Nechal mě a tři děti.

tridetiaja
3. črc 2020

Ahoj holky, potřebuju to ze sebe vysypat, protože to vlastně pořádně nemám komu říct...
V podstatě ze dne na den ode mě a dětí odešel manžel.Spolu jsme byli 5.5 let, manželé jsme 3.roky.Dětem je 1.5 , 4 a 9...
Prý od tě doby, co je na světě ten nejmenší, žiju jen dětma, neumim přijít pohladit ho, dát mu pusu atd.
Úplně pravda to není, netvrdím, že sex jsme měli jak na začátku(myslim frekvenkci), ale měli...A když byl, tak byl dokonalej, to sám on psal a říkal, ještě před deseti dny...Stejně jako že mě miluje, že jsem nejlepší ženou jakou si mohl najít...
No a v neděli napsal z práce, v sobotu jsme se "pohádali" kvůli kravince a v neděli napsal, že už nemůže, že se dál nechce snažit...Ještě dva dny přišel domu, pak sbalil kufr a šel k rodičům...
Vím, že zoufalé ženy si neumí připustit chybu, ale já ano...Neříkám, že jsme se mazlili a milovali jako dřív, ale opravdu jsme si denně psali že se milujeme, plánovali jsme ještě 14.dní zpět výlety, dovolené, vánoce, dokonce jsme se bavili o baráku...Nikdy jsme se za těch pětl let ani pořádně nepohádali, a to opravdu...Myslela jsem, že je to ten on, že spolu zestárnem, on mi to říkal taky...Dokonce jsem si dneska jak blázen, pročítala naše konverzace od 1.6. a nikde žádnej náznak, spíš naopak, jakobychom znova ožili...
Řekl mi, že si píše s jinou, že ona mu aspoň umí napsat, že je kus...No tak ale to já mu říkala a psala taky, a to opravdu nekecám...
Tvrdí, že mě sní nepodvedl, dokonce tchýni řekl, že jí ani neviděl a vidět nechce, že tim jen "zabíjí" čas...
Do poradny jít nechce, na cokoliv, co jsme krz nás dva probírali, píše stále dokola tu samou větu, že on se snažil...
Holky, pro mě to je tak obrovskej šok a rána, že už čtyři dny pořadně nespím, nejim, nemít děti tak snad ležim v lihu a to nepiju...
Řikala jsem mu, že na tom zapracujem oba, že já se tedy budu snažit, ještě víc, že teď může jít na hlídání i ten nejmenší a můžem "začít žít" i my dva...Že on by měl začít víc mluvit, ale on pořád říkà to samé dokola...
Jediné o čem jsme se vlastně teď pobavili, že okamžitě rozvod podávat nechce, že si chce brát děti pokaždé když bude moct a domluvili jsme se co teď s penězma...
Mě je tak hrozně zle, prostě si vyčítám, že jsem nic nepoznala, že jsme ale opravdu neměli problémy, vyčítám si, že opustil a rozbil dětem rodinu, prostě šok...
Vůbec nevím jak dál, pro mě je rodina na prvním místě, jsem ochotna zamakat, jít do poradny, cokoliv...On nechce...
Vůbec netušim kudy kam dál...Představuju si věci jako Vánoce, výlety, že to bude vždy jen semnou nebo s ním a je mi zle 😕
Jsem moc ráda, že aspoň takhle jsem to mohla ze sebe vypustit...

crejzy
3. črc 2020

@tridetiaja on se ještě bude chtít vrátit pokud před chvíli řešil budoucnost a teď píše zmatené zprávy. Jen by mě zajímalo kolik mu je? Protože zkratkovitě utéct (jak malý kluk) od tři děti kvůli polechtání ega....Doma příliš nepomáhat a pak vinu svalit na tebe, ze ses mu nevěnovala? Nejlíp uděláš když to nebudeš brát jako svoji chybu, postavíš se na nohy bez něj a až přijde s prosíkem, pořádně si rozmyslíš, jestli během té pauzy mentálně dospěl.

moominkaa
3. črc 2020

@nnnadja přesně..nejdřív si člověk říká o co přišel a časem už to vidí střízlivě a zpátky se vracet nechce 😅 já teda ani za zlatý prase 😀

katebk
3. črc 2020

To musí být strašný, ale já věřím, že pokud si jste souzeni, vrátí se. Co bych ti poradila je, neponižuj se před ním a vůbec neříkej, že jsi to zavinila ty. Ti chlapy se pak cítí, že jsou "na koni". Zkus se zaměřit na děti, musí to být i strašný šok pro ně, že tam teď není. Lepší by byla kamarádka, se kterou bys mohla trávit čas, popřípadě by tě podržela když ti bude hůř. Drž se.

lv
3. črc 2020

Souhlasím s ostatními, pochlebovani, lechtani ega je pro chlapa lákadlo.. Komunikuj s nim o detech, ne "kdyz bude mít volno" - po práci děcka, bez extra nachystani, aby měl ulehceno, kdyz je u rodičů, hladem nebudou. Přes noc, víkend atd..

nnnadja
3. črc 2020

@moominkaa tak tak... Kdyz si vzpomenu, co všechno jsem vyvadela, aby se vrátil, jak moc plakala každý den, každou noc, jakých jsem byla stavech.. A teď jsem to já, které je super a on total život na hovno! A jsem sama!

cherie24
3. črc 2020

@tridetiaja já bych řekla, že to s ní táhne už delší dobu, protože když si chlap ale i ženská najde milence, tak je pak doma pozornější, má lepší náladu, víc se snaží, i o sex se víc zajímá a celkově ten vztah ožije. Teď už ho asi na něco utáhla. Nevěřila bych mu ani nos mezi očima s tim, že si jen píše. Spíš to chce hodit na tebe a nevyjít z toho jako nevěrnej zmetek, co si jde sobecky za svým, když na něho nemá ženská obklopená dětma tolik času.

tridetiaja
autor
3. črc 2020

@cherie24 Ale on nebyl vic pozornej, nebyl nijak jinej v sexu atd...Byl naprosto ve všem úplně stejnej jako 5.5 let předtím....

smudlinka10
3. črc 2020

Jo, doufam, ze mu napsala, ze je kus c*raka... Pardon, ale je to vul. Ten jeste prileze.

shaun40
3. črc 2020

Je to hrúza.Delám ve velkém kolektivu a tem chlapum hrabe.Kolem čtyřicítky si hledají mladé pipky všechno do 25let.Tátové od rodin a rozum v konzoli v trenýrkach.Nejhorší je že ty pipky to baví rozbíjet rodinu.Nedelá im problém ani souložit na noční v záchode.Fuj hnus.A ráno se vráti k žene jak spořádaný manžílek.

priefi
3. črc 2020

@tridetiaja a co jsi mu řekla na to, že si píše s jinou? Přijde mi, že to bereš, jakože v pohodě... Snad máš nějakou důstojnost... Tohle bych mu teda obila o hlavu.. proč by se nechoval, jak se chove, on má u Tebe své jisté... Stačí, že řekne, že chce zpět a ví, že ho přivítáš s otevřenou náručí... Možná i toto je kámen úrazu. Já být Tebou a zjistit, že si s někým píše, tak mu udělám takovou scénu, jakou ještě neviděl a pomůžu mu s balením, ať ví, zač je toho loket. Jinak dle toho, co píšeš, on Ti jen říkal, co jsi chtěla slyšet, ohledně vašeho vztahu, realita byla evidentně jiná. Ale ze dne na den opustit manželku a děti, to může udělat jen korunovanej blb

zuzineckah
3. črc 2020

@tridetiaja děti jsou všechny společné? Protože věkem to nevychází na dobu, kterou jste spolu. Ne ze by to měnilo něco na podstatě tvého trápení, jen, ze on to může vnímat jinak, kdyby ne... každopádně ho zachvátila asi druhá puberta. Zachovat chladnou hlavu je těžké, ale zkus to, pokud si přesvědčena, ze je to chlap, který stojí za to

cherie24
3. črc 2020

@tridetiaja ono i to psaní může být zrádné, i když bych si teda nemyslela, že to zůstalo jen u toho. Jestliže nechce do poradny ani na vztahu pracovat, pak má bohužel nejspíš v hlavě jinou a mozek přesunul do kalhot. Samozřejmě že nepřizná, že by něco s někym měl před rozchodem, to by ti nahrál na smeč a ani ti to přiznat nemůže. Kdyby tě miloval a odešel teda, protože jsi se dost nesnažila, tak by naklusal aspoň do poradny a zkusil by to znovu. Říct, že si s někym píše, kdo ho pochválí a pohladí mu ego a rozbít kvůli tomu rodinu, to ať si nasadí na hlavu korunu, pablb.

westie
3. črc 2020

Mne prijde, ze ty nejsi ani trochu na nej nastvana! A jen resis, jak by ses vic snazila, kdyby se vratil. A pak napises, ze vlastne jen chodi do prace a na rosinu/domacnost nema cas. Chapu, ze nechces rozbijet rodinu, ale myslim, ze deti pozrebuji sebevedomou mamu, ktera ma svou dustojnost.

izz76
4. črc 2020

@tridetiaja Blbec, přistup na jeho hru, že je mezi vámi konec, ať si prožije ten pocit, že už tě nemá.. A často bych mu dávala děti, na chlapa s třema detma, totiž žádná normální ženská neni zvědavá.. Věřím tomu, že brzy ho budeš mít zpátky doma.

lenickamimi44
4. črc 2020

Neboj to přejde, já zůstala se 4 dětmi sama,po 20ti létem manželství a bylo to hodně těžké,bez pomoci druhých a můžu ti říct že můj ex to udělal také kvůli jiné. No každopádně já už ho zpět rozhodně nechtěla,on samozřejmě zjistil že ta druhá mu nebude 4 děti tolerovat a on Po pár měsících dolezl, jenže nepočítal s tím že já už neměla zájem,moje srdce jakoby zemřelo, myslím tím citově k němu,v práci jsem poznala skvělého kamaráda, který mi strašně moc pomohl se s tím vyrovnat aniž by jsem spolu něco měli,byl připraven si mě vzít i se všemi mými dětmi, takže hlavu vzhůru děti tě opravdu teď potřebují,po světě chodí spoustu chlapů kteří jsou skvělí aniž by něco chtěli za tu psychickou podporu,neboj se on doleze sám a pak záleží, jestli ty mu druhou šanci dáš 😚

tridetiaja
autor
4. črc 2020

@westie Já se přiznám, že jsem stále asi v nějakém šoku, v mlze...Takže v tomhle směru neumim racionálně přemýšlet😕

tridetiaja
autor
4. črc 2020

@izz76 To já přistoupila...Co jiného taky zbývá

tridetiaja
autor
4. črc 2020

@lenickamimi44 Děkuju za tvůj příběh, to musel být taky hroznej šok ty jo😕To mě moc mrzí....Já vlastně zatím nejsem asi schopná koukat až takhle do budoucna, říkat si, že jednou někoho potkám nebo tak...To je asi jedna z mejch posledních myšlenek, teď se snažim pro děti.

lenickamimi44
4. črc 2020

@tridetiaja to je ono,tvoje milované děti tě budou držet při životě, protože každá dobrá matka bojuje a žije pro své děti,i já jsem byla na dně na vše jsem zůstala sama, nájem, škola, jídlo a další věci které padli na mě jako ta nejhorší noční můra 😣 ale i přes to mi moje děti dávali sílu jít dál a trvalo to pár měsíců než jsem zapadla a naučila jsem se žít i bez chlapa ,je to hodně těžké a vím že hodně lidí mi říkalo jak jsem to zvládla vše sama,ale věř mi zvládla a zvykla jsem si 🍀

tridetiaja
autor
4. črc 2020

@lenickamimi44 No veci jako skola, vylety, atd...To me szira taky, protoze ono do kazdeho auta ja tri sedacky nedam abych s nima nekam vyrazila, takze proste ve me se toci milion myslenek

lenickamimi44
4. črc 2020

@tridetiaja viš můj ex dopadl jako nejhorší bezďak,bez ženy,bez dětí a bez domova, kvůli pár nocí lepšího sexu, vyměnil svou vlastní rodinu která pro něj žila, samozřejmě že ta která z něj vycucla vše co se dalo,se na něj po pár měsících vysr...! Našel ji v posteli s jeho kamarádem 😅 takže karma je zdarma a jak říkám dřív nebo později na to přijde každý,kde mu bylo nejlíp a kdo ho miloval 🙈 hlavu vzhůru a přeji hodně sil, vím o čem mluvím

tridetiaja
autor
4. črc 2020

@lenickamimi44 Dneska to na me dolehlo moc...Deti jsou pryc, kamaradky nemaji cas, jsem sama doma a rvu tady do polstare😔Je mi tak hrozne ouzko, vubec nevim co s tim😢

tridetiaja
autor
4. črc 2020

Dneska je mi fakt příšerně...Děti pryč, vlastně po roce a půl jsem tu úplně sama...Je mi tak těžko, smutno a úzko...😕

vendelinka08
4. črc 2020

@tridetiaja myslím, že ho oblbuje ta druhá, takže na tobě teď vidí, že se mi nevěnujes. Nic si prosím tě nevyčítej. Nemůžeš být dokonalá matka a žena...a ještě milenka. Asi bych tomu teď dala chvíli čas. Netlačila na pilu. Je mi to moc líto, čím si musíš projít. Možná že on si potřebuje ujasnit své priority. Šance tady určitě je. Každopádně se drž.

lenickamimi44
4. črc 2020

@tridetiaja kdyby to šlo tak bych ráda byla teď s tebou,jako kámoška která si prošla tím podobným osudem jako ty 😣 objala bych tě a pobreceli bysme si spolu, vím přesně jak ti je 🤮 v tu chvíli jsem nenáviděla celý svět,na pár chvil jsem propadla i alkoholu a nechtěla jsem vůbec žít.ale jen co jsem se podívala na ty chudacky děti tak hned jsem se vzpamatovala , musíš to dát nic jiného ti nezbývá, vzdát to nemůžeš, to bys byla zbabělá matka,tak kočko šup dej hlavu nahoru a zůstaň silná pro děti, ten tvůj nezvládl tu tíhu života a opravdu utek jako zbabělec a to není důvod aby sis ty dávala vinu 😔

ariadna12
4. črc 2020

Je to blba situace, proste si nasel jinou a snazi se z toho vyjit jako nevinny. Velkou podporou ti jsou deti, kamaradky/kamaradi a rodina. Temi se obklop, podrzi te. Musi to hrozne bolet. Na to bych si vzpomnela, kdyz bych mela nutkani ho vzit zpet (pozor, dost casto pote, co to nova "slecna" ukonci, prilejzaj nekteri chlapi zpet, ale tobe samozrejme reknou, jak to ukoncili oni, jak si uvedomili, co ztratili). Je to nezodpovedny blbec. S jednim takovym jsem mela taky tu cest, akorat jsme nestihli mit spolu deti. Ted je (dle informaci spolecnych duveryhodnych znamych) sam a ja mam skveleho chlapa a s nim rodinu. Pri rozchodu jsem se hodne trapila. Zpetne se tomu smeju, jak ja rvala do polstare, premyslela, jak to slepit, navrhovala mu dokonce poradnu, samozrejme mne vzdy poslal do haje (mel novy objev a nechtel zadne "problemy"), pritom - cekala na mne prece za par let ta prava laska, dospely slusny partner, spokojenost😉. Cloveka to posililo, mam zkusenost s volem, je to za mnou. Takovy ten pocit horkosti se mi obcas ve vzpominkach mihne, ale hned ho prebije realita. Chce to cas a zklidnit se, musi to byt pro tebe sok. Treba te ale ceka za cas nekdo mnohem lepsi.

astyna88
5. črc 2020

Klasika. Mate tri deti a on ceka,nejen super matku,ale i milenku a pecovatelku v jednom. Muj manzel ma obcas podobne hemzy a moje lecba? Sokem. Odejdu na den pryc a vecer ma na vse uz uplne jinej pohled. Hodne sil preju.

tridetiaja
autor
5. črc 2020

@lenickamimi44 Jsi tak hodna!Moc ti dekuju, za tvou zkusenost....Vecer jsem sla spat k babicce, poprve za asi 4 roky jsem se vyspala do ruzova, ja si snad nepamatuju, kdy ja spala do osmi hodin🙂Je mi lip, vyrvala jsem se, myslim na deti , ono to nejak dopadne....

tridetiaja
autor
5. črc 2020

@ariadna12 Asi je normalni, ze si davam vetsi vinnu, vidim to ted hodne zkreslene, protoze pro me, to byl opravdu sok z cisteho nebe, opravdu....Nikdy tomu nic nenasvedcovalo, on nikdy nerekl, ze jsme v nejaky krizi naopak...A to nemluvim jen ted za posledni treba dva mesice, proste nikdy....Musim se ted holt zamerit na deti, na sebe....Pobrecim si jeste tolikrat, ale jsme zdravi, co je vic....

tridetiaja
autor
5. črc 2020

@astyna88 Moc dekuju!