Manžel se mnou odmítá spát

moxha
11. led 2018

Můj sen skončil:(

Mám(?)"ideálního" muže.Nakupuje,o víkendech vaří, vše zařizuje,chodí do práce, nekouří do hospody nechodí,stará se vzorně o dceru a vlastně i o mě ALE...

Včera jsem manželovi oznámila,že mám ovulaci a měli bychom se posnažit.Jenže on byl v posteli netečnej a co víc ani nedospěl k vrcholu.Bylo mi na nic a zeptala se proč se mnou nespí a proč to bojkotuje.Prý je vše v pořádku a nemám to hrotit a nemá mi k tomu co říct ..To těžko povídám.Neni to jen dnes ale už delší dobu a ptám se zda má milenku.Prý ne kde by na ni vzal čas když se stará o nás.(Vyznělo mi to v tu dobu jako výčitka).Tak se ho ptám znovu proč a on začal že nebude skákat jak já pískám a že když mě jednou neoplodní tak prý je všechno špatně!...Mám tomu prý nechat volný průběh. Ppvídám jak tomu mám nechat volný průběh když ty sám nezačneš? Ptám se zda chce druhé dítě a on že ano.Říkám mu že to tedy nechápu,že si ho sama neudělám a zase jsem slyšela- nemám ti na to co říct...Prý se mám zamyslet sama nad sebou.Ale v čem ptám se.Nemá mi k tomu co říct.Pak mi řekl,že co bych po 9 letech očekávala a že jsme spolu nespali 3 roky a teď jsem si dupla a že prý bude jenom po mým...Ptám se ho proč tedy během těch tří let někdy nezačal on sám - bez odpovědí.Snažila jsem se jenom zjistit pravdu a on mi řekne,že jsem si ho neměla brát a že pokud v tom budu šťourat bude to prý jenom horší a spát se mnou nebude vůbec...A tak jsem mu řekla,že si myslím že druhé dítě nechce a že kdybych to měla nechat být,tak nemáme ani Anežku.A to byla poslední kapka.

Vůbec tomu nerozumím. Ještě v listopadu po potratu tvrdil že se můžeme snažit dál a teď? Když jsem měla minulý rok od dr potvrzenou ovulaci šel se vysprchovat a čekal na mě v posteli a teď?Chce se mnou dítě a nechce se mnou spát? Bohužel jsem si téměř jistá že on nikdy nepřijde,že se chce pomilovat a já po včerejšku už asi nemám ani odvahu...Je to trest za ty 3 roky nesexu? Proč se tedy nesnažil on ( jsme spolu skoro 9 let a snažil se jen 3×)? Mám tolik otázek a tolik nezodpovědných odpovědí na které nikdy nebudu znát odpověď.

Strašně jsem nesnášela jeho bývalou manželku.Myslela jsem si,že když ho podváděla a on je nechytal,tak ho to nějak poznamenalo.Jenže dnes se ptám jestli můj manžel nebyl ten důvod proč si našla milence...

V noci jsem téměř nespala,jen brečela a přemýšlela.Jsem na dně.Nešťastná,zklamaná,rozcupována,nasraná a nepochopena.Vůbec netuším co bude a co mám dělat???

Tak strašně si přeju druhého potomka a...hrozně Vám teď závidím že máte ty klasické typy mužů se svými potřebami a touhami.

Myslela jsem,že když jsem jeho žena,( a teď nemyslím jen na papíře),že budu první kdo se dozví o jeho " problémech" ale vždy se je dozvím až po vyřešení ( jeho mononukleóza) nebo jen proto že bych se to dozvěděla ( onemocnění jeho otce- říkám ti to jen proto,že by ses to stejně dozvěděla) .Když jsem se ho zeptala zda mě má rád řekl jen ať se neptám.Že prý se snad nemáme špatně...Občas se chová jako by Anežka nebyla moje dcera a já jenom její vychovatelka.I tu výpověď v práci jsem podala,protože on mi nedovolil se tam vrátit..došlo to tak daleko,že mi i říká co mám uvařit..

Tolik to všechno bolí holky a o to víc,že nemám komu to říct.Rodiče si myslí,že máme ideální vztah a manželství.a teď tohle..

:(:(:(

Máte radu?:(:(:(

Moc se omlouvám,muselo to ze mě ven...

bubbi
11. led 2018

@moxha tak kdyby u mě selhaly všechny komunikační pokusy, napsala bych mu mail a tam popsala všechno, co mě trápí a co bych chtěla vyřešit. V klidu, bez urážek. A doufala bych, že když už nechce mluvit, tak si to aspoň přečte a odpoví, nebo se zamyslí a pokusí se s tím něco dělat.

moxha
autor
11. led 2018

@jujatko
A už vůbec ne dominantní. Když mají přijet rodiče,tak uvaří a vůbec mně k tomu nepustí.Prostě to odmítá...Nemyslím si,že by měl jinou( i Když kdo ví) vrací se po práci pravidelně domů a víkendy tráví s námi..

barumat
11. led 2018

Pokud manžel k sexu nemá nijak extra náruživý vztah, tři roky jste spolu nespali, pak ses rozhodla pro druhé dítě a on souhlasil, načež jste měli při nahlášené ovulaci několikrát sex, otěhotněla jsi a následně potratila, je možné, že mu to prostě vzalo vítr z plachet. Že má dojem, že ta námaha a zklamání prostě nestojí za to, zvlášť když je to činnost, která ho až tak nebere a ty k ní přistupuješ stylem "je čas, řídila jsem si hodinky podle rozhlasu". Podle mě byste spolu hlavně měli začít spát NORMÁLNĚ, prostě proto, že se chceš k němu přitulit, chceš si to užít, poskytnout i jemu rozkoš. Protože TAKHLE to má normálně ve vztahu fungovat. Sex není účelová záležitost, je to prostředek sblížení a sdílení, fyzična, psychična, emocí, lásky. Když k němu přistupujete jako k nákupu v sámošce, není se čemu divit, že to otráví jednoho a pak i druhého. Být tebou (a pokud o ten vztah stojíš), vykašli se na dítě a zapracuj na sexuální stránce vztahu. Jestli ti dojde, jak to myslím, a budeš souhlasit, řekni manželovi, že ti došlo, že to celé pojímáte trošku praštěně, a že takhle to nechceš. Že dítě chceš, ale ne za cenu toho, že bude otrávený on a pak i ty. Zkuste se znovu mazlit, tulit, třeba i jiné sexuální praktiky, aby viděl, že ti nejde jen o jeho semeno v tvé vagíně, ale o ten prožitek. Pak se třeba jako bonus dostaví ten zbytek.

moxha
autor
11. led 2018

@bubbi
To už jsem taky zkoušela,kdysi,ale dopis zůstal nedotčen.A pak tohle přece není řešení!.Mrzí mě,že nenajde sílu,odvahu si sednout a probrat to mezi 4 očima

diamanta
11. led 2018

Tady se řeší ovulace a chlapovo pocit z toho, že něco doma dělá...proč by neměl dělat? Já začnu naopak od konce. Mě zaujaly ty ostatní věci z popisu: zakázal ti jít do práce? Donutil tě podat výpověď? Říká ti, co máš uvařit? Jak často ti takto říká, co máš dělat a jak často ty ho vlastně na slovo poslechneš?? Nevím, mne připadá naopak, že si se nechala připravit o svůj vlastní život a názor (třeba jen malinko, ale přeci) a nevím no, já bych tedy tak neposlouchala. Zavětřím vždy, když chlap manželce "zakazuje" nastoupit zpět po MD do práce. Něco jinýho je, když ona nechce, ale když chce, chlap by měl maximálně říct: jak chceš, ale uživím nás. Rozhodně jí to nemá co zakazovat, a mě smrdí, když to udělá. Chce ji mít pak pod kontrolou, to mi nikdo nevymluví. Zároveň tě tím tak zbavuje možnosti seberealizace podle svýho vlastního uvážení a přání, ale prvotní je to, mít tě pod kontrolou. A to že píšeš, že "to skončilo tak, že ti říká i co máš vařit", to tomu jen nahrává. No a ohledně sexu, asi nebyl nikdy moc náruživej no, něco za tím je, a otázka je jak vážný to je. Jestli má jen nižší potřebu, spali byste spolu aspoň jednou za uherskej rok a nějakej výhled by byl. Je třeba zjistit, na co čeká, jak to vidí výhledově. Jenže on zrovna tohle prostě pojmenovat vůbec nehodlá. A zase je po jeho, zůstane to neřešený a nepojmenovaný.
Ale úplně na prvním místě se musíš taky stát zpět sama sebou, jen proto, že jste se vzali, ti nemůže zakazovat práci. Může ti radit, může mít jiný názor, ale ne zakazovat. Mě přijde, že je tak nějak vždy po jeho, a že moc posloucháš. Na druhou stranu, mít sex za účelem plození po oznámení "mám ovulaci" je tvrdej oříšek pro skoro všechny chlapi ať už je přejde chuť nebo se cítí jak inseminátoři. U vás je to o to složitější, že chlap s běžnou potřebou by to chtěl často a nemusela by se se ani ozývat...prostě víš, že by na to došlo. A ty, když naopak víš, že na sex s ním jen tak nedojde, tak tě to dohnalo až tak, že se snažíš o početí za oba. Jemu chybí sexuální touha i bez toho ponoukání, takže tímhle jsi ho dožrala. Podle mě jsi ale při jeho frekvenci neměla asi na vybranou. A pokud s tebou odmítá mluvit o problému, kterej se tě dost silně taky týká, tak bude opět vše po jeho....tedy: pokud se konečně nevzbouříš.

bubbi
11. led 2018

@moxha já ti rozumím, ale znám pár, kde to zafungovalo.. někdo prostě takový je, že se mu komunikuje líp psanou formou a pak už byli schopní si normálně promluvit. Ale vidím, že u vás nemá cenu se o to pokoušet, což mě mrzí ale víc poradit neumím ☹

jujatko
11. led 2018

Trochu se mi to začíná otáčet a začínám čím dál více nabývat pocitu, že Vy jste pro něj, jak to napsat měkce, neurvale? ......., méněcenná. Prostě ta fajn hodná holka, od které nic nečeká, jen ať se postará o tu domácnost, ale k ničemu jinému ji nepouštět?

deninka87
11. led 2018

Podle toho co píšeš, jste neměli sex (aspoň teda sex, který by začal manžel) od narození dcery??? Nebylo to kvůli tomu, že si se více upjala na dceru a manžela hodila na druhou stranu řeky a on se ti mezitím snažil pomoct s vařením, uklízením atd. a dělá to dodnes???? Je taky docela možné, že žárlí na dceru, protože tě nebere za matku jak píšeš. Z toho důvodu je možné, že ses mu jako žena v jeho očích změnila, proto ani nemá žádnou touhu po sexu a pokud teď doma mluvíš o tom, jak chceš znovu otěhotnět, říkáš mu kdy máš plodné dny a kdy ne, raději se otočí na bok a usne. Nechce to zažívat znovu.... taky je docela možné že nikoho nemá, ale má někoho jen na sex, to jsou taky dost rozdílné věci... Ale člověk v tomto případě moc radit nemůže, protože vás nezná. Podle rodičů jste dokonalý pár, ale nepřetvařujete se jen před nimi???? Chce si to spolu vážně promluvit a možná by vám pomohl třeba nějaký společný prodloužený víkend, bez dětí a tím je myšleno ani o nich nemluvit!!! Kde si oba vyčistíte hlavu, načerpáte energii, budete mít spolu nové společné zážitky a najdete k sobě zase cestu zpátky a hlavně budete mít zase nové téma konverzace, což budou právě vaše nové zážitky 😉.

guinea
11. led 2018

@jujatko Mně to připomíná jeden vztah, který znám. Žena je pro manžela také tou méněcennou, hloupou, nerozvážnou, někým, koho prostě "musí" trpět. A perlička? Ten muž je homosexuál, všichni jsme to tušili. Jen se dlouho bál (a zřejmě pořád bojí) veřejného comingoutu, a hlavně chtěl mít "normální" rodinu a hlavně děti. Tak si to nutné zlo v podobě manželky našel. Děti mají a ty miluje, manželku trpí jako kamaráda, ale v podstatě není pro něj rovnocenná...
V případě @moxha mi celá ta situace připadá hodně podobná.

raddkka
11. led 2018

No, hele, tři roky jsi s ním nespala (po narození dcery) a najednou zase chceš, ale jen proto, abys zase otěhotněla...hm, to se asi moc jako chlap necítí. Dej mu čas a nenech celou domácnost na něm...
Rozhodně mu neříkej, že máš ovulaci, to chuť fakt přejde.

guinea
11. led 2018

Ještě upřesním můj předchozí příspěvek - ten muž - gay - se ke své ženě chová korektně, ale prostě chladně. Žije svůj život a jí v něm tak zdvořile trpí. Ale pokud má ona nějaké vlastní nápady, které by "komplikovaly" chod domácnosti, tak je prostě zatrhne. Něco jako když manžel zakladatelce zakázal chodit do práce - komplikovalo by to JEHO situaci, ona se má starat o dítě a neotravovat!
Ta moje kamarádka s mužem gayem jsou mimochodem taky ideální pár - on prestižní zaměstnání, žena krásná, pěkný dům, dvě děti, drahá auta, luxusní dovolené několikrát do roka.

guinea
11. led 2018

@raddkka Jestli je opravdu gay, tak bude v duchu jásat, že už s ní spát "nemusí". Druhá věc je, jestli si tihle muži gayové, co chtějií rodinu, záměrně nevybírají ženy, co mají chladnější vztah k sexu...

raddkka
11. led 2018

@guinea Nevím, jak jsi přišla na to, že je gay.

jujatko
11. led 2018

@guinea Taky mne to napadlo, zda se s tim treba vnitrne nepere....

guinea
11. led 2018

@raddkka Píšu to v příspěvku výše, jejich situace mi připomíná situaci té mé kamarádky, co si vzala za muže gaye (ona to nejspíš taky tušila od začátku, ale statečně si lhala, že to tak není, protože se chtěla vdát a mít dítě a tento muž jí velice solidně finančně zajišťuje...).
Nebo tobě připadá ten popis sexu normální? Že na něm nepozná, kdy a jestli vůbec on vyvrcholí? Tak to ta kamarádka měla s manželem taky, on se ze začátku snažil, aby to vypadalo "normálně", ale přetvařovat se dovedl jen do určité míry a jen po určitý čas...

dandaa
11. led 2018

Chlap a tři roky bez sexu ?Tomuhle snad nemůže nikdo věřit . Buď má jinou a věř že na rychlovku se čas vždycky najde a nebo je na chlapy .Navíc ho teda lituji když příjdeš s tím že musí být sex teď hned protože ty chceš teda spíš potřebuješ.

editah222
11. led 2018

Jasně může být gay, ale taky vůbec nemusí. Nejlepší by bylo zajít do manželské poradny, protože váš vztah má problém a vy ho neumíte vyřešit. A asi ani nemůžete dokud manžel nebude chtít.

shine2015
11. led 2018

Heled a Jak vypadal vás sex před prvním dítětem???
@moxha

guinea
11. led 2018

@shine2015 Projdi si její příspěvky, popisuje to tam.

jujatko
11. led 2018

@shine2015 Pani pise, ze za celou dobu, co spolu jsou, projevil manzel zajem 3x a aktivni sexualni zivot meli mesic po seznameni a pak to bylo chladne ....

guinea
11. led 2018

@jujatko Ještě doplním, i před tím než to bylo chladné, to bylo miminálně hooodně divné...

sheila86
11. led 2018

Ahoj, popravdě, být chlap a ženská by mi řekla něco ve stylu "mám ovulaci, pojď se snažit," veškerou chuť na sex by si ve mně obratem totálně zazdila. Jestli jsi k sexu přistupovala stejně i předešlé 3 roky, o kterých píšeš, že jste spolu nespali, není se čemu divit.... Antierotičtější začátek sexu snad neexistuje. Jak si pak má tvůj manžel připadat...

moxha
autor
11. led 2018

Sex za snahu otěhotnět? Ano tak se to přece dělá když se podotýkám OBA Na dalším potomku shodnou.A určitě ho neprovozuji jen za tímto účelem a nesnažím se mít sex jen v plodné dny.A ta letargie nepřetrváva jen nyní,ale opakuje se již od začátku vztahu. Já se to snažím řešit.Pozdě,ale snažím.

Práce? Ano komu by se chtělo vracet.Ale já jsem nepřišla s návrhem zůstat bez peněz doma,aby nás živil on.Naopak jsem mu chtěla pomocí.Jenže dceru mi nevzali do školky a on odmítl najít pro ni hlídání..

To že spoustu věcí vyřizuje? Ano proč jednat s úřady,když on s nima jedná téměř denně v rámci práce.On preferuje osobní setkání,já dávám přednost emailové komunikaci..

To že neznám heslo do internetového bankovnictví? Neznám .Nekontroluje stav účtu.O finance se stará on.Beztak tam nijak nepřispívám.

Nákupy? Žijeme na malém městě s omezeným sortimentem.Už v Praze nakupoval on cestou z práce a dělá to tak dodnes.

To že neznám přístupové heslo do emailu? Mám email x let a heslo jsem zapomněla. v telefonu mám do emailu okamžitý přístup bez udání hesla.Neodhlašuji se.Nemám v emailu žádnou kontroverzní poštu.

Že jsem s dcerou jen na zahradě či v místě bydliště a nevyužívám auto a svým způsobem jsem odkázána na něj? Nejezdila jsem 17 let a i když jsem podstoupila kurzy,stále si nejsem jistá.Bojím se.Nejsem zkušený řidič a ještě když mám vést dceru.Jenže to někdo kdo nařídil tisíce km nepochopí.Pro něho je samozřejmostí vlést za volant .Já jdu radši pěšky

Vím že ho to štve,ale každý máme chyby.Já se ho nesnažím změnit,ale pochopit. JE TO TAK TĚŽKÉ CHÁPAT?

guinea
11. led 2018

@moxha Z tvého posledního příspěvku není jasné, proč to píšeš... To, co jsi vypsala, to všechno vadí tvému muži na tobě?

verinikki
11. led 2018

No z toho, co píšeš, mi přijde,že mu asi leze krkem ta nesamostatnost a že je všechno na něm.
Ono bohužel většina chlapů má pocit, že doma s děckem se žena fláká - nevnímá to tak i on?
Jinak jsem se koukala na profil a uvádíš tam, že bydlíš v Havířově? To je to malé město s omezeným sortimentem😅

moxha
autor
11. led 2018

Nevím,spíš uvažuji co by mohlo.A taky se tady nechci prezentovat jako ideální žena a matka.Snažím se pochopit všechny co píší o "ovulačním sblížení",ale mám pocit že se to míjí účinkem na obouch stranách

tinaprofi
11. led 2018

a co děláš vlastně ty, když on dělá všechno 🙂)))))))

editah222
11. led 2018

@moxha nechci, aby to znělo blbě, ale co je tedy náplní tvého dne? Cítíš se spokojená? Nevadí ti naprostá, nejen finanční, závislost? Kolik má dcera let? Ani teď nepůjde do školy, školky? Jak vidíš svou budoucnost? Chce se mi naspat, že tvá "nečinost" leze manželovi krkem, ale to by zas nebyl proti tomu ať se vrátíš do práce :D

jaanicce
11. led 2018

Ted me asi vsechny zensky ukamenujou, ALE. Nevim jak to mezi vama je. Beru to jen podle toho co pises ty. Obecne mam s chlapy problem a malo kdy se jich zastavam. Jenze ted mi to neda. Pises o sobe a svych pocitech. Jenze co on? Nenapadlo te, ze je toho na nej proste moc? A jak si sama psala nechodi ani na pivko, aby to ze sebe ventiloval? Snazi se jak asi umi a pak prijde domu, kde ho ceka zenska a chova se k nemu jako k semeniku. A ve chvili zoufalstvi, kdy je unaveny se ho zacne vyptavat na neprijemny veci? Nezlob se, ale nevim co cekas. Mozna by to chtelo vzit uplne z jineho soudku. Treba jit do kina, na veceri nebo delat neco co ma rad a promluvit si. Prijde mi proste vyhorelej...

baris
11. led 2018

ach jo. Chudák @moxha. Vypíše se zde se svého splínu a vy jí hned osočíte, že je to její vina, ona je neschopná, chudák manžel ... 😕

Nic není černobílé. Neříkám, že paní je bez vinny, ale ve vtahu není sama. Na vinně je určitě i manžel.

A že neřídí auto, je samotářská, vyhovuje jí být doma ... No a co 😵 Kdyby manžel nebyl učitel a neměli bychom hypotéku - dala bych cokoliv zůstat doma s dětmi, obzvlášť, když mladší má vývojovou dysfázii. Skloubit 8,5hod pracovní dobu s učením (hlavně u mladší, které úkol trvá min. hodinu), kroužky, večeřemi, domácností ... je nadlidský výkon.

já vždycky začínám dopis - vím, že máš hodně práce, doma není čas .... tak ti to píšu. Dopis píšu celý den (někdy i dva), aby nebyl příliš útočný, dával smysl a nebyl na 8 stran. 😉 vždy mu tam trochu polechtám ego, aby nebyl hned nasraný. A navrhni mu i v tom dopise možná řešení - např. že ho chápeš, že zrovna neměl chuť na sex, tak tomu necháme volný průběh a já od září nastoupím zpět do práce.

Hold paní chtěla poradit, povzbudit, slyšet, že není v takové situaci sama ...