Manžel se asi chystá s milenkou na dovolenou, co s tím?

collinsova
31. led 2014

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Absolutně nevím, jak se mám zachovat. Manžel je mi zřejmě delší dobu nevěrný. On to samozřejmě popírá, ale našla jsem mu v mobilu sms... To není zas až tak podstatné. Nicméně teď se chystá na hory. Prý s kámošema z fotbalu. Já mu to ovšem nevěřím. Mám potvrzeno, že ta jeho údajná milenka má v tu dobu co má být na horách v práci dovolenou. Je tedy zcela jasné co si myslím. A teď co s tím? Mám trvat na tom, že pojedeme i s malou s ním (i když budeme muset bydlet jinde, protože chata kam jedou je plná), nebo dělat jako že nic? Jsem totálně zoufalá.

martina_81
31. led 2014

@collinsova no máš to těžký. Nejlepší by bylo, kdybys nějakýho z těch kámošů viděla ještě před tím, než pojedou a mohla s ním o těch horách promluvit, na tom by nebylo nic divnýho. A souhlasím, že ta její dovolená ve stejným termínu je víc než podezřelá. Takže Ty ji i znáš, víš o koho jde?

collinsova
autor
31. led 2014

@martina_81 osobně ji neznám, ale vím o koho jde (takže FB to jistí). S těma klukama se bohužel nemám absolutně možnost nijak vidět ☹

bublinatka
31. led 2014

Prosím pěkně tím vylepšovat doma jsem nemyslela, že mu má vařit teplý večeře a dělat dva dezerty!!!
Myslela jsem to tak, aby především doma zavládl klid - aby přestali cokoli řešit, hlavně nevěry (píše, že mají krizi), takže bych přestala všechno špatný řešit a soustředila se především na sebe jak píše Suz. Je dobré, když jsou na té ženské vidět i fyzické změny, aby si toho ten mongol chlap taky všimnul.
A co udělá on? Začne mu to být divný, zbystří díky té změně a někam se to posune. Tohle jsou letama prověřený modely, který fungujou vždycky stejně.

martina_81
31. led 2014

@collinsova ten můj taky zapíral, to ona ho přiměla, aby mi to řekl, protože doufala, že si vybere ji. Dokonce mi pak psala, ať mu domluvím, aby za ní přijel! Ten Tvůj chlap mi připomíná toho mýho! To dítě snad chtěl taky,ne? Že se ženské změní postava a po porodu přesune pozornost na dítě, s tím snad musí počítat, ne? Ti chlapi mě na tohle tak vytáčejí. 😠 A ten můj by mi taky do očí tvrdil, že o nic nejde, že se mi to jen zdá!
@suzanna123 a myslíš, že když bude ženská spokojená sama se sebou, tak že ji pak zjištění, že ji chlap podvádí, nesebere tak moc? já třeba nechápala, proč to udělal? Navíc už od začátku mýho těhotenství. podezření jsem neměla žádný, všechno bylo v pohodě... a pak najednou tohle.

collinsova
autor
31. led 2014

@bublinatka přesně pro tento postup jsem byla rozhodnuta, říkala jsem si, dobře on si jede s klukama na hory, já se pak zbalím a na víkend si zájezdu někam na wellness. A sama! To jsem zatím nikdy co jsme spolu neudělala. Jenže do toho jsem zjistila to s tou její dovčou a jaksi to mé uvažování dostalo jiný směr a to ten, jak jim to překazit.

naty
31. led 2014

@collinsova těžko radit...ale co bych udělala já? já bych ty hory ve tvý situaci nerozdýchala a pokud by to nebylo pracovní, vím, že kdybych si to přála, tak by zůstal doma...kdyby nezůstal, věděla bych, že je něco špatně...ale to pro to, že manžel takovej je, jiní chlapi sou zas jiní, takže tam to je pro mě těžký posoudit...nicméně bych mu určitě dala jasně najevo, že pokud se dozvím, že to pokračuje, budu to brát tak, že si vybral ji místo nás, a podle toho se zařídím...
jinak ti asi nezbude, než ty hory přežít...a pokud si to chceš nějak "ověřit" a třeba znáš jména těch kluků, tak pak zkus mrknout na jejich fb profily, určitě by tam někdo fotky z hor měl mít...

collinsova
autor
31. led 2014

@martina_81 no právě, malá je plánované miminko, taky absolutně nechápu co jako čekal. Ano, první měsíce byly opravdu náročné. Malá neustále plakala a já snad nedělala nic jiného než ji kojila. Ale teď je moje postava ješté lepší než kdykoli jindy. Malá už je moc šikovná a hodná. Už nekojím, takže ji můžeme dát na hlídání a ono tohle ☹ Ale u nás to nebylo v pohodě už v těhotenství. Strašně se změnil co se týče projevů citů ke mě a sexu vůbec. Jenže jsem to přičítala tomu, že jsem přibrala, on prostě nemá rád tlusté ženské. Takže jsem nijak natlačila na pilu a čekala, až po porodu zhubnu.

collinsova
autor
31. led 2014

@naty taky jsem mu říkala, ať prostě zůstane doma, jenže tam jedou prý hlavně domlouvat nějaký velký kšeft (to už tvrdil i před tím, když ty hory vůbec začal zmiňovat, to je prý hlavním důvod proč jedou), takže to prý prostě nemůže.

berenika39
31. led 2014

@collinsova tak mu udělej uprostřed hor překvapení a zajedte za ním, ne?

collinsova
autor
31. led 2014

@berenika39 jak už jsem psala, to bohužel nejde, jednak nemám auta, a pak řidíčák mám chviličku, takže bych si ani s miminem netroufla navíc v zimě těch x set km ☹

suzanna123
31. led 2014

@martina_81 myslím, že je to hodně o sebeúctě a mně by asi pomohlo, kdybych si mohla říct "je blbej, že mi zahýbá, když má doma tohle" než abych ho při pohledu do zrcadla chápala, že si našel jinou. Ale je fakt, že já si asi úplně neumím takovou situaci představit. Můj muž mi nezahýbá (nebo to aspoň nevím a dokud něco nevisí ve vzduchu, tak to vědět nepotřebuju) a rozhodně si nedovedu představit, že by mi dával najevo, že jsem pro něho neatraktivní, když jsem přibrala (tím spíš po porodu).

bublinatka
31. led 2014

@collinsova být tebou držím se toho tvého (i mého 😉 ) původního plánu
Vykašli se na odhalování, pronásledování atd. ponižuješ se tím před ním a hlavně se ponižuješ i sama před sebou. Že tě podvádí nevíš, jen si to myslíš, tak rozptyl své myšlenky směrem sama k sobě a né k němu a jeho společnosti, ať je jí kdokoli.
Jeď do těch lázní, vem s sebou kámošku, ať máš nějaké rozptýlení. A hlavně mu vůbec nevolej, počkej dokud nezavolá sám. Počkej, až mu budeš chybět.

collinsova
autor
31. led 2014

@suzanna123 jenomže to je právě to, já si přesně tohle momentálně říkám. Nechci aby to znělo nějak povýšeně či namyšleně, ale jsem hodně atraktivní žena, řekla bych typ, po které se podívá většina chlapů, štíhlá, větší prsa, dlouhé blond vlasy, pěkný obličej. To že jsem byla kdy těhotná by na mě nikdo nepoznal, nemám jedinou strii. A pro toho mého je to asi i tak málo ☹

martina_81
31. led 2014

@collinsova já ty chlapy prostě nechápu. ☹ a teď, když jsi zase hubená, se jeho přístup už nezměnil?
Já myslela, že tam jede s kámošema a né pracovně, tak jaký kšeft tam chce domlouvat? Taky si asi vymyslí cokoliv, jen abys ho pustila, že?

bublinatka
31. led 2014

vykašly né vykašli - jsi žena ... omluva za chybu

suzanna123
31. led 2014

@bublinatka vykašli

collinsova
autor
31. led 2014

@bublinatka jo to on bude volat hned, mám totiž v plánu mu nechat na ten víkend doma i malou 🙂 Ale když ono je to tak těžký překousnout to vědomí, že si momentálně někde užívá s ní, nemyslet na to a neužírat se ☹

bublinatka
31. led 2014

Ono to není jen o vzhledu, jestli se doma štěkáte, je otrávenej ... ale jestli si kočka, o to jednoduší to bude, když se štěkat přestanate. Určitě ještě není pozdě.

collinsova
autor
31. led 2014

@martina_81 tak ono zrovna to s tím kšeftem bych mi asi jako jediný i věřila. S těma klukama i posledně na těch horách, když jsme byli spolu domlouvali kšefty (takovy vedlejšák).
Ne, ani teď když jsem hobená se jeho přístup nezměnil. Ale to já přisuzují právě té milence. Myslím si, že on to není schopen co se citů a sexu týče hrát na dvě strany.

martina_81
31. led 2014

@suzanna123 tak to já si sice myslím (a všichni, co o tom vědí), že byl blbej, když mi zahýbal, ale je fakt, že momentálně si, oproti ní, moc atraktivně nepřipadám, pár týdnů před porodem. 😉 A podezření jsem taky neměla žádný, nebýt anonymní zprávy na facebooku, tak by to trvalo dál... ale protože byl blbej, tak se to provalilo.

collinsova
autor
31. led 2014

@bublinatka my se právě nijak doma nehádáme, jen když já přijdu s tou nevěrou a nějakým podezřívá ním. A to se snažím omezit zcela na minimum a než mu něco řeknu, opravdu to zvažuji a stane se tak, až když už opravdu nemůžu a musí to prostě ven.

martina_81
31. led 2014

@collinsova a co se týče těch citů a toho sexu, probírala jsi to s ním?

collinsova
autor
31. led 2014

Samozřejmě že ano, zpočátku to pořád házel na tu mou postavu, říkal, že až zhubnu, tak to bude určitě dobrý, teď už to nejde, tak má zase problém v tom, že ho prý pořád hlídám, sleduji, vyslíchám - což je dle mě docela nadsazené, ale i kdyby, myslím, že se moc není čemu divit.

martina_81
31. led 2014

@collinsova a čemu se, magor, diví? Ty jsi na sobě zapracovala, vrátila se do původní podoby (když mu teda tolik vadilo pár kilo navíc!), ale on pořád vymýšlí něco, proč Tě odmítá? Můžu ti říct, že já bych asi psychicky nezvládla, kdyby mi chlap řekl, že něco bude, až zhubnu. ☹ Na to Tě teda obdivuju. To víš, že je to nadsazené, kdyby se Ti víc věnoval, Ty bys neměla důvod ho hlídat a sledovat.

bublinatka
31. led 2014

Že měl milenku nikdy nepřiznal (jestli jsem to dobře pochopila), ty si ho nikdy nenačapala a přesto píšeš, že není divu, ho vyslýcháš, hlídáš atd. Situace se tedy jeví (a pravděpodobně to tak vidí i on), že vypadáš jako hysterka co přehnaně reaguje a on je z tebe otrávený. Dovedeš-li to odhlédni od emocí a zjistíš, že to tak je. On si nevymýšlí, cítí to tak. Muži si důvody odmítání téměř nikdy nevymýšlí, je to nad limit jejich uvažování.

Jediná rada, jestli ten vztah chceš zachraňovat, je přestaň na něj tlačit a dělat co mu vadí. Věnuj se zatím sobě. Ať je to jakkoli těžké, odměnou tvému úsilí bude to, že tě začne chtít. A on bude! O modech prověřených generacemi už psát nebudu. Sama se rozhodni jestli za to stojí.

Druhá možnost, kterou máš, je pokračovat v tomto modelu ... užírat se, jednou za čas vybouchnout, obviňovat ho atd., tak jako doteď. Do doby, než jeden z vás zjistí (spíš on), že to tak nejde a balí.

Třetí možnost je sehnat auto. Ponížit se před ním a jet na hory. A pak čekat na důsledky. Pochybuju ale, že si tě potom ještě bude vážit.Ale třeba ne, ty ho znáš.

Jiná možnost není. Vím, že bys chtěla jednoduší cestu, proto tu pořád argumetuješ, ale jednoduchá cesta není. Já stále radím variantu jedna, jako člověk co jí prožil a úspěšně přežil, nejsi první a ani poslední. Jak jsem psala na začátku, záleží co chceš. Přeju hodně štěstí při rozhodování a doporučuji neposlouchat ty, kteří to udělali tak, že dosáhli výsledku, který ty nechceš (což mohu být samozřejmně i já).

kija
31. led 2014

@collinsova Já teda naprosto souhlasím s @bublinatka Pokud si to jen myslíš, není jediný důkaz, krom divné skutečnosti, že má ve stejný termín dovolenou, je tu i velká pravděpodobnost, že to tak není a opravdu ho tím štveš. Ať je to jak chce, zvolnila bych, netlačila na něj, přestala o ní mluvit, o možnosti, přestala bych se tím trápit, protože i to je poznat. Ono se totiž člověk pak dostává do bludnýho kruhu - podezíráš ho, ptáš se ho, dorážíš, jemu to vadí, tím se oddaluje, ty se snažíš přiblížit, tak dorážíš víc, což mu vadí ještě víc atd. A až by se objevil doma třeba z práce a malá by spala nebo ji někdo hlídal, normálně bych ho svedla, to by se nebránil ne 😀

collinsova
autor
1. únor 2014

@bublinatka
@kija
Holky, máte pravdu, ale ono je to tak strašně těžký. Já se opravdu moc snažím to neřešit, nechat ho být, nepodezírat. Ale když už se to nahromadí a těch "náhod" už je moc, tak to prostě nezvládnu ☹
Asi by bylo moc blbě chtít po něm, ať mi dokáže jakkoli, že tam opravdu jede s klukama, že? Pořád si říkám, že by mě to třeba aspoň elementárně uklidnilo. Jinak si moc nedovedu představit, jak psychicky ten týden zvládnu ☹

superkousky
1. únor 2014

Já vždycky říkám : "Myslet,znamená ho@no vědět" ...,ale z toho co píšeš,mi ten tvůj přijde jako pěknej sobeček ?
Toho odchodu bych se zase tolik nebála,bo chlap většinou opouští milenku - ne manželku (pravidlem to ovšem není).
Naštěstí existuje hodně mužskejch,co své ženy milují i po porodu a nějaké to kilo neřeší.
I přes změnu postavy své ženy jsou nadále sexuálně aktivní a věrní.

Nechci bejt drsná,ale abys jednou nebyla ráda,že jsi se ho "zbavila" 😉 .

marecek4
1. únor 2014

zamysli se nad tím,jestli to ale má cenu takto řešit a jak si představuješ co bude dál-rozeber si to sama se sebou,je sice pochopitelný,že mu chceš překazit líbánky s druhou,ale co pak?když se Ti to podaří,tak si najdou jinou příležitost a Ty se budeš trápit dál,pokud máš s Vašima dobré vztahy i v tomto směru,tak bych se asi na chvíli uklidila k nim a poradila se,tady se dočkáš hodně odpovědí,ale život za Tebe nežijeme a nemůžeme poradit adekvátně k Tvojí situaci,neznáme všechny okolnosti a možnosti i když píšeme s dobrým úmyslem

zamilovanadonej
1. únor 2014

Jednou byla úplně obdobná situace v jednom radiovém pořadu s tím rozdílem, že nevěrná byla přítelkyně, která tvrdila že nejede na hory ale na školení na tři dny do vedlejšího města. Moderátor rádia jí zavolal (jako od hasičů) že se okamžitě potřebují dostat do jejího bytu protože je úplně vytopenej, jinak že budou muset za dozoru policie rozlomit zámek, jestli může přijet. A ona: Já jsem v Krkonoších (asi 250km). A on: Ale váš přítel říkal, že jste na školení /(asi 30km).
Tak co vyzkoušet něco podobného? 😀