Mám to hodit za hlavu?

10. únor 2024

Zdravím, potřebuju si ulevit neboť mě trápí svědomí...
Naši kamarádi (byli na pánské dovolené) na Filipínách. Celkem 5 chlapů... Z toho dva ženatí a jeden gay. Jeden z nich se opil s mým manželem a řekl mu, že na Filipínách navštívili bordel. Čtyři z pěti. Jenže tři jsou svobodný a ten ženatý je manžel mé nejlepší kamarádky. Prý za tou buchtou byl 5-6x za ten pobyt. Takže si říkám a sakra.... Hrozně mě to mrzí. Zrovna včera jsem s ní byla na kafi. Povídala jak manžel byl nadšený, jak se vrátil uvolněný... Ještě aby ne. Ale teď teda nevím. Mám to hodit za hlavu 😶. Vím že mi do toho je prd ale ... Šla jsem jí za svědka, znám jí od plenek, vídáme se obden... Prostě mi to nedá. Manžel mi to neměl říkat, bylo by mi líp

merope
10. únor 2024

Jestli to byl bordel jako takový, tak bych tak max nějak přiměla chlapa, ať si jde na testy na pohlavní choroby a jinak neřešila. Plno ženáčů chodí do bordelu, to není vztah, ale sex.

sorboni30
10. únor 2024

Manžel nejlepší kamarádky? Takže když se navstevujete, tak ho občas potkáš taky někdy samotného, ne? Já kdybych ho potkala samotného, něco bych mu řekla.. jako fuj. Pak se nemají roznášet pohl.nemoci. Jí bych neřekla nic.

krisstina93
10. únor 2024

Neřešila bych, jak se do toho začneš plést, budeš nakonec za špatnou ty.

irmamala
10. únor 2024

Taky mam takovou kamaradku a ne, nerekla. Cemu tim pomuzes? Pokud je spokojena a maji dobry vztah, napachas hrozne skody. A tvuj manzel je teda dobra slepice, ze ti to vyprdelil, to bych mu jako jeho kamarad fakt podekovala😀

krisstina93
10. únor 2024

@irmamala můj muž mi taky vyslepici kde co :D já vím i o jeho kolegach věci, které bych vůbec vědět nepotřebovala :D ale zas je o mě zname, ze já nic dal neposlu :D

leilinka1234
10. únor 2024

Mám teda s manžely mých dobrých kamarádek dobrý vztah. Odchytla bych si ho a připomněla venerologii. Víc by mi do toho asi nebylo. Možná by ho dostatečně potrápilo to, že to teda asi vím 😃

exbordelar
10. únor 2024

Chapu, ze mas potrebu rict pravdu, ale poloz si otazku: Cemu a komu tim prospejes?

hanka_12345
10. únor 2024

a kdyz to praskne po xx letech?
asi bych nechtela o takovou kamaradku (zrejme dobrou) prijit kdyz s neverou jejiho staryho nemam nic spolecnyho, jen o ni vim...
Jak by jste se zachovali vy v kuzi te podvedene? kdyby vam kamoska asi zrejme hodne dobra zkdy se znaj 30 let rekla,. ze o tom vedela

mishka87
10. únor 2024

Jí bych nic neřekla. Ale jeho bych si odchytla a nebo poprosila svého muže, ať mu řekne, že se má nechat vyšetřit na pohlavní choroby.

eviicka
10. únor 2024

Neřekla bych, už proto, že bych nemohla shodit manžela, který mi řekl něco co neměl. Tohle je fakt důvěrné.
Jediné z čeho bych měla výčitky jsou případné pohlavní choroby, ale ty jsi tam nebyla, takže vůbec není jisté co v tom bordelu dělal (chlapi se rádi chlubí, i když nakonec couvnou, nebo treba šlo "jen" o pasivní orál, masáž...) a třeba taky mohl ten dotyčný z nějakého důvodu manželovi kecat, protože věděl, že to dojde az k tobě...

Jinak pokud si nezměnila nějak fakta, tak už je to stejně jedno, protože takovýchto pětic (včetně stavu a sex. orientace) moc na Filipíny jezdit nebude.

eviicka
10. únor 2024

@hanka_12345 upřímně, kdyby mi teď kamarádka řekla, že věděla, že mě před 20 lety ex podvedl, tak bych ji to za zlé neměla. Vadilo by mi kdyby to poslala dál všem, jen ne mě, či by to bylo veřejné tajemství. Ale takhle bych to mlčení chápala. Akorát bych zase trochu přemýšlela, že mě vystavila riziku nějaké nemoci, ale on se tyto informace stejně člověk většinou dozví až když už je případně pozdě.

irmamala
10. únor 2024

@hanka_12345 a ty, kdybys mela fungujici, bezproblemovy vztah, bys o tom chtela vedet? Rozvedla by ses kvuli tomu? Jedna vec je, kdyby udrzoval milenecky pomer a delal z kamardky kravu prede vsemi, ale kvuli takovehlemu dovolenkovemu uletu s kamarady bych teda neodchazela, ale samozrejme by mi to jedno nebylo.

levandule_k
10. únor 2024

Já jim do toho doma nesvítím, třeba má manžel nějakou sexuální potřebu za kterou se stydí před manželkou, tak si ji ventiluje takto...ale každopádně nevěra je bolestivá...

Jestli jsou spokojení ve vztahu, tak bych mu řekla, ať si nechá udělat test na pohlavní choroby a nepletla se do toho. Jsem srab.

Ale já osobně bych to chtěla vědět, vadí mi, když jsem za blbku. Ke kámošce, která to věděla, ale neřekla mi to, bych ztratila důvěru, a také bych se s ní přestala bavit.

Od jedné známé dcera, měla partnera, který ji podváděl, věděli to všichni okolo, jenom ona ne, až její sestřenice našla odvahu a řekla jí to. Nicméně ten její ex, nebyl partner do života, problém s hraním, k práci se moc neměl, ona na rodičáku chodila na brigády a on byl doma, protože nemohl najít práci...

hanka_12345
10. únor 2024

@irmamala jako jestli bychchtela vedet ze se mi manzel celou dovolenou kurvil v bordelu na filipinach?? pockej zamyslim se... samozrejme ze chtela a ne jen z duvodu vztahovyho

exbordelar
10. únor 2024

@hanka_12345 ja bych to vedet nechtela. Protoze mame spolu prilis mnoho zavazku, ktere nejdou jen tak zahodit a tahle informace by akorat vsechno zhorkla. Kvuli uletu na dovolene bych se asi nerozvadela, ale samozrejme by me to dost stvalo.
Ja volim radeji sladkou nevedomost, ale jinak funkcni vztah, nez pravdu a nic nez pravdu za kazdou cenu.
A proc vlastne na te dovolene nebyli spolu? Maji deti? Mne by teda vic nastvalo, ze si jel na Filipiny (!!) beze me! 😅

hanka_12345
10. únor 2024

@exbordelar tak to je zas jina diskuze, asi panska jizda-podle me tam s tim uz jeli ze tam budou obrazet bordely :D takovy destinace sou pro to stvoreny

exbordelar
10. únor 2024

@hanka_12345 to jo no 😅
No ale ja bych byla nasrana, ze se jel uvolnit na Filipiny, zatimco ja doma drela s trema deckama! 😡👊🏻🤣 Doufam, ze kamoska pojede s babama aspon na Kanary ☝🏼😅

hanka_12345
10. únor 2024

@exbordelar treba ji to neva 😀

hasara33
10. únor 2024

Některé komentáře mě docela šokují 😳 to máte některé tak nízkou sebeúctu, že byste skutečně mávly rukou nad tím, že se vám chlap kurvil v bordelu? Vaši muži by byli také tak benevolentní vůči podobnému "úletu" na dovolené z vaší strany? 🤔 Asi ne, že......

K dotazu zakladatelky - ano takhle dobré kamarádce bych to řekla, protože zaprvé to stejně dřív nebo později vyjde najevo a zadruhé má právo to vědět 🤷🏼‍♀️ já osobně bych to vědět chtěla

leilinka1234
10. únor 2024

@hasara33 to přeci není o nízké sebeúctě 😃 já bych zas nechtěla za kamarádku takovou krávu, co mi to hned za tepla přiběhne vykvákat. Nemám nic ověřeného, já u toho nesvítila, nebyla, tak co mám co říkat takové věci? Když to způsobí větší či menší potíže? Dejme tomu, jsou spolu pár let, pánovi chybělo ke štěstí "něco víc" tak vo*jel hezkou holku z Filipín. Rozhodně lepší, než se tahat se sekretářkou. A jestli mu to pomohlo a bude dál vzorný manžel, tak proč to říkat? Je to mezi nima...

misulka84
10. únor 2024

@hasara33 a jsi normální?

xxx3d
10. únor 2024

neřekla bych jí to.

reeeza
11. únor 2024

To je opravdu blb až to bolí. Kurvit se před manžou nejlepší kámošky svý manželky 😅🤣

Každopádně jednej dle svého svědomí, v životě to jinak nejde.

Stalo se mi něco podobného a zpětně jsem ráda že mi to kamarádka řekla 🤷‍♀️
Já jsem navíc byla svědkem nevěry holky mého kamaráda a po uvážení jsem mu to řekla. Zasloužil si lepší babu, ženskou s charakterem který může důvěřovat a taky ji dnes už má 🥰. Ale rozhodnutí se rozejít bylo samozřejmě na něm. Ne každý by se kvůli tomu rozešel.

Plus další důvod proč jsem to řekla bylo i to, že při představě že by přišel na nevěru a zjistil by, že jsem to věděla, vím na 100% že by ho to zranilo, ztratil by ke mě důvěru a sám by i chtěl, abych mu to řekla.

Rozhodnutí zda zůstat či ne je na tvé kamarádce. Třeba to zabolí, ale přebolí. Nebo se s ním rozejde a časem si najde lepšího. To už je na ní 🤷‍♀️

alubif
11. únor 2024

Když to řekneš kamarádce - je otázka jak bude reagovat. Další věc je manžel, otázka je co kamarád , respektive i zbyla partička. Taky se může stát, že dokamaradite všichni. Manžel přijde o partu kámoši, protože je slepice a ty o nejku. Upřímně manžel měl před tebou být zticha, zkomplikoval tím tvůj vztah k nejce. Kamarádovi říct ať si udělá testy na pohlavni choroby a že je debil. A příště co se stane na pánské jízdě, má zůstat tam, pokud se to nebude opakot i v běžném životě. Pak bych nejspíš zakročila. Na druhou stranu, kdybych byla ta podvedena, chtěla bych to vědět.

hasara33
11. únor 2024

@leilinka1234 já bych zase nechtěla, aby někdo dělal krávu ze mě, tím, že to bude vědět a já ne a aby můj muž, s kterým mám děti utrácel rodinné finance za šlapky a ohrožoval tím své i mé zdraví 🤷🏼‍♀️ nicméně každý jsme nějaký no, když tobě to přijde vlastně ok, tak dobře v pořádku 🙋🏼‍♀️

hasara33
11. únor 2024

@misulka84 já ano 🤷🏼‍♀️

drep
11. únor 2024

@hasara33 mám sebeúcty až na půdu a muže chci, ale nepotřebuju, uživím se bez něj. K nevěře jako takové mám dost benevolentní vztah a za základ považuju snahu nevěru utajit. Můj nový šéf zahýbá své manželce totálně okatě a ví to u poslední uklízečka v nemocnici, jak by to mohla nevědět manželka, co pracuje o patro níž. To by mě neskutečně štvalo, to pohrdání tím, že to vědí všichni a děla ze mě krávu. To, že si někdo užije někde na dovolený bych prostě dokázala pochopit a konec světa by to pro mě nebyl. Kámošce bych hrozně nerada řekla o dlouhodobé nevěře, která jejich vztah fakt ohrožuje, ale tohle ne. A byla bych naštvaná na manžela, protože jsou věci, co se prostě nevykládaj.

hanka_12345
11. únor 2024

@exbordelar uletu? 😀 on se tam chodil regulerne vedome kurvit cely tyden a tesil se na to 😀 Jako nevim asi kdyby to prasklo po 10 letech a mela sem s nim maly decka a byl by jinak vernej asi bych mu to nakonec odpustila-kvuli detem . Ale musela bych ze vztahu citit ze je opravdu uz tech 10 let bez viny .. Ale nerict to kamarace jen proto ze "stejne by ses s nim nerozvedla" je pekna blbost

misa_pise
11. únor 2024

Tohle je opravdu hrozně těžký. Představa, že něco takového neřeknu nejlepší kamarádce, to je podle mě slušná podpásovka. Kdyby moje nejlepší kamarádka něco takového věděla a neřekla mi to, hrozně by mi to ublížilo. Zároveň je to ale i tom, že podrazím svého manžela a zničím jeho přátelství. A netuším, co bych udělala.
Jestli bych to já chtěla vědět? Upřímně asi ano, protože nevěřím, že něco takového je ojedinělá záležitost, že si jednou v životě na dovolené štrejchnul, podle mě, když tohle někdo dělá, dělá to opakovaně, při různých příležitostech. Tohle nebylo jedno vrznutí v opilosti, jednou, dejme tomu omylem, ale opakovaně se tam vracel, což je za mě hnus. A chtěla bych mít právo rozhodnout se, jestli s takovým člověk dál žít.
Kdyby se to zakladatelka dozvěděla jinak než od manžela, zašla bych za tím mužem, řekla mu, že to vím a že když se to bude opakovat a já to zjistím, už nebudu váhat. Ale když to zakladatelce řekl přímo její manžel, jeho kamarád, je to prostě na prd. Zničila bych tím jejich přátelství a do toho bych asi nešla.
Ale je to teda hnusná situace:(. Co si o tom myslí tvůj manžel??? Jak se k celé situací staví? Proč ti to řekl? Abys něco udělala? Jak moc dobří jsou přátele?

hanka_12345
11. únor 2024

uz jen to ze tam jede uz s timto napadem... "hele borci co kdybysme zaleteli v lete na filipini-samozrejme bez bab a kurvili se tam cely tyden s filipinkama? slysel sem ze to je neco jak thajsko, bude to skvely"

no jako pardooon ale to snad nemyslite vazne kdo tvrdi jaky to byl ulet a "no boooze tak si tam uzil no" (jak kdyby to prislo do cesty v puli tydne pobytu)