Přítel nechce sex, máte podobnou zkušenost?

viridie
7. čer 2012

Milé dámy. Na MK chodím již dlouho, prakticky od té doby ,co jsem s přítelem (1.5 roku) Je mi 32,jemu 37. Minulý rok, jsem si myslela,že jsem těhotná, to spustilo mateřské touhy a tikot biologických hodin. Náš vztah má své mouchy, největším problémem je však posledních pár měsíců,absence sexu, přítel nemá chuť. Prakticky od ledna, od kdy spolu bydlíme byl sex asi 2x. Sex předtím sice nebyla ždná kamasůtra,ale s ním se mi to moc líbí, je to první člověk,se kterým jde fakt o milování. Samozřejmě jsem ihned jako žena činu začala o tomto s přítelem hovořit ,respektive mít alespoň snahu,ale jak to možná znáte, naše diskuse byly spíše dlouhé monology z mé strany. Jak důvody uváděl partner jeho nadváhu,pak že i přesto,že se mu pořád líbím, tak bych mohla zhubnout (dost jsem přibrala). Hořká pilulka,ale šla jsem do sebe a váha jde dolů, nicméně "v posteli", žádná změna. Nejsem typ ,co bych ho nějak sváděla, již jsem tak zablokovaná,že ani nemám motivaci. Postupně jsem došla k závěru, že takhle to je, každý jsme jiný a rozchod bude nejlepší volba. On sám, i přesto,že tvrdí, že chce zhubnout,tak se neděje nic,což v mém slovníku znamená, že ho absence sexu vlastně netrápí a jenom hraje boudu. Sám řekl,že to takhle má,že ho sex nebaví. Jakožto zoufalá žena jsem začala pátrat po googlu a mám podezření,jestli muj partner nemá bud hormonální poruchu nebo úzkostnou poruchu/averze k intimnostem. Vím,že měl hrozný dětství a nejenom ženy si toto prý pak odnáši do dospělosti a podepisuje se to na jejich sexuláním životě. Jako poslední možnost jsem navrhla jít k odborníkovi a k mému překvapení, partner souhlasil. V úterý jsme byly poprvé (psychiatr/sexuolog) a bylo to velmi milé, přítel se vyjádřil, že na tom chce pracovat, zjistit příčinu. Lékař, nám řekl,že párová terapie je pro nás vhodná, máme v plánu 5 sezení. Řeklo by se hurá,ale jak jsem již z toho úplně hotová, pořád ve mne hlodají myšlenky, zda to opravdu má cenu, zda partner jen nekupuje čas (ví,že pokud toto nepůjde, rozejdeme se) a jestli vůbec je šance na úspěch. Jsem srovnaná s myšlenkou,že takhle to partner má a že možná stejně půjdeme každý svou cestou,ale chápete...mám ho ráda a vlastně si říkám, že proč to nezkusit. Všichni mi ale říkají, že by na to neměli a pryč od něj. Vím,že jít takhle k odborníkovi a mluvit o sexu pro něj bylo a bude těžké,ale já již také melu z posledního. Takže tak. Hlavně jsem se zde potřebovala vypovídat ,asi najít podporu a možná se Vás zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost a možná napíšete své postřehy. Díky a miminkům zdar !

valeriex
31. kvě 2017

@simply80s No, mě se to chce už taky vzdát. Včerejší pokus (upozorňuji, že ve velmi průhledném tílku s krátkými kraťásky) byl odbyt větou: "Jsem unavený".... tak jako poslední 2 roky...to je taky unavený. Je dost vtipné, že když se bavím s kolegyněmi, tak ti jejich mužové to vyžadují pomale každý den... no a já tam sedím s tím svým "problémem", že ten můj to chce tak jednou za měsíc... kdyby to tak šlo pokřížit ty hormony...

julisa88
10. čer 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Kazdy to tak nekdy muze mit 🙂 nekdy to jen chce dobrou myslenku a pilulku :D jak to ozivit a je to zase ako driv

valeriex
10. čer 2017

@julisa88 No, když to někdo tak má rok a půl... v 28 mu fakt pilulku dávat nabudu. Už mu vlastně nebudu dávat nic, už jsem ho poslala k šípku...

smetttanov
17. čer 2017

Po celou dobu to clovek musi nejako ozivovat, nebo to padne do stereotypu

julisa88
22. čer 2017
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Tak tak at je to cimkoliv, kazdy v tom vztahu rad vyzkousi neco noveho a neco co ho i vnitrne nakopne 🙂

abdikate
26. čer 2017
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Život je o zkouseni novych veci, tak proc ne

emilkamilka
27. říj 2018

nemuže mít třeba poruchy erekce? Jak jste to vyřešili a jak to dopadlo?

klarunkapus
11. zář 2020
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

U nas se hodne experimentuje, je sranda a zkousime nove veci s erotickymi hrackami. Takze ho sex naopak dost bavi.

liduska66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz