Manžel mě už nepřitahuje. Co navrhujete?

14. bře 2023

Máme dvě děti, jsme spolu 10 let jako manželé a další roky k tomu. Máme se dobře, rozumíme si, jsme parťáci. Máme společné názory a koníčky. Problém je, že manžel mě už nepřitahuje. Tloustne, i když se dost hýbe, plešatí a chrápe . Vždycky patřil těm chlupatým typům, spousta chlupů na hrudi, břiše, a teď i hodně na zádech 🤦 čím je plešatější, tím je chlupatější😱 vím, že spoustě žen se chlapi s porostem líbí, ale mě ne. Dřív jsem to nějak snášela, teď se na něj ani nemůžu podívat, když nemá tričko. Řešení je asi to holit, ale to dělá, jen když mu to dvacetkrát řeknu, sám nikdy. A s tím plešatěním, nevím. Je to genetické, jeho táta i bratr taky plešatí. Přitom ja doufala, že se mu to vyhne. O nějaké transplantaci vlasů nechce slyšet. Mě se líbí chlapi s hustými, klidně šedivými vlasy a ne pupkatí plešouni a chlupama na zádech.

Sama jsem pořád stejná, vážím stejně od doby, co jsme se poznali a to i po dvou porodech, 162 cm, 55 kg, jen prsa jsou jiná po kojení.

Asi si budete říkat, že řeším blbosti a že jsem povrchní. Nejsem, ale trápí mě, že sexuálně mi manžel už nic neříká. Nespime spolu, ja na něj nemám chuť a on nenaléhá ( naštěstí). Přitom se mi zdá o sexu, často, a jiný chlapi se mi líbí.

Co navrhujete? Milenec? Přestat to řešit a smířit se , jaký je? A navždy snít o sexy chlapech? Mám ho ráda, ale zda ho miluju, těžko říct.

superkousky
14. bře 2023

Pokud nenaléhá, tak už ho nejspíš taky nevzrušuješ. Čím to asi bude? Ty s ním nechceš spát, on s tebou taky ne, takže vlastně pohodička.

lennus
14. bře 2023

@tinaprofi Jà ty tvoje příspěvky žeru a naprosto souhlasím 🤣👍

zanett
14. bře 2023

Zakladatelko, ja mam podobnou zkusenost; v mladi jsem byla deset let ve vztahu s chlapem, ktery se mnou odmital spat. Jen tak. Bezduvodne. Byla jse mlada, zdrava, zadnej problem. Po letech mi rekl, ze je asexual, ze mu sex nic nerika, ale ze se teda kvuli mne obcas premuze. Dobry, no, mohl mi to rict na prvnim rande, poradne bych se rozmyslela, jestli s nim chci byt (ne), a ne ze mi to rekl po 5 letech vztahu. Pracovala jsem tehdy ve vyrazne muzskem kolektivu, kolegove mi porad nadbihali, ale ja odolavala. Mela jsem byvalyho rada, tenkrat jsem si myslela, ze je to laska myho zivota (neni) a trpela jsem v tichosti nekolik let. On se mnou nespal, zaroven mi ale rikal, ze pokud ho podvedu, tak bude konecna (dnes vidim, ze to byla z jeho strany hnusna manipulace. Kdyz mi vedome odpiral sex, ale zaroven mi 'nedovolil' ho mit jinde, tak je to manipulace jak vysita. Co si jako myslel? Ze mne najednou z ciste lasky k nemu prejde chut na sex???). No nekolik let jsem odolavala, trpelive odrazela nabidky na rande od kolegu....a co z toho? Ho*no! Sice si muzu rikat, jaka jsem byla borka, ktera mela super moralni kredit, ze jsem ho nepodvedla, ale co jsem z toho mela? Nic, akorat frustraci. Cim dyl to trvalo, tim vic jsem pokukovala po ostatnich chlapech a tim vic se mi on protivil. Mela jsem pocit, ze mi on neco 'dluzi', byla jsem na nej nastvana. RIkala jsem si, jak je mozne, ze vsichni kolem nas s*kaji jak kralici a my nic. Nakonec jsem se s nim po deseti letech vztahu rozesla a dodnes lituju, ze jsem to neudelala mnohem driv (bylo tam teda vic problemu, ale ten chybejici sex byl zasadni). Nikdo mi ty roky, co jsem s nim promarnila, nevrati. Nikdo mi neda zadny metal za to, ze jsem byla moralne na vysi (na co by mi ten metal byl, na houby), zivot je kratky. Ja bych po sve zkusenosti nehledala milence, ale rovnou bych se s nim rozesla. Zni to krute, ale pokud si milence najdes, bude ti to jen pripominat to, ze takovy sex bys mohla mit doma (ale nemas) a manzel se ti jeste vic zprotivi a stejne pujdete od sebe. Druha moznost je, ze se kousnes a budes takhle zit do konce zivota. Ja osobne bych to neumela (uz tuplem ne po me strasne zkusenosti s mym ex!), ale tak jsou svetice mezi nami (soude podle teto diskuze), mozna jsi jedna z nich.

zanett
14. bře 2023

Jeste me napadlo s tim plesatenim; existuje nejaky dalsi muz krome Bruce Willise, kteremu ples slusi? Vzdycky se vsude zminuje jen Willis, ja osobne myslim, ze on ma stesti, ze vypadal dobre s vlasy i bez vlasu. Bohuzel vetsina chlapu proste nevypada s plesi tak dobre, jako s vlasy. To je fakt. Jestli je to duvod k rozchodu, to nevim, ale vim, ze jsem za zivot randila s chlapama plesatyma i vlasatyma, a holt ti s vlasy se mi vzdycky libili vic😎

levandule_k
14. bře 2023

@zanett Můj spolužák ze školy byl plešatý a měl svoje charizma, slušelo mu to. Marek Vašut vypadá dobře i bez vlasů...

klokanka31
14. bře 2023

Zakladatelko - rozebírala jsem tuhle diskuzi s manželem, abych zjistila pohled chlapa na věc. Okamžitě z něj vypadlo "kopnout ji do pr**le" a prý jestli nejsi taky tlustá a plešatá když s tebou nechce spát?

zanett
14. bře 2023

@levandule_k Pravda, na Vasuta jsem zapomnela. Ale taky je to starej chlap. V mladi mel vlasy. Nevim, kolik let je manzelovi zakladatelky, ale pocitam, ze bude ve strednim veku.

klokanka31
14. bře 2023

@levandule_k Vašut by s vlasy vypadal divně 🤔

zanett
14. bře 2023

@klokanka31 Ale tvuj manzel nereprezentuje vsechny muze.

autor
14. bře 2023

@klokanka31 díky za dotaz , nejsem ani jedno 😉

fire85
14. bře 2023

@blondynka400 tak jen doufám že i tvůj manžel má někde bokovku...jsi blba když tohle radis

martinka_33
14. bře 2023

@klokanka31 schválně jsem se zeptala muže svého 😉 Prý když je ten nezájem oboustranný, tak si každý má najít bokovku jen na to, přece prý nebudou bez sexu jen protože uz se jeden druhému nelíbí 😀 Prý mnohem horší by bylo, kdyby jeden chtel a druhý ne.

martinka_33
14. bře 2023

@superkousky pohodička to neni, když mají ma sex chuť (teda u nej to nevíme 🤔), ale me s tím, s kým žijí...

westie
14. bře 2023

Nestíhám zírat, jak dokáže být spousta žen povrchních, když jde o vizáž chlapa a přijde jim taková diskuse v pohodě. A ty samé by se zbláznily, kdyby chlap napsal, jestli je ok, když si pořídí milenku, protože ho tlustá manželka s vykojenyma prsama nepritahuje🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

martinka_33
14. bře 2023

@westie na druhou stranu... Chlapi přesně takhle přemýšlí... Pohybuji se v přílis mužském kolektivu na to, abych si o pánech tvorstva dělala iluze. A jak říká muj muž "co může jeden, může i druhý" nebo jak říká jeden kolega "kdyby byl všechny ženské věrné, neměl bych s kým.být té své nevěrný"

tinaprofi
14. bře 2023

Ja se vzdycky nejvic bavim na tom, jak tady podavate svoje nazory jako neco, co je proste vseobecne platny. Proste i kdyz by tam lezelo prase na tom gauci, tak vetsina rekne "to chce manzelskou poradnu, tvl vsichni starnem, tak si na to zvykni, nikdo nevypada ve 40 jako ve dvaceti, prece nezahodis x let pohodlnyho zivota jenom proto, ze se v to prase zmeni a tvuj udel je to proste prijmout, protoze pod tou tlustou praseci slupkou je to porad ten super nadhernej clovek, kteryho sis vzala nebo si s nim zacala chodit. A to se fakt nebavime o tom, ze clovek nejakym zpusobem v prubehu let onemocni nebo je tam nejaka jina indispozice, ktera samozrejme zapricini to, ze se clovek razantne i fyziologicky zmeni. Vetsina tech "problemu" je skutecne takova, ze jeden z partneru na to zacne fakt srat, zadekluje se v nejake sve komfortni zone a prestane vnimat to, ze treba zacne chatrat a byt pritazlivy pro sveho partnera potazmo zacne treba kaslat i na svoje predesle ja. Si to prohodte, udelejte si zrcadlo - zacnete na sebe kaslat, ztloustnete, zerte jak protrzeny, neholte se, zadny siky miky pedikurky manikurky peachoviny, nechte si ty sedy palice, zadny barveni atd atd. A pak si zacnete nenapadne vsimat, jak se veci meni. Pro nektere sve partnery budete neodolatelne i kdyz byste chodili obaleny v hov*ech, ale pro nektere uz to nebude snesitelny. Staci nad tim jen trochu premyslet. Kazdy jsme proste jiny a to neni zas tak slozity chapat.

zelenaesmolda
14. bře 2023

@westie
tak on je docela rozdil jestli ma manzelka kila a prsa po porodu a kojeni ditete a nebo chlap nabral 20kg protoze je pohodlny se pohnout.
U obou neni v poradku na svuj vzhled rezignovat ale ty kg nabrane v tehotenstvi se nekdy proste jen tak lehce shodit nedaji a plastika prsou taky neni levna sranda.
Oholit se chlap snad muze,to ho nestoji zadne usili ani penize.

michaela666
14. bře 2023

@tinaprofi A proto si má najít milence? To ať si radši sbalí kufry a jde od něj pryč než ponižovat sebe i jeho nevěrou. Každý se mění, i zakladatelka se určitě za ty roky není sexbomba jako na začátku vztahu.
Druhý pohled se tady nedozvíme, ale chodit si vrznout za sexy borcem a pak doma hrát super šťastnou rodinku? Spát vedle toho tlustýho prasete v posteli, kdy on si myslí že je všechno v pohodě a ona přitom před hodinou roztáhla nohy jinde?
Na to fakt musí mít člověk žaludek.

ferda90
14. bře 2023

Ahoj, že plešatí, za to prostě nemůže a nic moc neudělá, ale chápu, že se ti třeba nelíbí, že tloustne. Co si budem, člověku se ten druhý musí i líbit. Někteří sice tvrdí, jak je důležitý,, srdíčko,, ale podle mě si vybíráme hlavně vzhledem a to srdíčko je většinou až to druhý. Vždycky přece vidíme ten,, obal,, a pak to co je uvnitř. Asi bych to s ním probrala. Řekla mu, že tloustne, třeba s tím začne něco dělat. To, že člověk stárne přece neznamená, že nemusí vypadat dobře. Když se člověk o sebe stará, tak může vypadat dobře i v 60 letech. Milenec mi přijde hnusné, aspoň za mě. Otevřeně si promluvit. I o takových věcech by se ve vztahu prostě mělo mluvit a ne to hned řešit milencem.

martinka_33
14. bře 2023

@michaela666 a co když tomu praseti řeknu "miláčku, byl jsi prp me sexy naposledy před dvaceti kily" a to prase nehne brvou aby ty kila shodilo? Jsou věci, které se ovlivnit nedají (pleš) a pak ty které dají (chlupy na zádech) a když s tim bborec nic dělat nehodlá, pak si o toho milence vyloženě řiká. A abych byla fér, totéz si myslim o ženskych, ktere o sebe přestanou dbát, jejoch muž jim naznačí, že by mohly občas neco pro svoh krásu udelat, ale jim je to buřt, ty si o milenku taky říkají.

michaela666
14. bře 2023

@martinka_33 V tom případě by ses ho snažila aspoň upozornit. Ona s ním o tom mluvila? Má vůbec ponětí o tom, že se hnusí vlastní ženě? Ať dá ledničku na zámek nebo ho přestane vyžírat a podpoří v hubnutí.

ferda90
14. bře 2023

@klokanka31 Myslím, že někteří budeme 🙂 Někteří chceme i v 50 vypadat dobře a hlavně se dobře cítít. Aspoň za mě, to, že člověk stárne, automaticky neznamená, že musí vypadat nějak sešle a být třeba tlustý. Myslím si, že dost lidí se chce nějakým způsobem udržovat ve formě a já se budu i 50 chtít líbit svému partnerovi 🙂

galatea_a
14. bře 2023

@zanett Yul Brynner! ❤

blondynka400
14. bře 2023

@fire85 proč bych měla být blbá? Jenom proto, že nesdílím stejný názor jako ty? Tento přístup fakt asi nikdy nepochopím. Jestli má můj manžel bokovku, tak ať má. Člověk žije jenom jednou a to co prožiješ, už ti nikdo nikdy nevezme.

ferda90
14. bře 2023

@fire85 jako každý má nějaký názor, ale radit někomu ať si najde milence... Chtěla bych vidět, jak by bylo paní, kdyby její manžel měl fakt bokovku. Já si myslím, že tohle by zamrzelo každého. Podle mě by si ti dva měli sednout a na férovku si říct co a jak. Za mě je ubohé držet hubu, jak se říká, nic neřešit a jako super,, plán,, najít si milence 🤦

dulmich
14. bře 2023

@zanett Pepa Nafta

martinka_33
14. bře 2023

@ferda90 my jsme si s mužem záměrně u oltáře slíbili věrnou lásku, nikoliv věrnost 😀 Snažím se být pro nej atraktivní, aby nemel důvod chodit jinam.

martinka_33
14. bře 2023

@michaela666 to doufám spolu probrali a jestli ne, tak to je ale základ 🤔

ferda90
15. bře 2023

@martinka_33 mě by se upřímně ze sebe dělalo špatně , kdybych odpoledne si šla vrznout za milencem a pak přišla vysmátá domů a hrála si na šťastnou rodinu. Je to za mě hnusné i vůči tomu muži. Podle mě by si na férovku ti dva měli říct co jim vadí atd a snažit se to vyřešit, jenže ono se některé věci neříkají úplně snadno, tak místo toho, aby se člověk tomu postavil čelem ,tak hledá tu jednodušší cestu, tady toho milence třeba, jak některé radí.

katkas57
15. bře 2023

Jen na odlehčenou - učím a včera mi jedna holčička ze 3. třídy řekla, že si ji kluci ze čtvrté dobírají. S úsměvem jsem jí řekla, že je to asi proto, že se jim líbí 😉 ona že to ví. Tak jsem se jí zeptala, jestli i jí se některý z nich líbí. Na to jasně řekla, že NE!😁 A její kamarádka, co stala vedle ní, chladnokrevně pronesla - " Zvykneš si!"🤣