnun? Je fitness model? A i kdyby byl, tak snad si te vazi ne?! Blb! Zakladatelko, pokud mu chces odpustit (pac jeste to neudelal tak te chapu…) tak mi sakra dej vse sezrat a dej mu najevo, ze te muze ztratit. Panacek jeden…

veronicka89
19. pro 2022

A proc by prestaval kdyz se mu to libi a vzdycky najde vhodnou partnerku na udelani ditete obhospodareni a seznamek a flirticku....

klokanka31
19. pro 2022

A ty znamení...ono to tak jednoznačné není, znám znamení která jsou údajně věrná, ale ti dotyční zahýbají kde se dá. A zase moje znamení má být nevěrné a umím být věrná. Tam to je o člověku, ne o znamení...

autor
19. pro 2022

@klokanka31 souhlasím.. spíš u mě shoda náhod

autor
19. pro 2022

@bereni no jo ale jak mu to mám dát sežrat? Nemám s ním spát dokud nezhubnu? Jako teď se před ním fakt stydím..on to neřekl drsně, že jsem tlustá..tak kulantne abych se neurazila..ale jako jsem ženská a tohle slyšet je prostě mazec! Mu chybí ten adrenalin co znám i já z dřívějška..je to takové tajné těšení, vzrušení.. a on je sexuální maniak. Sex miluje. Má ho dostatek ať orální tak soulož.. tvl a stejně by šel jinam zmetek.

autor
19. pro 2022

@klokanka31 nojo varovalo.. když ti chlap nakeca že kterého jsi hotová..že má dítě a ženou která ho podváděla když byl rok na misích v Afghánistánu..s druhou si jen suchl na sice, protože spala v ten týden se 4 chlapama zároveň (potvrzeno) ona otěhotněla a všichni šli na testy kdo je vlastně otec.. vyšlo to na něho a on dítě bez vztahu nechtěl..takže tu holku nezna.. a třetí má a ženskou která po prvním rande měla nohy nahoře protože mu ukázala papír, že nemůže mít děti? Vše jsem si ověřila.. a uvěřila. Tak jsem si myslela, že už mít děti nemůžu. Jenze tento se otře jen trenkama a oplodní snad mutanta.. Prostě jsem uvěřila kurevnikovi. Ze začátku kam jsme šli cumel na ženské jak pako. Teď co.mame malou už to nedělá.. tak jsem si řekla, že je to ten pravý a budem spolu až do smrti. Amen 🙏😶

melek5
19. pro 2022

To věřím stim sebevědomím já bych takemu chlapovi ani nohu nedala cuchnout jak se říká,nelibim se ti že sem přibrala?tak táhni jinak a city bych stoho úplně vynechala sama říkáš nemáš co ztratit tak mě zajima jak to dopadne stou seznamku 🫣co tam budou za zprávy

klokanka31
19. pro 2022

Je na tobě co uděláš, ale obávám se že jak to zkusil, tak to zkusí znova a znova. Podle mě ztráta času.

melek5
19. pro 2022

A mimochodem až budeš na sobě chtít makat tak makej kvůli sobě a neee kvůli chlapovi 👌

autor
19. pro 2022

@melek5 přesně tak.. jinak na seznamce jsem už vjela do zpráv a jsou tam od systému zprávy kdo je registrovany nove atd takže žádná jeho aktivita. Ani konverzace. Nestihl to..

levandule_k
19. pro 2022

Cvičila bych kvůli sobě, pro svůj dobrý pocit, ne abych se líbila jiným, ale abych se líbila sobě a také bych se učila mít ráda takovou jaká jsem právě teď.
Jako, co s chlapem, že je hezkej, ale chová se jako debil. On si tě neváží, je strašně nevyzrálý, já bych takového chlapa nechtěla.
Tvl. ty přemýšlíš jak si ho udržet, on by si měl sypat popel na hlavu a ne ty se bát, že ti odejde. S tímhle přístupem tě má v hrsti a bude tě podvádět pořád. Bych mu řekla, ať si jde venčit ptáka jinde, když chce, ale ať se nevrací.

veroniquecz
19. pro 2022

máš špatnou zkušenost, chápu,ale podle mě generalizovat lidi podle znamení je blbost

marketa1218
19. pro 2022

Neprecetla jsem všechno, ale jak je jednou ve vztahu nalomena důvěra, tak je to špatný. Mysli hlavně na sebe a dceru. A co s takovým chlapem v životě, nezaslouží si tě. Zapracuj na sobě, hlavně pro sebe a na něho se vykasli.

bereni
19. pro 2022

Tak ja bych mu v prvni rade nerekla hned, ze odpoustim. Rekla bych mu, ze me zradil, ze jen ubozaci podvadeji a kor matky svych deti. A nechala bych si cas na rozmyslenou jestli a nim zustat. Takhle te ma jistou…Snazi se vubec napravit chybu?

20190418
19. pro 2022

Je to děvkař a nic se na tom nezmění. To, že má tři děti, které vyrustají bez táty, tě mělo varovat.
Ptáš se, jak si ho udržet a jak se mu "pomstít". Odpověď je jednoduchá. Nemá smysl se ho ani snažit udržet ani se mu pomstít. On se nezmění. Bude ti zahybat a s největší pravděpodobností ti zahýbá už dávno, jen si o tom nevěděla. V podstatě máš dvě možnosti, buď přistoupit na vztah z rozumu kvůli dítěti anebo rozchod. Normální chlap nezačne zahýbat kvůli 10kg navíc. Může být v sexu sebenáruživější. Zahýbal by ti i kdybys měla postavu jak modelka. Koneckonců modelkám chlapi taky zahýbají.

tinaprofi
19. pro 2022

Nehazej flintu do zita, nic neni ztraceny a chlapi se daji zase snadno ochocit 🙂) proste na sobe zamakej, ale hlavne kvuli sobe a nos hlavu hrde nahore 😉😉

autor
19. pro 2022

Holky děkuju.. nechám si vše projít hlavou. Mám v sobě hodně emocí a vše co píšete zpracovávám. Mám ještě dvě děti s ex.manzelem. Takže to není jednoduché říct hned co bude.. Tři zdravé děti které miluju a ony zase milují mě a jeho. Děkuju, že jste mi poradily, pomohly.. 🌞

ivivi
19. pro 2022

Tak minimalne bych skoncila se servisem- vyvarovani, vychystavani, vrazila dite a at se atara. Ma ocividne moc volneho casu. A celkove by zacal makat doma

autor
19. pro 2022

@ivivi no.. jenže on je právě pro mě ten jako žádný jiný.. navaří, udělá mi snídani..o malou se postará, koupě ji jen on, stříhá ji nehty.. vždy je rychlejší jak já. Malou zbožňuje to samé syny. Hraje s nimi hry, turnaje v obýváku fotbalové stolní, hokej, šipky..v tomto je dokonalý otec.. To zas já jedu na nákup a dětmi a on je a malou. Když jedu do nemocnice on je s malou a stará se o ní klidně celé dopoledne když není v práci zrovna.. V noci k ní vstává se mnou. Někdy se víkendy střídáme. Je strašně ohleduplný co se týká děti.. proto jsem nepochopila proč to udělal.

autor
19. pro 2022

Jeden den udělám snídani já, druhý den on..jeden den uvařím, další on. Střídáme se ve všem. Spíme spolu 2x týdne , s dětmi to častěji ani nejde..po tmě ne, jen za světla.. Byl to pro mě ideální partner než prostě udělal tohle..

evculinda
19. pro 2022

Rozumím, jak Ti je. Jsem s mým mužem 20 let, z toho jako manželé 5 let. Je můj první. Úžasný otec, věnuje se, umí se postarat i o domácnost, uvařit. Střídáme se také ve všem. Před 4 lety jsem sundala růžové brýle, nastěhovali jsme se do domečku a vlezla mu do telefonu (proč? Intuice, nechtěl se mnou často spávat, chtěl spát v druhém pokoji, aby ho Mimi nebudilo,.telefon zamčený a pořád u sebe). Měl tam aktivní konverzaci s klukem z erotické seznamky, aktivně vyhledával milenky i kluky, priváty v okolí... Dvakrát jsem potratila, nervy prostě pracovaly, potřetí to vyšlo a už máme děti dvě. Nikdy jsem mu to takto neřekla, ale asi měla, že to vím. Možná jen hledají povyražení, vzrušení

autor
19. pro 2022

@evculinda proboha... To je šílené. Jsi silná osobnost
. Klobouk dolů 🙏 Já jsem typ který chce vše narovinu a chci vědět chyby jaké mám od něj i okolí abych mohla na sobě pracovat.. Jenže někdy to fakt bolí. Některé situace jak se chovat a co udělat "kdyby" nejdou naplánovat

evculinda
19. pro 2022

Nechci být za hysterku, reálně nic neudělal nebo na něj nic nemám, ale v rovině virtuální flirtování a návrhy ano. Na té erot. seznamce už není aktivní. Tak proč dělat radikální řešení? Snažila jsem se k tomu postavit "sportovně"

autor
19. pro 2022

@evculinda A scházel se s někým nebo jen psal?

evculinda
19. pro 2022

Psal. O schůzkách nic nevím, neměl by ani kdy. Z práce jezdí hned za námi, nikam sám vlastně nechodí. S kamarády do hospody nebo za sportem ho musím skoro nutit, když má někam jít, jde fakt výjimečně, raději je s námi.

fandysek_1
19. pro 2022

To je blbec, ale dle jeho minulosti se to asi dalo předpokládat. Mrzí mě, že se takhle cítíš. Věřím, že se brzy oklepeš a on dá snad na chvilku pokoj.

ivivi
19. pro 2022

Ale to ma byt samozrejmost, ze se stara o sve dite.
A je jedno, ze to zatim neprenesl do roviny skutku. Uz jen to, ze se o meco pokousel, chtel je rana pod pas. A to ze jsi pribrala? Porodila jsi mu dite. To proste stopy necha. 9 mesicu bylo soucasti tebe, tebe to “omezovalo”, ty jsi “trpela”. Bych chtela videt jeho frajera, kdyby zvladl a zazil co ty.

ivivi
19. pro 2022

@evculinda Treba pro me uz psani je rana pod pas a nevera. Uz jen to, ze dela ciny s timto smerem, ktere by mohly k necemu vest. To se proste nedela. Nejsem spokojeny/a? Tak snad otevru pusu a reknu neco a dam tomu druhemu sanci s tim neco udelat. A ne predpokladat, ze mi vidi do hlavy

autor
20. pro 2022

@ivivi souhlasím.. dost mě to trápí, protože tomu člověku věříte a pak zjistíte něco takového.. Moje maminka žila celý život s tím, že věděla že ji taťka podvádí a trápila se. Když jsem se jí kdysi zeptala proč s ním je, že já bych se s ním rozvedla, řekla mi.. že to nepochopím, že ho má ráda.. A teď jsem to pochopila jak to bolí. Včera jsem ji to řekla a ona se na mě dívala a neměla slov. Jen mi řekla, že můj muž je ten typ a chce ženu dobývat a už nemá u mě co, protože vše má..takže půjde hledat zas, je to pro něj adrenalin. Ona teď a taťkou funguje jinak. On si kdysi uvědomil co mohl ztratit a přestal s tím. Teď je zlatý.. Je to těžké. Můj muž za mnou ráno přišel, řekl že jsem krásná..a miluje mě a objal mě. A me tekly slzy a rychle jsem dělala že musím jít odvést děti do školy.. Dřív bych vše řešila hned radikálně, dnes jsem jiná.