Rozlučka se svobodou a striptérka. Jsem divná, když mi to vadí?

17. črc 2022

Holky, kamos meho pritele porada rozlucku se svobodou a bude tam stripterka. Vadi mi to. Nelibi se mi to. Jsem opravdu divna?

jana_zofie
18. črc 2022

Nevadilo. Se mnou tohle vubec nehybe. At se podiva, pobavi. Stejne tak me nepohorsuje, kdyz si nenapadne prohlidne nejakou kost v tilku bez podprdy na ulici (kdyby cumel, to ne, protoze to je trapne pro vsechny, decetne omrknul), ostatne taky se obcas za taky na nejakeho chlapa podivam, kdyz ma pekny zadek. Ted teda spis ne, kdyz hlidam dve deti, tak si uz skoro niceho nejsem schopns všimnout, ale to se casem spravi :D

irmamala
18. črc 2022

Nevadilo vůbec, vždyť je to sranda, nebudou jí tam hromadně vojíždět. To už si myslím, že jsou větší riziko holky, které potkají na baru, než nějaká chuděra kozatá 😀

camelinka
18. črc 2022

@irmamala chudera kozata nevim, u nas jednou objednali kolegovi na narozky a to uz byl radne vyjety modylek😅🙈🤦...nicmene chlapi cumeli, jak kdyby to nikdy nevideli, ale sranda to byla 😀👍

knuffel
18. črc 2022

Však ji nebude vojíždět, ne? Se podívá, musí přece koukat i běžně na cizí, aby se stále utvrzoval v tom, jak si vybral dobře 😁

vikinkav
18. črc 2022

Divna nejsi, ale me by to nevadilo. Znam holky, ktere to neprekousnou.

jola777
18. črc 2022

@mia171717 Tak to bych mu tu fotoknihu omlátila o hlavu už na té svatbě. Koukat na striptýz ok, ale nechat se aby po něm "rajtovala" to už je moc. 🤷‍♀️

jola777
18. črc 2022

Já osobně bych řekla "Ok běž s chlapama na striptýz, já půjdu s kamarádkou také." 🙂

petulkadodo
18. črc 2022

Je to normální, taky jsem měla na rozlučce se svobodou striptéra. Je to neškodná zábava.

bara88
18. črc 2022

@jola777 však ty si nikdy nebyla na rozlucce kde byl stripter?nebo kdyby si byla na takovou pozvána tak by si nešla?

jola777
18. črc 2022

@bara88 Byla, a taky říkám že koukat je v pohodě, ale nechat na sobě "rajtovat" striptérku/striptéra mi už přijde nevkusné a "pod úroveň".

ina10
18. črc 2022

Me osobne by to vadilo,proc se tedy chlapi louci se svovodou,kdyz se dobrovolne,bez natlaku (kolikrat z vlastni hlavy) zeni?
Bohuzel znam pripad,kdy se chlap na rozlucce se stripterkou vyspal (a ostatni ho vychvalovali jaky je to kanec...udelat to tak jeho nevesta,byla by bitch of course,nevesta se to dovedela az pozdeji po svatbe,ale zustala s nim) a na jine dalsi objednali neplanovane stripterku,nakonec dorazily 2 (cena pry o 500Kc vic,no neber to,uvidis o 1par koz vic,ze?) a nejdrive svlekly zenicha, tomu samozrejme stal a pak se svleky ony,plazily se po nem obe dve a jen pry chybel zasun-takto to popisoval kamarad toho zenicha a jeho nevesty pred nema obema a nami dalsimi pritomnymi v dobe,kdy byla nevesta cca 1 mesic pred porodem jejich ditete.
Pote jsou udajne velmi profi stripterky (ale drahe),kterych se nesmis ani dotktnout...
A tvuj pritel (predpokladam zenich) by byl v pohode,kdybys ty sama mela na rozlucce striptera (nebo jeste lepe treba na vyroci svatby,narozeniny atd)? Mluvila jsi s nim o tom? Rekla mu sve pocity? Sama vim,ze muj muz byl s kamarady "kdesi",jeden to nazval bordel,druhy mel tendenci mi rict,co tam bylo za holky,bordelem to nenazval (v te dobe byl cerstve rozvedeny a tak se musel rozdovadet a manzelovi samozrejme svatbu rozmlouvat,nyni je jiz zase zenaty).
Zase narovinu,kdyz te bude chtit podvest (podvadet),cas a priletitost si najde...a nemusi to byt na rozlucce.

klokanka31
19. črc 2022

@ina10 Zase je jednodušší podvést tam, kde je prostitutka/striptérka než v normálním životě...

michaela666
19. črc 2022

@klokanka31 To si úplně nemyslím. Vem si bary a diskotéky, tam určitá skupina chodí jen kvůli sexu. Striptérky to většinou berou jako práci. Prostě zatančí,svléknou se, udělají show a dostanou zaplaceno.
Kamarádka si tak vydělávala na studiích. Byla v dlouholetém vztahu, partnerovi to nevadilo, ale striktně odmítala jakékoli nabídky a doteky ze strany klientů. Když si ji někam objednali, tak jim předem oznámila podmínky a buď si našli jinou nebo ten kšeft vzala.

sinicka
19. črc 2022

Vystoupeni stripterky trva 10-15 min? 😀🤷🏼‍♀️ Máme v rodine jednu slečnu, ktera to delala.. rikala, ze 99% chlapu se hrozne stydi, jsou cerveni, nevi kam s ocima.. a hlavne profesionalky na sebe nenechaji sahnout. Je to takove “ umele” neni to nejaky mazleni.. ja sem ji jednou videla a byla sikovna, ale jako zenskou, ktera tam mela partnera, me to vubec nepohorsilo.. asi by me to taky stvalo, kdybych tam nemela byt a “ pohlidat “ si to.. ale sceny nemaji smysl.. stejnak tam pude a stejnak to probehne.. jak je psano vys, spis bych schyzovala z holek na baru..

leniczka23
19. črc 2022

Tak tohle mě nevadilo, taky jsem zažila. Jsem sebevědomá mladá ženská, nějaká striptérka mě fakt nemůže ohrozit. Ať se koukne.

betelgeuzz
19. črc 2022

@ina10 však i ženský se loučí se svobodou. A když ti vadí ten pojem, tak tomu říkej jinak, u nás se říká brána, nebo svíce. Měli jsme ji s m společnou a výborně jsme si to užili a myslím, že na to ještě dlouho vzpomínala celá vesnice 😀

martasek
19. črc 2022

Vůbec by mi to nevadilo. Copak nikdy kromě tebe neviděl nahou ženskou? Nebo si myslíš, že striptérka je zvědavá zrovna na tvého manžela? Pro ni je to práce, o těch chlapech, kteří si ji objednávají si myslí své...
A že je rozlučka se svobodou stupidní zábava, pro někoho ano, pro někoho ne. Každý ať si to udělá podle sebe, ne? Stejně jako svatbu.

elfka21
19. črc 2022

Vadilo by to mně i manželovi jak ho znám. Ani jeden bychom na své rozlučce nic takového nechtěli a kdyby to měl ten druhý, vadilo by nám to.

veronikav31
19. črc 2022

@michaela666 naštěstí mám chlapa co do barů nechodí 🥳, je uz starší,žil pro sport, tak teď má dvě malé děti,práci a plotynky v háji...

304050
19. črc 2022

@michaela666

Ostatní budou mít akorát silácké řeči jací jsou borci atd.

Tak, tato věta mě hodně rozesmála.

😂 😃 😂 😃

Super! 😃

michaela666
19. črc 2022

@304050 Vždycky se najde nějaký boreček s mega výbavou, co by jí dal pořádně za uši. 😃

zelenaesmolda
19. črc 2022

Vadit ti to muze ale to je tak jedine co s tim udelas.

alneka
19. črc 2022

Evidentně si moc nevěříš. Sama jsem objednávala na jeho narozky, a byla jsem dost náročný zákazník 😀 Dyť je to jak jít na přehlídku (jen tady se čučí na kozy a níž místo na šaty), fyzický kontakt se většinou týká jen ženicha a i tak je to pro tu holku prostě práce. Sic ty by sis ji nevybrala. Kdyby mělo jít o potenciální nevěru, tak tu si snadno zařídí i jinde, takže toho bych se nebála ani trochu.

304050
20. črc 2022

@michaela666
👍 😂 😃

lucluclucluc
20. črc 2022

A na vždycky ho už hlídej, ať nikdy nikde nevidí nahatou babu 😉🤣🤣 A ty bys jako nešla kámošce na rozlučku, kdyby tam měla striptéra? Nebo: Počkám za dveřmi, na tohle se dívat nemohu?

zelenaesmolda
20. črc 2022

@lucluclucluc
nedej boze,aby sli nekdy na nuda plaz 😀

jola777
20. črc 2022

Docela koukám jak jste tady všechny tolerantní.

Ale nechápu reakci že nahaté ženy ještě uvidí tolikrát atd.

Kde by zadaný muž (věrný a spokojený) přišel k cizí nahaté ženě? 🤦‍♀️🙂

bara88
20. črc 2022

@jola777 tolerance a důvěra je ve vztahu hodně důležitá

jola777
20. črc 2022

@bara88 Samozřejmě, ale nechat na sobě rajtovat striptérku to už chce hodně tolerance od ženy.

bara88
20. črc 2022

@jola777 tak asi záleží čemu říkáš rajtovat že. Když je objednaná stripterka pro chlapa tak mi prostě většinou sedne na klín no. Jako jasně asi bych nenašla nebo bych to teda nemusela vidět ale pořád je to prostě spíš sranda