Manžel mívá amok a přitom neví, co dělá, na nic si nepamatuje a naposledy na mě zaútočil

12. zář 2022

Poviem to narovinu. Sme spolu tri roky. Bezdetní. Milujem ho. No tým, že je temperamentnejsej juzanskej povahy, nie je nasinec.tak rýchlo vybuchne ma amok hystériu neviem nazvite si to ako chcete. Kedy všetko v dome lieta trieska so všetkým susedia sa až sťažujú ale ja mu nič neostavam dlžná tiež ziapem keď ma už rozzúril. Sme žiarlivý obaja proste. . Úplne sa mení na agresora a príšeru. Inak naše dni sú normálne pekne, chodíme na výlety, máme sa radi, sexuálny život je tiež úžasný, ja mu vždy odpustim. Pár dní sme sa vkuse hádali, mal stress v práci, nemáme peniaze, vyustilo to do hroznej hádky, počas ktorej na mňa zíapal všelijaké nechutne nadávky a pod,( to niekedy počas hádky zvykne )o hodinu o Tom nevie, tak na mňa zíapal že nech zmlknem. Ja som nezmlkla tak ma chytil za vlasy ťahal ma za vlasy a vlepil mi dve dávky slabé a potom ma nechal plakať v izbe a lietalo všetko v dome. Ja sommsa hrozne zľakla lebo toto sa stalo prvýkrát. Počas tých rokov spoločných sme sa veľakrát strašné hádali s vyhrážal sa mi že ak neprestanem zmlatim ťa ale zdalo sa mi to len také bla bla bla ..on sa vstedy nevie proste kontrolovať. Je úplne nepríčetný. Má proste anok totálny kedy ide všetko bokom. Nechcem so sebou nechať zametať nebudem vypisovať podrobnosti, avrhla som mu veľakrát terapie alebo lieky na ukludnenie lebo vždy sa toto stane raz za pár mesiacov

autor
12. zář 2022

Potom.sa omluva place, že to už neurobí že ho to mrzí že sa vždy nechá vyprovokovať. Tak som niekedy skončila s modrinou na rukách, zápästí. Alebo ma sacal počas hádky. No nikdy ma nevyplieskal ani ma neťahal a netrhal za vlasy to urobil prvýkrát.v živote a to sme partneri už 4 roky. Samozrejme sa mi ospravedlnil potom a bolo mu to ľúto videla som. Tvrdí stále že ho stresujem a že prilievam olej do ohňa, že som protivns a stále ho obviňujem z nevery hoci mi neverný nie je. Že má toho už dosť. Že to nezvláda psychicky. Ja si však myslím že udržuje kontakty s dvoma ženami na nete kedy im vypisuje. Aj keď nemám priame dôkazy. No strašné má to boli tak ho obviňujem. Milujem ho nechcem o neho prísť ale takto to ďalej nejde. Nemôžeme sa fackat bit ísť do amokov. Požiadala som ho o pauzu. Odišla som z bytu do hotela. Keďže žijeme v jeho krajine nemám kam inam ísť jedine na Slovensko za rodinou. Nechcem ho stratiť ale s agresorom tiež žiť nechcem..nechce sa dat liečiť. Je to typ strašného neervaka a za hodinu o Tom nevie. Najhoršie je že ja ho neviem vôbec zastaviť nijako ani po dobrom ani po zlom.ked má ten amok

autor
12. zář 2022

Naposledy v piatok v noci zaspal skôr a som ho zobudila o 1 ráno nech mi povie pravdu že či ma milenky a internetové lásky že to musím vedieť a nastojilw som na Tom. Povedal mi chod spať nič netajím daj mi pokoj. Ešte relatívne normálnym tónom. Zaspal znova znova som ho zobudila tak hovor mám toho dosť a na to vybuchol začal na mňa hulákať vyfackal má a ťahal ma za vlasy

barulina
12. zář 2022

To bych tě taky vyfackala, samozřejmě obrazně řečeno. Asi by ses měla naučit chovat

autor
12. zář 2022

@barulina lenže on má vyfackal normálne nie len obrazne a ešte aj vytáhal za vlasy

marimanta
12. zář 2022

Jak se to říká...? Jakej šel, takovou potkal...

te_reza
12. zář 2022

Takže jste na hlavu tak trochu oba. Chtělo by to hledat dál, dokud v tom nejsou děti.

tasimia
12. zář 2022

@barulina tak od věci, i kdyby mu řekla cokoliv, tak nemá právo ji bít tak, že ma modřiny a smýkat ji po zemi atp.

mateees
12. zář 2022

navrhni mu medikaci nebo řešení jeho stavů v momentě, kdy se ti omlouvá. Nebo si promysli, zda s takovým chceš být celý život. Nečetla jsem to celé.

zmrzlinka
12. zář 2022

Hlavne si nepořizujte děti....jinak budou trpět a budou nešťastné a vy se fackajte kolik chcete....

izzylka
12. zář 2022

Ježíši ty jsi hloupá, až to bolí 🙈 a tím posledním odstavcem jsi to úplně zabila 🙈🤣 to ho tak normálně budíš několikrát za noc s hysterickým výstupem 🤣

zrzinda
12. zář 2022

Uprimne? Já bejt chlap a toto mít doma, tak si milenku fakt najdu 🤷‍♀️

sorboni30
12. zář 2022

@marimanta se u nas rika : jaky hopkal, taku potkal 👌

pampeliska1313
12. zář 2022

Vy byste měla zapracovat na sebevědomí, nebo odejít - nemyslím si, že je normální v průběhu noci někoho budit a chtít nějaký doznání, když nemáte důkaz a vlastně jen obviňujete. Buď věříte, nebo ne, ale máte možnost odejít. Zároveň není normální (a ne, nejde to omluvit) aby Vás někdo tahal za vlasy a profackoval Vás (i když třeba jemně). Takhle láska vážně nevypadá, takhle vypadá toxickej vztah.

jola777
12. zář 2022

Tak ty ho několikrát za noc vzbudíš a řveš na něj a chceš něco řešit, a pak se divíš že mu rupnou nervy? To by vydržel asi jen svatej.

martinka_33
12. zář 2022

Chlap, který vztáhne ruku na partnerku je ubožák a s*áč a to i v případě kdy ho ona vyprovokuje ☝️ Může mlátit nábytek, může prásknout dveřma, múze se bránit když mlátí ona jeho, tak ji chytit za ruce a v mlácení zabránit, ale ne být agresivní... Nechápu jak tk tady může někdo ospravedlňovat 😲

Jestli má milenku, milenky, láska neláska, opusť ho dokud nemáte rodinu, srdce přebolí, a než najdeš lepšího, můžeš pracovat na sobě 😉 Třeba abys partnera nevyslýchala uprostřed noci ale našla si na to vhodnější čas.

izzylka
13. zář 2022

@martinka_33 jako že ženská agresivní být může a chlap ať si nějak poradí? Takže domácí násilí od ženský je ok, ale u chlapa je to na el.křeslo? 🤔

levandule_k
13. zář 2022

To je jedno, jestli ho opustíš nebo ne, vrátíš se na Slovensko nebo ne, pokud nevyřešíš svoji chorobnou žárlivost a další kostlivce, tak si po rozchodu s tímto partnerem najdeš zase někoho takového podobného s kým ten vztah bude šílený. Za mě rozchod, protože takhle láska nevypadá, i když tady tvrdíš, že ho strašně miluješ, najít si psychologa, zaměřit se na sebe, na osobní rozvoj a pracovat na sobě.

Ale silně pochybuji, že to chceš slyšet a budeš se tím řídit.

jola777
13. zář 2022

@martinka_33 Jasně, násilí je hnus. Ale když si představím, že mě manžel několikrát za noc vzbudí a obviňuje z nevěry a chce to řešit, tak bych mu už ze zoufalství asi taky jednu střihla.

dashyyy
13. zář 2022

@jola777 přesně.. a ještě jde o to, jak to ,,vzbudí a obviňuje" vypadalo... podle popisu paní bych to typovala na parádní hysterickej záchvat

levandule_k
13. zář 2022

@martinka_33 No chlap, který bije ženu jistě sráč je, ale nalejme si čistého vína, jsou ženy, které toho chlapa dokáží týrat psychicky, schválně ho deptat, protože to umí a mají v tom navrch. Chlapi mají větší fyzcikou sílu, tak to řeší fackou a většinou nejsou tak zdatní v různých psycho hrách. Pak se nedivím, že mu rupnou nervy a on ji profackuje. Tady mi přijdou šílení oba. Ne, že ona je oběť, kdy on ji bije a ona se mu snaží zavděčit, ona mu umí také dát zabrat, ale jiným způsobem.

dashyyy
13. zář 2022

@levandule_k ve finále i přes agresivní chování, může být klidně chlap oběť.. já jsem takovej páreček taky znala, kdy holka fakt dělala psí kusy, aby týpka vytočila až do agrese, ale ona to asi prostě potřebovala

zelenaesmolda
13. zář 2022

Lehni,trolle

zlataberta
13. zář 2022

Já napíšu jediné: na hlavu jste oba, běžte se léčit, dokud je čas.....takto se k sobě dospělí opravdu nechovají....a místo vypisování tady běž sehnat psychiatra....

tereza0111
13. zář 2022

Bezte se lecit oba dva a bezte od sebe nez si poridite miminko, ktere v teto lecebne bude vyrustat. Oba se chovate jako spratci, kteri jeste nedospeli, ani jeden nemate limity slusneho chovani vuci druhemu.

autor
13. zář 2022

@pampeliska1313 našla som mu náhodne ale nejaké konverzácie v mobile preto som ho spovedala

autor
13. zář 2022

@zlataberta toto bolo tak hnusne povedané

autor
13. zář 2022

@izzylka ja som nebola agresívna len som ho chcela zobudiť nech sa porozprávame v konverzácia ktoré som našla. Čo sú to za ženy a pod

autor
13. zář 2022

@martinka_33 no to práve nechápem ani ja ako ho tu môžu ešte ospravedlňovať všetci, keď on je agresivny, jasné že som to prehnala a nemala som nič robiť a budiť ho keď zaspal. Ale ja som sa chcela rozprávať no holt tak mi treba som asi sprostá alebo čo nevedela som že môj grek nervami je taký strašný zúrivéc že ma splieska rovno a vytrha za vlasy keď ho začnem obviňovať. Hoci viem že je toho schopný keď sa nazuri ale aj tak vtedy išiel triezvy úsudok bokom

autor
13. zář 2022

@martinka_33 ja si práve to myslím, že len úbožiak proste začne má plieskal do tváre a začne má ťahať za vlasy. Za mňa toto chovanie nie. Preto som v hoteli teraz a on sa tvári že všetko ok

izzylka
13. zář 2022

Hej, a tebe kdyby týpek probudil 2x během noci, a udělal ti scénu kvůli čemukoliv, to je v podstatě fuk...tak by ti to přišlo úplně normální? 🤦 Jak už tu bylo několikrát psané, nejste normální ani jeden a lepší bude, když půjdete od sebe.... Protože tobě se v hlavě brzo zrodí plán... "uděláme si dítě a vše bude zase dobré" 🤦