Přítel se mnou nechce spát. Co si myslíte?

28. bře 2020

Holky jsem zoufalá,můj přítel se mnou už měsíce nechce spát. Zkoušela jsem všechno...sexi prádlo, pomůcky. Ale nic, už mě napadlo jestli nemá milenku nebo není gay. Ale na druhou stranu kdyby jo ,tak proč by byl se mnou že? Co si o tom myslíte? Mě je 23 a příteli 27

squezy
28. bře 2020

Vyprdni se na něho a casem si najdeš jineho. Pokud chceš intimnosti a ten tvuj nechce, tak to nemůže nikdy fungovat.

autor
28. bře 2020

@squezy ale pořád nevím, když nepočítám sex tak nám to skvěle klape

meronym
28. bře 2020

No ale sex proste pocitat musite. Hlavne v tak mladem veku. To se planujete do konce zivota trapit v celibatu? Tohle nema budoucnost.

llluckaaa
28. bře 2020

Nevyhovující sex a nefunkční komunikace už takto brzy? Za mě je to na rozchod.

meronym
28. bře 2020

Abych jeste odpovedela na vasi otazku - proc by s vami byl, kdyby byl gay. To je pomerne casta situace, ze muz tuto otazku nema vyjasnenou a aby nemusel celit tlaku okoli, ma pro forma vztah. Divila byste se, kolik gayu bylo/je zenatych. I tahle varianta je proto ve hre. V kazdem pripade plati - bezte o dum dal.

hermia
28. bře 2020

muže mit sam nějaký problem.. treba mu to nejde nebo něco.. nemyslela bych hned na to ze je gay, nebo je nevěrny.. dulezitae je komunikace ač o necem takovem mluvit s mužem je hodne nachylne téma. oni se hrozne stydí a nikdy nic nepřiznaji

rnika
28. bře 2020

Mluvit spolu a vyříkat si to. Pokud je ten problém teď, jaké to bude za 5 nebo 10let? Jednat spolu na rovinu a případně jít od sebe...

leniczka23
28. bře 2020

Tipuju to na milenku..

andyskarsgard
28. bře 2020

Já tohle nechápu, třeba u nás je to běžné, jsme s manželem 12 let, mě je skoro 30 a jemu 35,takhle to máme třeba 10 let, že někdy nemáme I měsíc, příště stres v práci, problémy v práci, hodně práce a starosti.. Děti nemáme. Ale někdy není nálada prostě..

zmrzlinka
28. bře 2020

A mluvili stě o tom?

terkakanec
28. bře 2020

Ahojky já to měla s ex úplně stejné v životě super ale co se týče sexu tak tabu no pak když už jsem bouchla tak se přiznal že před ním chodím moc často nahá ( léto 30 stupňů ) a že prý uz jsem tím jak jsem nahá okoukana 😂 no to byl rychlí rozchod 😂😂

meronym
28. bře 2020

@andyskarsgard Tak zasadni je, jaka frekvence vyhovuje OBEMA partnerum. Pokud je nesoulad tak zasadni, jako v pripade zakladatelky (a idealne nejsou zadne spolecne zavazky) je lepsi jit od sebe.

autor
30. bře 2020

@zmrzlinka no snažila jsem se o tom mluvít, přítel hned změnil téma

terkakanec
30. bře 2020

Já si myslím že v tom někdo je promiň ale nejsem typ holky co si říká ne nic tom není a snaží se vymyslet nějaký výmluvy podle mě bys ho měla nechat a jít do toho bytu protože si akorát nervní a nikdo ti s tím nepomůže myslím si že pokud jste u sebe a on v tobě má jistotu tak se nic nezmění a on si neuvědomí co má doma je to jen můj názor ale podle toho co píšeš tak bych to asi řešila přeci jen máte děti jste spolu takovou dobu a on by se měl chytit za hlavu a přemýšlet co má a co může ztratit a tím že jste u jeho rodičů tak má navrch a on to ví

zmrzlinka
30. bře 2020

Tak jestli hned změnil téma ,tak se na to vykasli.Si mladá.Uzivej si život a netrap se ve vztahu, který nemá budoucnost.

skorinka423
7. dub 2020

třeba se stydí o tom mluvit, ale zkoušela bych různé varianty jak sex oživit, třeba zksute ještě afrodiziaka, třeba ho to víc naladí a bude mít chuť 😉

pinkyy
7. dub 2020

Tohle jsem taky zazila. Byla jsem s pritelem 4 roky, ze zacatku super, sex skoro porad, samozrejme ze casem to nebylo kazdy den, to tak byva, ale jakmile jsme spolu zacali bydlet, tak sex treba i mesic nebyl a kdyz byl, musela jsem s tim prijit ja, jinak on nechtel. Samozrejme mel jinou 😏 a ja mu furt verila, kdyz rikal, ze nema. Ted jsem stastna s jinym 🙂