Pokec? Cítím se hrozně sama

mlynkova85
20. čer 2016

Ahojky najde se někdo na pokec?? Jsem maminka 2 malých dětí. Nyní procházíme manželskou krizí a já se cítím hrozně sama.

lv
20. čer 2016

ahoj, a co se děje? Sama se cítíš z důvodu určité izolace na rodičovské, ztráty bezdětných přátel, nebo je ti smutno z té krize doma?

terezkl
20. čer 2016

Ahoj, ja ráda pokecám. Mám 9m syna a už mi to taky doma leze na mozek 🙂

hanik73
20. čer 2016

Ahoj,taky ráda popovídám.Mám 3 děti,dvě dospělé a devítiměsíčního andílka 🙂 A z min. manželství taky vím,co je manželská krize.Ale vše špatné jednou skončí a zase bude líp,jen musíme věřit 🙂

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@lv Nyní prožívám přechod z mateřské do práce a tím, že jsme se před 2 lety přestěhovali jsem ztratila nějak včechny kamarády. Do toho manžel, který mě podváděl a nyní jsou "kamarádi". Je toho na mě prostě nějak moc a nějak se cítím na včechno sama :(

lv
20. čer 2016

@mlynkova85 z rodičáku do práce je mazec, 2x jsem byla měsíc úplně rozhozená, než se to trochu zaběhne, i smutná, že mi chyběly holky, chápu..
S tím druhým, no já na kamarádství mezi býv.milenci nevěřím, je mi líto, čím procházíš..

mlynkova85
autor
20. čer 2016

Já taky nevěřím, že mohou být kamarádi, ale kvůli dětem se to snažím nějak zvládat. Furt do něj tlačím, ať to skončí, ale nechce o tom ani slyšet. Chodili jsme i do manželské poradny, ale nějak to nemá smysl. On nevidí, že ona ho uhání :( přitom má sama 2 malé děti a je vdaná.
No nějak si na to nemůžu zvyknout. Byla jsem doma 5 a půl roku a nějak to nezvládám. Práce, děti, domácnost a na mě čas nějak nezbývá :(

3janca
20. čer 2016

@mlynkova85 ahoj je to mazec co cloveka potka ja mam tri deti a ctvrte je na ceste jenze mam komplikace a sem nervozi a nevim jak to dopadne pri tom vsem mi manzel taky dava poradne do tela ne jak tobe ale nesmi se mu nic rict vubec neuzna chybu a ja nemam komu se sverit rodice nemam a kamaradky take ne prestehovaly sme se a tim vsechny kontakty zmyzely

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@3janca To je pravda, život se s nikým nemazlí :( Hlavně je mi hodně smutno i v práci. Jsem tu skoro furt sama. Bohužel nám teď dělají novou silnici tak sem moc lidí nechodí a kolega furt někde lítá tak je pak člověku smutno. Doma ani ne mám tak 2 děti tak je potom pěkně veselo a smutno příjde až když je večer ticho 🙂
Nevím, ale myslím si, že hrozně málo chlapů uzná svojí chybu, nebo že něco udělali nebo dělají špatně. Nebo aspoň ten můj si to snad ani neuvědomuje :(
Očividně ho jeho kamarádka svádí a chce ho, ale on to ani nevnímá a ani to nechce vidět. Nechápe to. Ale jsem ráda, že zatím ví co chce jeho srdce je prý tam kde má rodinu 🙂 ale tu mrchu až potkám tak asi něco pěkného uslyší 🙂 má jediný štěstí že bydlí 40km daleko 🙂

linetka
20. čer 2016

@mlynkova85 Na kamarádství mezi ženou a mužem nevěřím. Aspoň já toho nejsem schopná. Sama jsem si prožila jedno přátelství s mužem a málem mě to stálo život. Zamilovala jsem se do něj a dodnes cítím lítost když si na to vzpomenu.
Buď ráda že máš práci já po dětech hledala rok práci a byla jsem z toho na nervy.

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@linetka No já sehnala práci až když jsme dostali školku, bohužel dcera je v lednu a do září jsem byla doma zadarmo :( a pak jsem si našla tak špatnou práci, že jsem po 3 měsících odešla a pak jsem byla doma jen týden a už makám od listopadu a snad dobrý.
Jinak já byla na nervy už půl roku před tím než mi skončila mateřská 🙂 věděla jsem, že nejspíš nebudu mít nikoho kdo mi pohlídá, abych se mohla vrátit do práce :( Sice mám tchýni už na důchodě, ale ta bohužel není schopná se postarat ani sama o sebe natož o 3leté dítě :(
Teď nám nastává další problém letní prázdniny, protože školka nebude 6 týdnů vůbec fungovat :(

linetka
20. čer 2016

@mlynkova85 jakou máš práci? já jsem v práci sama v kanclu a vedle je kolegyně ale moc se nebavíme. Telefonuju celý den. Co ty?

3janca
20. čer 2016

@mlynkova85 taky sem jednu chvili si myslela ze manzel nekoho ma zmenil se jeho chovani ke me k detem nevim je to na zblazneni mame deti 8,3,2

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@linetka prodávám v barvách a k tomu dělám papíry. Ale dneska hrozná nuda :(jsme výrobci barev takže papírování je dost, ale když si ženská nepokecá v práci ani doma tak je to pěkná nuda :(

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@3janca nejhorší na tom je že už je to rok a já mu opravdu věřila, že to je jen kamarádka, ale nebyla :( on jí jako kamarádku vážně bere, ale když jí manžel napíše že se jde koupat a ona mu na to napíše, že by mu chtěla umýt jeho žížalku a vidět ho nahatého tak co ti pod tím mám jako představit?? A on to bere úplně normálně jenom kamarádi no na palici :(

3janca
20. čer 2016

@mlynkova85 no tak to na palici je teda a jak se chova k tobe?

kika_21
20. čer 2016

@mlynkova85 Tak je ta madam mrcha a to pozná časem i ten Tvůj, pokud není hloupý-a to nepředpokládám.Patrně na tenhle způsob chování ta madam jednou dojede-věřím v tomto případě na boží mlýny-zatím vždy mlely, budou mlít i tentokrát.

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@3janca u nás právě docela v pohodě, protože jsme se šli koupat spolu. Jako není to jako než jí potkal, ale myslím že jinak máme dobrý vztah až na to že se nám do něj furt sere ona a já to po čase nevydržím a vždycky vybouchnu jako včera. A on se cítí ještě dotčenej. Rada zněla nevšímat si jí, ale vydržím to vždycky tak týden pak mu vlezu do telefonu a bum přečtu si tohle no. Nevím právě co mám dělat jak se chovat. Když si ho nevšímám tak on tíhne víc k ní. Ona je to taková mrcha že asi ví jak na chlapi, když to tomu jejímu nevadí že píše jinému takové věci. A když si ho všímám tak si připadám, že se mu vnucuju a myslím si že on by měl být ten který se vnucuje a né já :(

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@kika_21 Doufám :( ale už melou rok a furt nic. Furt čekám kdy mu spadnou ty růžové brýle a on to taky uvidí jen nevím jestli to já ještě vydržím :( Jemu to vážně připadá úplně normální :( a když mu dám opačný příklad tak to prej není ono tak já nevím asi nemůžu tlačit na pilu a počkat si co bude :(

kika_21
20. čer 2016

@mlynkova85 Telefon neprohlížet, když to zjistíš, akorát Tě to bude štvát. Nedělala bych nic -však mu to dojde-nevzala sis pitomce, předpokládám.Přece nebudeš soutěžit se ženou, která Ti nesahá ani po kotníky-snaž se si vsugerovat , že neexistuje.

zborilova1989
20. čer 2016

@mlynkova85 Ta rodinná krize je mi opravdu líto. Já jsem doma teprve od konce ledna, kvůli vlastní nemoci mě v těhotenství musí hlídat takže jsem na neschopence a dítě čekám až v září. ale jsem asi rok a půl přestěhovaná a tak jsem taky přišla o všechny přátele, takže tu samotu úplně chápu.

kika_21
20. čer 2016

@mlynkova85 Tak primárně se máme chovat tak, aby to druhému neubližovalo-sice kdybys to dělala Ty, byl by to jiný příběh, ale on by se zjevil žárlivostí-nebo ne?Takže být samostatná, domácnost někdy i sama na chvilku opouštějící jednotka. Muž to evidentně potřebuje, trochu té nejistoty.Sám si o to řekl, tak proč mu tu radost občas neudělat.Fuj, já jsem hrozná, už raději 🤐 a držím palce.

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@kika_21 To se snažím, ale nějak to furt nejde :( kor když jsem v práci sama tak na to musím furt myslet :( je to na palici 🙂 Hlavně jí prostě nemůžu pochopit sama má 2 děti, nevím jak jí by se líbilo kdyby jí tohle někdo dělal s jejím chlapem??

mlynkova85
autor
20. čer 2016

@zborilova1989 hm, hlavně nejsem ten tip co se dobře seznamuje s dětma chodím na hřiště a tak , ale navázat s nějakou maminkou kontakt mi nějak nejde :( Ale na druhou stranu si za to můžu trochu sama když jsem skončila školu tak jsem díky manželovi o všechny kamarádky přišla, protože jsem byla po uši zamilovaná jen do něj a teď vím, že to byla chyba. Měla jsem si kamarádky zachovat za každou cenu

zborilova1989
20. čer 2016

@mlynkova85 já taky špatně navazuju vztahy. vůbec to neumím. jsem takový spíš zakřiknutý typ a nejde mi se s někým začít bavit. Já o kamarády přišla, protože jsem odešla do jiného města no. Sice je to jen asi 40km, ale nikdo nikdy neměl zájem přijet nebo tak. když jsem dojela já tak půlka to ještě brala a zbytek mě prostě hned odepsal. No ukázalo se jací přátelé to byli ☹

3janca
20. čer 2016

Plne s vami souhlasim mela sem to stejne a ted nemam nikoho komu se sverit

kika_21
20. čer 2016

@mlynkova85 No oněkteré lidi pochopit nemůžeme-taková madam patří k nim. Věř, že by to byla ztráta energie a to je škoda. Prostě konstatuj sama pro sebe, co je to za ..... a nesnaž se, stejně ji nepochopíš, jelikož je jiná, než Ty, chová se jinak,prostě blbě .Jako ... 😉

mlynkova85
autor
21. čer 2016

@zborilova1989 Taky to znám, bohužel :( mám dobrou kamarádku, ale ta je 400km daleko a pak mám jednu nejlepší, ale tím že jsme se přestěhovali a začala jsem chodit do práce tak už to je úplně jiné :(

mlynkova85
autor
21. čer 2016

@kika_21 ano chová se jako.... Nejhorší je, že u nás se ta nevěra provalila po celém městě. U nich to neví ani vlastní rodiče :( a ta madam dělá jako že nic. Samozřejmě jsem byla všude za chudinku, ale bylo to blbý jít po městě a slyšet jak si o něm cizí lidi povídají. Brala bych taky pro ní nějakou odplatu. Nevím jak je možné že ty mrchy z toho vždycky vybruslí bez nějakého problému :( Honí se mi hlavou nějaká odplata za to co mi provedla, ale nechci být jako ona tak mám plány jen v hlavě 🙂

kika_21
21. čer 2016

@mlynkova85 Tak vycházej z toho, že lidi si budou povídat stále, vždycky si něco najdou.Není nic zajímavějšího, než cizí problémy-jakoby každý neměl ty svoje. Na lidi se můžeš vykašlat-pomůžou Ti většinou jen dobří přátelé a ti Tvoji rodinu nepomlouvají. Zbytek lidí ať se zaměří na sebe. 😉Z mého hlediska je takový chlap opravdu pitomec a až mu to dojde, musí si to říct sám o sobě taky. Žena, které se to týká -nevím, proč by byla chudinka. Pro mne může být chudinka pouze někdo, kdo je tak závislý na muži, že se jako chudinka chová a to není evidentně Tvůj případ. Vždyť chlapů, kteří si dopisují s nějakou podobnou dámou je plné město-takže klííídek. Kdoví, jestli ty ženy, které o něm mluví, nemají podobného doma.

bachovy_esence_poradna
21. čer 2016

@mlynkova85 pokud si takhle dopisují a dotyčná je vdaná, tak co na to její manžel? ví o tom?