Manžel má asi starší milenku

maminkaaa30
2. kvě 2019

Ahoj maminky. Prosím prožíváte to některá taky??? Asi před rokem jsem udělala velkou chybu a podívala jsem se manželovi do mobilu-do té doby jsem mu maximálně věřila a vůbec mě nenapadlo že by byl schopný nevěry. Ale v mobilu jsem našla sms, jak si spolu psali a dle textu to bylo takové neurčitě-ale po tom co jí napsal že ho vyštavila a on byl unavený, tak to bylo jasné ☹ Když sem an něj zaútočila, tak to vysvětlil tak že to dávalo smysl a o nevěru se nejednalo-taky dodal že paní má kolem 50ti let! Ale já už mu prostě nevěřím. Včera mu v noci psalo zase nějaké jiné číslo a to sem si uložila a dle její fotky na Wacap-je to zase starší paní!! O tomto už jsem mu zatím neřekla-nepsala nic ,,zahýbacího" ale i tak... Já jsem tip člověka, co si neumí s manželem na rovinu promluvit-hned brečím a to je pak špatné ☹ Nutno podotknout že máme dvě malé děti! Co mu může chybět?? Sex? Na ten mám chuť spíš většinou já jak on! Nebo se mu prostě líbí starší...?? Co dělat...

ange_de_la_morte
6. kvě 2019

Jak píše @malinkaelinka - většinou je to poznat že se mění víc věcí - noví kamarádi, chce trávit čas mimo domov, má nové koníčky apod. - pak bys měla být ostražitá ( ale ještě to nemusí znamenat že je ti nevěřný) .... já jsem typ člověka co říká všechno - manželovi oznamuji každou blbost co se ten den stala, jsem hodně komunikativní a manžel mi taky říká kde co, kdyby u někoho přespal věděla bych to i kdybych nebyla doma - napsal by mi to nebo by se při nejmenším zmínil až bychom se osobně viděli. Ale pokud u vás vázne komunikace celkově a většinu věcí si prostě neříkáte, pak chápu že ti nemusel říci ani tohle - nemusel to považovat za důležité. Nicméně si nemyslím že na sílu z něj něco dostaneš - než bych udeřila na partnera, musela bych si být fakt jistá a nejen mít podezření - tak to vidím já

maminkaaa30
autor
6. kvě 2019

@biedronka10 jo tak nějak...myslel si že na to nedojdu asi a nepřipadalo mu důležité mě to sdělovat!
@bamak právě mám dojem, že už vidím nevěru všude! nikdy jsem taková nebývala-nechápu proč mě to teď tak trápí-možná mám špatný pocit z toho jak vypadám, ale to když sem mu řekla, tak mi odpověděl ,,mamko ale máme dvě děti co bys chtěla-vypadat jako modelka?" takže tím to doufám nebude.
@ange_de_la_morte no u něj se opravdu změnila jenom ta práce-je tam pořád! Je na docela vysoké pozici a má toho ve firmě hodně na starost, takže opravdu mu nedokážu že je nebo není v práci-ale podle toho co povídá, tak tam fakt je 🙂
My teda ne že spolu vůbec nemluvíme-mluvíme o všem možném, jen prostě konkrétně o vztahu a této nevěře prostě ne ☹ a to je právě ta chyba...musím to vystihnout a musím nějak začít, určitě se mi uleví-nebo naopak, ale alespoň budu vědět co se stalo! Kdyby už se opravdu někde něco stalo nebo se stále dělo, tak bych chtěla mít důkaz a střelit mu to přímo do pusy! Ale to je právě ta blbost že mě láká se mu podívat do mobilu ☹ jako bych tam chtěla něco najít...

babbota
6. kvě 2019

Poradím Ti jediné. Pořádně se nadechni a otevřeně si s ním promluv😉

oveckaluky
6. kvě 2019

@maminkaaa30 Musíš si ujasnit, co chceš. Věř mi, mám to za sebou. Teď to nemyslím nijak zle, ale taky jsem byla tak blbá a jednou mu zkontrolovala mobil...jasně že se nevěra provalila. A komu to ublížilo? Jenom mně... Byli jsme spolu krátce, on se se mnou chtěl údajně kvůli té druhé rozejít, ale bylo před Vánoci a nechtěl je kazit mně ani mé dceři (byli jsme spolu v té době půl roku a dceři z mého prvního manželství byly čtyři a půl), chtěl to nechat po nich. Jenže já zjistila 15. 12., že jsem těhotná...tu krizi, kterou jsme si prošli, popisovat nebudu, hlavně proto, že se k tomu už nechci vracet, bylo to fakt těžké.
Ale ustáli jsme to, i když dlouho trvalo, než jsem mu začala zase věřit, že nás opravdu chce (padly i narážky na potrat, jestli je to opravdu jeho, když s první ženou se rozvedl, protože jim dítě nešlo a ona otěhotněla s jiným ještě v manželství, apod., fakt to nebylo hezké období). Skutečně jsem mu uvěřila až na porodním sále, kdy tam byl se mnou od začátku až do konce (byť původně nechtěl), a když mu Nicol dali prvně do ruky, brečel jak malý kluk...od té doby se mu oči lesknou pokaždé, když se jí cokoli povede, i když třeba jen něco plácne, a on si uvědomí, že kdybych od něj tehdy na čas neodešla a doslova si ji tak nevybojovala, vůbec bysme ji neměli...
Tehdy jsem se zařekla, že už to nikdy neudělám, už s sama sobě takhle nikdy neublížím. Nebudu přemýšlet pokaždé, když jde na pivo, jestli je skutečně s kamarády v hospodě, ale dokud se mi bude vracet domů, a bude se hezky chovat ke mně i k dětem, budu spokojená.
A věř nebo ne, funguje to. Jsme spolu dneska přesně 14 let, Nicolce bylo loni v srpnu 12 let, ve stejný den se nám narodila dvojčata...před měsícem jsme se vzali, a to jsme vždycky oba věděli, že další "papír" už nepotřebujeme, že je nám spolu dobře i tak 🙂
Držím pěsti, ať se to vysvětlí, proberte to spolu... a ozvi se, jak to dopadlo. Kdyby něco, klidně piš 😉

brunetka11
6. kvě 2019

@maminkaaa30 Než se rozhodneš sbírat důkazy, nejdříve si rozmysli, co vlastně očekáváš, že se stane.
Chceš se s ním opravdu rozejít?
Pokud je v jeho věku na starší ženy, pak je tam prostě nějaká úchylka. A nečekej, že se kvůli tobě změní. Neudělal to doteď a dost pravděpodobně tě podváděl i během těhotenství - alespoň z toho, jak to tady podáváš ty.
Jen odteď ty budeš ještě víc paranoidní a on bude hledat další úhyby, jak to před tebou skrývat. Rozmluvy a doufání, že se změní, fakt nefungují. Přírodu člověk neobčůrá.
Teď už je to jen o tobě.

katkati
6. kvě 2019

@maminkaaa30 Bez dôkazu pochybujem, že sa ti prizná. A kým nemáš dôkaz tak sa netráp.

xxx3d
6. kvě 2019

Ahoj,
po přečtení příspěvků a názvu diskuze bych ji s klidem přejmenovala na -
manžel má ASI milenku, aneb jak jsem si rozbila rodinu

dokážu pochopit, že jsi byla a jsi zvědavá, dokážu pochopit pochybnosti, zvláště pokud se sama sobě (momentálně) nelíbíš, ale fakticky ti tohle stačí k tomu, abys tu svou rodinu rozbila? Nepomohlo by ti víc, kdyby ses dala dohromady, něco udělala se svou postavou (je tady o ní zmínka, tak proto to píšu) a pak nebudeš mít takový podezřívavý myšlenky.
Když připustíš fakt, že nikoho nemá, tak ve chvíli, kdy jak jsi psala na něho zaútočíš, jak myslíš, že potom váš vztah bude fungovat, když mu defacto dáš najevo, že mu nevěříš.

maminkaaa30
autor
6. kvě 2019

Opravdu ho NECHCI ZTRATIT a ani nevěřím že on by odešel-pěkně to napsala @brunetka11 je to asi nějaká úchylka... Chtěla jsem prostě jen vědět jak reagovat, ale jak píše @oveckaluky dokud je na mě a děti hodný, nemá asi smysl se tím trápit...ALE PROMLUVIT SI OPRAVDU MUSÍME...mám k tomu čím dál blíž 🙂 pokud e i k něčemu přizná, určitě ho nevyhodím z domu, ale bude to chvilku takové ,,jiné" než mu to odpustím...uvidíme...

martiina_k
8. kvě 2019

@maminkaaa30 pokud s ním chceš být za každou cenu, tak dál nepátrej... já bych nevěru neodpustila, nicméně vím, že spousta lidí toho schopna je. Pokud bych měla podezření, osobně bych pátrala a po potvrzení nevěry bych pálila mosty. Pokud od něj odejít nechceš i za cenu, že tě podvádí, tak prostě dál nepátrej a nic neřeš.

lani1
8. kvě 2019

@zelenaesmolda tomu rikam podpora od matky matce v nouzi

evaviki
9. kvě 2019

Když má žena staršího chlapa, je to v pořádku. Když muž starší ženu, je to uchylka? Ale no tak. Paní může být přitažlivá a hezká, i když je ji 50.
Zakladatelce bych poradila jediné - pokud vše funguje a jedná se jen o ty zprávy, neřeš. Místo prolejzani mobilu manžela (což je mega prasarna a je úplně jedno, zda podvadi nebo ne), bych se zamyslela nad ozivenim vztahu. Hezká večeře, dát si spolu skleničku, jít na výlet. Prostě spolu trávit čas a zkusit nabourat ten stereotyp.

caverina
9. kvě 2019

Tak ta uchylka me rozsekala taky🙂 znam spoustu padesatnic,ktere vypadaji lip nez tricitka s dvaceti kily navic🙂

evaviki
9. kvě 2019

@caverina Jj, je to vtipny. Je mi 37 a nedávno mě "balil" kluk, který má 23. A nemam pocit, že by byl uchylny. 🙂

caverina
9. kvě 2019

@evaviki Presne.🙂 uvidime jak velka to bude uchylka,kdyz zenam s takovym nazorem bude prave tech padesat🙂

misicka1988
9. kvě 2019

Já mám zrovna muže o 9 let mladšího. A už nám to klape 11 let, a jako úchyl si také nepřipadám. V době seznámení mu bylo 20 let, a mě 29 se dvěmi dětmi 😊

brunetka11
9. kvě 2019

@misicka1988 Tak jasně, ale bylo vám do třiceti. A nebudeme si nic nalhávat, teď ti je čtyřicet (sama jsem starší než ty) a sama jistě nejlépe víš, že tělo v tomto věku už opravdu není takové, jaké bylo ve dvaceti (obzvlášť po absolvovaných těhotenstvích), natož když je člověku přes padesát.
Jestliže se jedná o mladého muže, je zadaný - má doma mladou ženu a rodinu, přitom však opakovaně vyhledává starší ženy (a to zásadně starší), má k tomu nějaký důvod, ať už ho nazveme jakkoliv.

caverina
9. kvě 2019

@brunetka11 ale zrovna uchylem?🙂

evaviki
9. kvě 2019

@brunetka11 a já třeba vypadam lip, než 10 let zpátky. I to tělo🙂

brunetka11
9. kvě 2019

@evaviki je ti přes padesát a jsi na tom lépe fyzicky než třeba ve dvaceti?

brunetka11
9. kvě 2019

@caverina Takto jej nazýváte vy. Tak to nepřekrucuj ,-)
Každý máme své úchylky či na něčem ujíždíme. To z nás ale společenského vyvrhele nedělá.

evaviki
9. kvě 2019

@brunetka11 psalas,že misicka neměla ani 30 a porovnavala to s její ctyricitkou. Fyzicky možná i líp, protoze nejsem tak extremne hubena. Ano, celulitida už se projevuje. Ale pokud vedle mě postavis mladé holky, tak vypadám líp,než 80% z nich. Minimálně postavou. 🙂

misicka1988
9. kvě 2019

@brunetka11 Zatím si troufám říci že i ve 40 letech a po 3 dětech se postava zase tolik nezměnila 😊 Snažím se o sebe dbát, cvičit, hýbat se. Je to i u nás v rodině dané geneticky, sestře bude příští rok 50, a oslovují ji slečno. Taktéž i moje maminka a babička byly na tom stejně. Okolo sebe vidím také dost neuvěřitelně vypadajících padesátnic. Ale souhlasím že opakované a cílené vyhledávání starší milenky/milence už značí nějaký záměr či zálibu.

misicka1988
9. kvě 2019

A ještě dodám že tenkrát když jsme spolu s mužem začínali chodit, byla jsem už po 2 porodech 😊 A také stojí za zmínku že u nás v rodině jsou ti mladší muži vlastně standardem - maminka má muže o 10 let mladšího ( začali spolu když mamce bylo 40 let, a i teď v 70 letech aktivně jezdí na čundry atd..), a obě moje sestry mají mladší může..
Ale zase opakem je moje tchýne, která je jen o 11 let starší než já. V jejích 51 letech vypadá jak moje matka, nedbá o sebe, váží 130 kg, je jí jedno jak vypadá, v podstatě nevychází z bytu. Takhle bych dopadnout nechtěla. Jejím přítelem je gauč, TV a jídlo. Toť vše. Ale prostě věřím že pěkná a o sebe pečující padesátnice může v pohodě očarovat mladšího muže.

vevero13
9. kvě 2019

@misicka1988 moc nechapu, jak takhle vase diskuze pomuze zakladatelce. nechcete si o tom jit psat jinam. uz mi to prijde bezohledne. jo a vim, ze diskuze proste muze smerovat kamkoliv.

misicka1988
9. kvě 2019

@vevero13 Vím, ale reagovala jsem pouze na to co se zde v této diskusi k tématu nakouslo. Zakladatelce přeji ať se její domněnka nepotvrdí, rozmluva s manzelem "na rovinu" bude asi nevyhnutelná.

maminkaaa30
autor
10. kvě 2019

teda tady se to téma zvrhlo 🙂 uznávám že s věkem někdo může mládnout, ale tu paní se kterou si psal jsem našla na fcb a teda nevypadá zrovna jako sexy padesátka 😀 Ale situace se teď zklidnila zatím se nic neděje, tak čekám na vhodnou příležitost. Bojím se kdyby se mi opravdu přiznal že se něco stalo-jak budu reagovat...Určitě ho nechci vykopnout, ale projít mu to jen tak nemůže ne...?

zuzineckah
10. kvě 2019

@maminkaaa30 a co bys udělala? přemýšlela si o tom? Protože to je kolikrát největší problém, který spousta lidí ani nedomyslí - jedna věc je pátrat a dopátrat se, usvědčit, ale co pak, nad tím asi nikdo moc předem nepřemýšlí ... (asi proto, že ve skrytu duše doufá, že nic neobjeví 😃). Pamatuji si, že ještě jako puberťačka jsem přišla na nevěru svého přítele, byla to velká láska 😃 a když jsem to mala fakt zjištěné ze všech stran, tak jsem na něj uhodila, dostal facku on, na ní jsem plivla a odkráčela jsem... ale že by se mi ulevilo, to nee. Bylo mi to líto. Ale neodpustila jsem. Nevrátila se, i když se pak pokusil věci urovnávat, vysvětlovat, i jsme o tom dokázali normálně mluvit po nějaké době :/ Ale já mám důvěru jako naprostou prioritu, nedokážu bez ní ve vztahu existovat, takže časem jsme to prostě uzavřeli a zůstali tak nějak v přátelském vztahu...

kaja2016
12. kvě 2019

@maminkaaa30 🙂 A uz jsi s nim mluvila? Ja si nemyslim, ze je spatne nekomu vlizt do mobilu, kdyz mas vazne podezreni a nedelas to pravidelne. Nejsme roboti. Problem.je, kdyz nekdo patologicky zarli a timhle se uklidnuje nebo kdyz chce druhyho ovladat. Nechapu, ze to.tady.nekdo.resi proboha...Jinak nevim jake mate vztahy ale nejak si nedokazu predstavit, ze by si muj manzel v noci s nekym smskoval nebo nekde.spal mimo.domov.a ani se me o tom nezminil. Nevim no, chapu ze mas obavu.... ale lide jsou fakt ruzni a muze to byt opravdu.nevine. Jen ja bych takto treba zit nedokazala.