Přítel chodí na erotické seznamky

zezule22
13. kvě 2017

Ahoj holky....Nevím jestli nebude můj příspěvek mimo,kdyztak se omlouvám......V prosinci jsem prodelala potrat....tak mě to vzalo,ze od ledna chodím na psychoterapie....A můj přítel zatím chodí na erotické seznamky!V březnu jsme se pohádali a ja odjela na pet dni ke kamarádce....po návratu jsem objevila v prádle cizí ponožku,ke které se mi přítel nevyjádřil....od té doby ho sleduju...Ta nejistota mě privedla k tomu,ze jsem se mu vloupala do notebooku a ukradla i pak jeho hesla abych si mohla vse přečíst.....A bylo mi vse jasne.Pred rokem dokonce jednu poslal na testy HIV aby s ni mohl píchat!Když jsem na nej všechno vyvalila,snažil se lhat az do poslední chvíle a pak mi přísahal na smrt svoji rodiny,ze s žádnou nakonec nikdy nespal.......Jsem zoufala,plánovali jsme mimi a teď vůbec nevím jestli s nim zůstat....Bojim se abych neudělala chybu...aby mu nelhal cely život......Jak byste se zachovaly vy?

vetyver
13. kvě 2017

Vyhodila bych ho bez pardonu ven z bytu (nebo odešla já, podle vlastnictví). S takovým chlapem bych dítě nemela.

luckamarcu
13. kvě 2017

@zezule22 At se tomu nekomu líbí nebo ne...z vlastnich zkušenosti mych muzskych kamaradu podvadi skoro vsichni...jen doma si zensky mysli,ze ten jejich by to neudelal a miluje je...ale chlapi takhle nepremysli...zakázaný ovoce je pro ne to nejlepší a az se po nejake dobe omrzite,tak hledaji sex jinde.Tim nechci rict ze to delaji vsichni...je to i o charakteru toho chlapa...jak jsem psala skoro vsichni...a je me z toho nekdy nabliti.Vzdycky jim rikam,tak proc s ni ses s tou tvoji kdyz picha... jinde?No protoze to nebo ono....a proste je to silnejsi nez oni.Nesouhlasim s tim a zjistit to ja osobne,okamzite leti...v tomhle jsem nekompromisni..nehlede na to ze muzes neco chytit...je to na tecku mezi oči...

msimankova
13. kvě 2017

@zezule22 vykopla bych ho. Souhlasim s @luckamarcu, je to běžná věc, ale pro mně ne. Na nějaké ponožky apod. v prádle nejsem zvědavá a nevidím důvod, proč by se chlap nemohl ovládnout, když mu záleží na partnerce, kterou má. Nejsme zvířátka...

zuzka_b2
13. kvě 2017

Vyhodit. Něco jiného je když se to třeba nekde na akci stane pod vlivem alkoholu apod., da se castecne pochopit, ale takhle cilene neveru vyhledávat? A v době, kdy plánujete mimi.. co bude, az spolu budete dyl, az nebude na sex kvůli detem cas... Precti si tady par pribehu třeba ve skupine "Ach ti chlapi", jakmile budes mit dite, budes v pasti, budes na nem zavisla, financne i co se tyce pomoci s ditetem, navic hledani nového partnera hodne ztizene.
Bud rada, zes to objevila včas a vem nohy na ramena.

luckamarcu
13. kvě 2017

@msimankova presne tak..nejsme zvirata...ja pochopim vsechno,ale kdyz člověk miluje...tohle neudela,protoze by umrel strachy,ze o toho dotycnyho přijde (z vlastni zkusenosti)...

elinkal
13. kvě 2017

Ukoncila bych vztah. Co bude delat, az budete tehotna a budete mit nedejboze zdravotni problemy a bude sexualni pust + sestinedeli, zjevne je hodne eroticky zalozeny a tohle neda a vy se utrapite. Vim, ze chcete miminko, ale partnera se kterym jej mit bych vybirala velice peclive, jinak pak budou velke starosti.

gretka79
13. kvě 2017

Ahoj Zezule, Tve rozhodnuti bude hodne o Tobe same, nakolik si sama sebe vazis a jak mas Ty sama nastavene hranice. Kazdy jsme jiny a vyhovuje nam neco jineho. Ja osobne bych vzala nohy na ramena a rychle pryc od takoveho chlapa!!!Ukoncila bych to hned bez kompromisu a byla bych rada, ze uz me k nemu vubec nic nevaze! Otce pro sve dite bych hledala jinde. Dite je pro vztah velka zatezova zkouska a se sexem je to pak vselijake. Pokud uz ted hleda jinde, necekej, ze se zmeni. Bude to spise horsi!

kristynatita
13. kvě 2017

pane boze :O utíkejte od nej!! mimi bude s nekym jinym, lepsim, takzo by se stejne stalo to, ze byste s mimi zustala sama :(

zezule22
autor
13. kvě 2017

Dekuji moc za názory......Ale zajímalo by mě-mate stejnou zkušenost nebo je to jen takový názor?Ja vim,ze bych druhým radila stejne jako vy ale když jsem v té situaci sama.......Jinak si totiz hrozne rozumíme i naše seznámení bylo osudové - sedli jsme si.Ted mě mrzí o to prijit.....Nechci působit jako nějaká naivní husa,co uveri všemu ale je to hrozně těžké........

zezule22
autor
13. kvě 2017

Navíc důkaz o tom,ze to skutečně udělal (podvedl me) fakt nemam.....A když si vezmu,ze by šlo tedy opravdu jen o psaní - je pravda,ze to snad dělá každý druhy chlap......I když uz to mě vadí -ale da se to jeste nějak skousnout.....Ja jsem z toho totálně zmatená.......

hedviga2
13. kvě 2017

@zezule22 prosím ťa to čo si napísala za blbosť...inak si hrozne rozumíme....ako si môžete rozumieť, ked ťa podviedol pri prvej príležitosti...daľšia naivná v poradí

kristynatita
13. kvě 2017

@zezule22 neomlouvejte ho. ja bych ho hnala uz pri te nalezene ponozce. neponizujte se, neublizujte si.... ani tomu potencionalnimu diteti hlavne...

apacheee
AMBASADORKA
13. kvě 2017

@zezule22 při psaní si cizí ženy ponožky nesundavaji!

sassanca
13. kvě 2017

Neni nic, co takové chování ospravedlňuje! NIC! Cíleně ti lze a vyhledává jiné ženské. Nemusis ho nachytat přímo při akci, aby ti to nebylo jasne. Seber hrdost a kopni ho do řitě.

alkapinka
13. kvě 2017

Obavam se ze jsi jeste nedostala tu poradnou pecku..moc na ni necekej..nebud naivni..takovyhle hajzlove se nikdy nezmeni!!! A ver mi..mam to ze sve zkusenosti..ty si jen omlouvas jeho skutky a snazis si do hlavy natlouct ze se ti to jen zdalo..a ze to nebylo tak strasny..a ze to sis precetla vlastne nemusi znamenat to co to znamenalo..uplne na fera? Mas parohy. A asi hoooooooodne veliky.. a jestli se nechytis za ego a neopustis ho..tak v tom zustanes na veky..
bohuzel vim o cem mluvim..muj me podvedl neklikrat.. jednou jsem odpustila..naivni jsem absolutne prehlizela ze to trva dal..prece on jic nedela.. no..a po roce jsem tjistila ze to jaksi neskoncilo..ze to vsechno-ty navic najety km na mym aute..to ze byl spatren tam a tam s tou,kdyz ja mela vikendy..ze ty ultradlouhy vlasy v umyvadle fakt nejsou moje-je hola realita.. takze-bude to znit HNUSNE..ale bud rada ze s takovym zadny mímo nemas..ze to asi melo byt..vyser se na nej..vymaz si ho z hlavy..a zacni nekde jinde..bude to bolet..strasne..probrecis si hafo casu..ALE..my zensky mame jako lek cas.. a ver mi,ze PAK ti bude mnohem mnohem lip..a jeste si reknes ze si byla blba ze si neodesla daleko driv😉

elinkal
13. kvě 2017

At to klidne dela kazdy druhy chlap, ale me by to vadilo a nasla bych si tedy zrovna toho, ktery by to nedelal. Vzdyt zjevne touzi po jinych zenach, to Vam nerve srdce? At si neveru dokonal nebo ne, zjevne je to jen otazkou casu. Ted se snazite o miminko, meli byste byt ve vasnive, zamilovane fazi vaseho vztahu a uz ted to jaksi skripe, tak co prijde pak, az vam dite zacvici se zivotem, Vy budete doma se rvoucim miminem, zasitymi rodidly a Vas partner bude.... doplnte si.

guinea
13. kvě 2017

@zezule22 Taky bych ho vyhodila a hodně se radovala, že jsem na to přišla ještě před tím, než bychom měli rodinu. Co se týká názorů, že každý (nebo skoro každý) chlap podvádí, píše si s jinýma, chatuje na erotických seznamkách... Nevěřím. Většinou se sobě podobní kamarádí, takže pokud máte kamaráda, co tohle všechno provozuje, je dost pravděpodobné, že jeho kamarádi to dělají taky. Ale neznamená to, že to tak tedy dělají všichni!
Já na tvém místě bych si upřímně řekla, o jakého chlapa do budoucna stojím. Proč se dopředu "smiřovat" s tím, že je "normální", že si bude psát se ženskýma?
A ještě k tomu, jak je skvělý a jak jste si parádně sedli a jak si rozumíte. Mám známou, taky našla svojí druhou polovinu, toho pana pravého a božského, sex paráda, skvěle si rozumí, mají stejné záliby a už "jsou spolu" 15 let. Jenže té známé za tu dobu nějak nedocvaklo, že to, že pán je ženatý s jinou a jak jí řekl na začátku, rozvádět se nehodlá nikdy - to tak nějak ruší všechny ty "skvělé" vlastnosti. Když spolu začali, bylo jí 25, teď je jí 40 a samozřejmě je sama, bezdětná... a dál doufá.
Takže ve tvém vlastním zájmu, nelži si do kapsy. Podvádí tě, chodí na seznamky, asi měl i nějakou ženskou u vás doma ve vaší posteli - to prostě znamená, že skvělý není!

luciekiki
13. kvě 2017

No dobrý sice si rozumíte a všechno, ale jednou tvoji důvěru zklamal a ver ze už budeš v nejistotě pořad i kdyby nic neudělal. Budeš se bát kamkoliv odjet nebo jít jen s kamarádkou někam na party porad budeš mít v hlavě co děla a s kým. Já to vydržela 3 roky, celkem jsme byli spolu 13. Teď mám báječnýho chlapa, čekáme první miminko a i když kvůli mým těhotenským problémům nemůžeme spolu spát už měsíc a ještě 2 nás čekají na 100% mu věřím a ani jednou mě nenapadlo ze bych ho měla podezirat. Je to těžký vím to ale to ze jsem se rozhodla odejít beru jako nejlepší věc co jsem v životě udělala.

nevesta2708
13. kvě 2017

Dítě s ním?? Haha. Ne, díky! Zamávej mu...😉

dolezalovalucie
13. kvě 2017

Myslim,i když to bude znit hnusne,ze je dobře ,ze s nim dite nemas,melo to tak byt,sama si napsala,ze ti lze uz rok mozna i vice,si hodne naivni když si myslis,ze se to zmeni,kdyz uz ted nejsi schopna zit v nejistote a prohledavas notebook,jak si myslis,ze to bude dal?stejne te to bude porad hlodat a ty stravis život premyslenim o tom,kde zrovna je a s kym,kdyz zrovna nebude doma.Najdi si chlapa,kterej si te bude vazit.

msimankova
13. kvě 2017

@zezule22 mně by stačila i ponožka - to doma fakt nechci. Kamarádka vyhodila přítele s milenky kalhotkami i přesto, že o jeho záletech ví a nevadí jí to - vzkázala, ať si je dotyčná vypere sama. Takže obvykle se cizí kusy oděvu jen tak u tebe doma neobjeví. A osudové to být může, nikdy ti osud ale dopředu neřekne, co tě zrovna tahle lekce má naučit, na to bych se nespoléhala. A fakt si tak rozumíte? Proč tedy dělá to, co dělá? Já zahla jen jednou, ale ten vztah už spěl ke konci nějakou dobu, rozešli jsme se pak za 2 měsíce a nakonec jsem zjistila, že mi partner zahnul taky. A rozumíme si výborně dodnes 🙂 Jen to nebylo na společné žití.

luckamarcu
13. kvě 2017

@msimankova jo karma...o te bych mohla prednaset...😀osud karma rikejme tomu jak chcete,neznamena,ze spolu budete stastni az do smrti,je to napriklad lekce devkare pro tvuj zuvot,aby si potkala toho pravyho,kterej na tebe urcite ceka..vsechno ma svuj duvod...a navíc málokterej chlap doma prizna ..hele promiň vcera jsem pich..jednu de...nekteri jsou zbabeli a dokazou výborně lhát...nechcou prijit o servis,deti,boji se hysterie a atd...duvody jsou ruzny...zakladatelko,jestli myslis ,zustan v takovym vztahu ,ale myslim si ,ze jednoho dne budes jen plakat...každopádně drzim ti palce at to dopadne jak dopadne...

nafuka
13. kvě 2017

kopla bych ho do prdele až by vyletěl na Mars, je to kurevník! Já mám manžela fakt věrného.

journals
13. kvě 2017

Jak bych se zachovala já... asi bych si snažila ve vlastním i přítelově zájmu fakt vážně promluvit co od života a hlavně od sebe fakt chcete. Trápíte se očividně oba, společná cesta to moc není, tak proč se trápit dál. Dokud není rodina, jde to řešit poměrně lehce, s dítětem na krku je rozhodnutí daleko horší.
Rozhodně bych se nesnažila otěhotnět, ale nejdřív bych si urovnala co od života chcete. Přivést do toho dítě by bylo asi konečnou a jak to dopadá v reálu se tu na diskuzích vidí bohužel dost těžce.
Asi jsem divná (a staromódní, já vím a zase se tu strhne kritika), ale proč se někdo snaží o dítě bez manželství? Nevím, jak to mezi vámi je a jaký k tomu máte postoj, ale tak nějak si myslím, že když lidi společný život a rodinu myslí vážně, tak se vezmou a dají tomu jakýsi punc toho, že spolu do budoucna počítají. Možná bych se zamyslela i nad přítelovo přístupu, zda by svatbu chtěl/nechtěl, osobně by to pro mě byl hodně podstatný ukazatel.

Prosím nenapadat můj názor, vím, že manželství není záruka ničeho, naopak je to vyšší riziko všeho 🙂 ale zadavatelka se ptá, co by tu holky dělaly v její kůži. Já bych chtěla vědět, jestli se mnou přítel do budoucna počítá, jaký má plán do života... ale tady to jasně vypadá, že s tebou nepočítá a pro mě by to byl jasný signál jít si svou cestou.

msimankova
13. kvě 2017

@journals předem upozorňuji, že nenapadám 🙂 Tvůj názor zní logicky, ovšem záruka to není. Mám dítě s přítelem, který by si mně vzal hned, kdybych chtěla - nepřestávám být vděčná, že při všech pošahaných nápadech, které jsem kdy měla, jsem to neudělala 🙂

journals
13. kvě 2017

@msimankova Ano, beru naprosto a uznávám, ale ty víš, že on by do toho šel a počítá s tebou do budoucna - to je to, o čem píšu, to, z jakého důvodu ho ty odmítáš nechám stranou. Otázka zněla, jak bych se k tomu stavěla já 😉 já jsem napsala, že já bych chtěla vědět, že se mnou ten druhý chce být, pro mě to je manželství...
Vím, že tenhle můj názor tu není moc populární, ale já to tak mám 🙂

toustik
13. kvě 2017

@zezule22 mám podobnou zkušenost s ex. Byla jsem na vejšce, když jsem s ním byla. Takže těch pár dnů, co jsem byla pryč, si užíval jinde. Budiž, někdo by namítl, že v takovém případě se to dá čekat. Věděla jsem o jeho předcházejícím sexuálním životě a zkušenostech. Mluvil tak jako že už je vybouřenej apod. No prdlajs... na jeho erotickou seznamku jsem přišla náhodou a to bylo keců, jak už tam nechodí atd. Buch za pár měsíců znovu a to už jsem si to taky proklepla pořádně. A zjistila ksem nechutnosti, okamžitě letěl dobytek! A aby se mé rozhodnutí potvrdilo, začal si se známou, které dělal to samé. Ps: vzali se, rozvedli a mají spolu dítě a mají mezi sebou velmi špatné vztahy a odnáší to mrňous, je bez táty (nestará se, má své zájmy že). Pryč od něj dokud je čas! Určitě se najde někdo, kdo bude stát o tebe a miminko a povede řádný život. Já na chlapy mla smůlu a ten pravý přitom byl už několik let v mé blízkosti. A teď mám super manžela a krásnou dcerku. Tak nezoufej, sbal mu raneček a vykroč vstříc lepšímu vztahu. 😉👍

msimankova
13. kvě 2017

@journals vždyť jo, vyměňujeme názory 🙂 Ono právě záleží, proč s tebou chce ten protějšek být - můj mi nezahýbá, ale dělá zas jiné věci, díky kterým nejspíš odejdu, jsou i kurevníci, kteří si tě vezmou, nosí tě na rukou a nevíš nic 20 let. Pak se mu to nepovede, otěhotní mu milenka a protože chce omládnout, jde za ní - ale počítal s tebou celou dobu. Kdyby to nebyl dobrý známý, nikdy bych neuvěřila. A to není jediný, tak to myslím. Někdy by prostě pomohla jen křišťálová koule ;)

nafuka
13. kvě 2017

@journals já jsem pro dítě po svatbě, jsem konzerva staromodní. Manžel byl můj první a já zas jeho. Hledali jsme se až jsme se našli.

karolinasvetla111
13. kvě 2017

Muj ex taky chodil ma ero.stranky + seznamky... prisla jsem na to nahodou. Vyhledaval si tam.ženský s velkyma prsama a o dost starsi, kdyz jsem mu to rekla, rekl mi z je to profil jeho kamarada, nicmene fotky mel ulozene v pc, a pak profil zrusil...proc?, chodil tam on. Ja se snazila zhubnout abych se mu libila a on pritom hledal neco jineho a me rikal ze bych mela nosit velikost xs -abych tak zhubla... odešla sem od nej a co ted slicham za kolika myma znamyma byl jestli s nim nechtej pichat kdyz jsme spolu zili... mazec, jsem rada ze jsem.pryc. ted m úžasného chlapa, věříme si, kdykoli se mu muzu podivat do pc,mobilu mailu, to same on me. Nikdy jsem to neudělala,nemam duvod 🙂