Tchýně a problémy s nimi. Že nejsem jediná? Přidej se.

dludli
29. led 2007

Zdravim všechny,
sice se mi kapanek prici, zakladat toto tema v sekci rodina, no ale kde jinde, ze? Je tedy jasne ze se svou tchyni nemam dobre vztahy a tak trochu doufam (ale nikomu to nepreju) ze na tom nejsem tak sama a ze se nekdo najde s kym bych mohla o tomto zivocisnem druhu 🙂 pohovorit.
Dneska me zase nastvala a potrebovala jsem to ze sebe dostat, no takze to zase "odnesl" konik 🙂

Tak co kocky, je tu nekdo kdo take s tchyni nevychazi? Jak to resite? Jelikoz u tchyne s manzelem bydlime, tak to resit musime :-/

vladla
30. led 2013

@llluckaaa balkon nemám,ale vystrkuji sušák na zahradu!! 😀 😀

llluckaaa
30. led 2013

@fachy Mně tohle hrozně irituje. Já jsem z nekuřácké rodiny a kouření mi strašně smrdí. Tchýně je tím vždycky načichlá a mě se z toho zvedá žaludek. Kdyby kouřila doma, tak se obávám, že bych k ní asi děti nepouštěla 😅 I takto s tím mám trošku problém, že v ní mají "špatný příklad".

llluckaaa
30. led 2013

@vladla My máme zase balkón místo zahrady 😀

vladla
30. led 2013

@kitinka76 No tak pohni ať není pozdě! 😀 😀

vladla
30. led 2013

@llluckaaa U nás zase nehulil nikdo.Jen já černá ovce rodina,jako fabrika.Hele a je to osm let co jsem cigáro nedala do huby.Ze dne na den...... 😀 😀

llluckaaa
30. led 2013

@vladla Tak to bys měla napsat našemu novému prezidentovi 🙂 On si chudák tak stěžoval, jak je náročné přestat kouřit 😝

kitinka76
30. led 2013

@fachy když jsme byli s bráchou děcka tak se taky hulil doma - i u rodiču i u babičky 😒 ale co se narodilo první vnouče, tak jsme to zatrhli

kitinka76
30. led 2013

@vladla šikulka!! můj s tím sekl v září a taky od té doby nestrčil cígo do huby 😉

fachy
30. led 2013

@llluckaaa no přítel, když od nich přijde a to se tam jde třeba jen na něco zeptat. Otázka minuty. Tak mám pocit, jako kdyby se vrátil z hospody. A to nepřeháním, je to šílenost.

vladla
30. led 2013

Doma bych to taky nesnesla.Načichlé úplně vše.

vladla
30. led 2013

@llluckaaa panu prezidentovi to nikdo nevyčítá a rozhodně mu to nikdy nepoleze do peněz!! 😀 😀 😀

llluckaaa
30. led 2013

@vladla No vlastně mu to trošku vyčetl jeden novinář 😅 Ale dostal za to pořádného sprďana 😀 Tak to máš pravdu, myslím, že mu z výplaty po nakoupení cigaret určitě něco málo zbyde 😀

lidi
30. led 2013

Omlouvám se, že sem lezu, ale už to ze mě musí ven.
Mám ráda svou tchýni, je hrozně fajn a krásně se s ní povídá,ale poslední dobou mi leze na nervy. Bydlíme s rodiči manžela už tři roky. Vše bylo OK, ale teď co je malá na světě se to jenom horší. To bylo pořád keců jak se nebude plést do výchovy a najednou když už malá začíná chodit a víc rozumí tak jenom zamrčí už je u ní. Chodí nás i kontrolovat jak spinkáme po obědě. Vždy když ji jdu přebalit nebo nakrmit tak je mi za zadkem a malou mi drží. Když ji chci nechat vyplakat a nemluvím na malou tak ona na ni pořád mluví a šišle. Jak ji mám sakra říct, že ji má přestat rozmazlovat? Mám teď nastoupit na pár hodin denně do práce, ale bojím se toho co s Verunkou za těch 5 hodin bude provádět.
Zuřím...fakt zuřím...že my jsme se neodstěhovali dokud to šlo. Tchýně, vaří, pere, uklízí do toho se mi montuje do výchovy a když ji "okřiknu" ať si sedne a užívá důchodu, že pak nebudu poslouchat její další dvě děti jak nám dělá služku tak řekne, že co by dělala, že mi chce pomoci. Já mám ale pocit, že krom péče o malou nic nedělám. Jak se vrhnu něco dělat už bere malou a když jsem s malou tak hrčí vysavač aj. Nic není tak jak bych chtěla...ááááá už z toho magořím.

kitinka76
30. led 2013

@lidi připomíná mi moji vlastní babičku 😉 dělá to všechno z lásky, ale jaký já byla rozmazlený parchant, když jsme se v mých třech letech od babičky stěhovali!!!

kitinka76
30. led 2013

@lidi taťka mě jednou za trest postavil do kůta, než se omluvím a po pár hodinách mě přišel poprosit, abych už vlezla, že se babi vrcí z práce 😀 😀 😀
jestli se ti nepovede na výchově domluvit, tak to budeš mít hodně těžké 😒

anetka1701
30. led 2013

@lidi ty vole :o( A co je nejhorší? Ona to myslí dobře, tak co jí říct, žejo :o( :o(

monyliny
30. led 2013

@kitinka76 Ty jo,ty jsi v té skříni dělala co? 😀 Měla jsi pěknou výdrž 😀

kitinka76
30. led 2013

@monyliny byl to roh mezi zdí a skříní a já tam vyrývala nehtem obrázky do malby 😀 😀 😀 😀

monyliny
30. led 2013

@lidi Ty jo síla máti 😝 Tak to raději tu co mám 😉 Máš to těžký.Nadávat na ní moc nemůžeš,protože je přeci tak hodná,obětavá a pomáhá ti 😅 Já osobně bych do práce nenastoupila(jukla jsem na tvůj fotoblog,tak vím,co řešíš),ale každá jsme jiná a musíš si to bohužel rozhodnout sama 😖 A zkoušela jsi s ní dát řeč,vypadá jinak,že je normál 😅 Nebo tvůj manžel?

monyliny
30. led 2013

@kitinka76 😀 😀 😀 😀 Ty jsi ale byla pěkné číslo 😀 😀 😀 😀

monyliny
30. led 2013

Jinak já nekouřím a manžel taky ne 🙂 Jinak u ostatních se hulí jak z fabriky 😝 Je to hnus a smrad-nesnáším to.Naštěstí tchýně začala chodit kouřit před dům a má matka se zavírá v kuchyni.Já měla zahulené dětství-mlha za mnou ,mlha přede mnou.A když jsem se ozvala,tak mi má máti řekla,ať se odstěhuju,když se mi to nelíbí-taky dobrá odpověď 🙄 Svým dětem nebudu takový smog dopřávat,stačí,že ho mají,když vylezou ven 😒

vladla
30. led 2013

@kitinka76 😀 😀 😀 nene!!! 😀 😀 😀

vladla
30. led 2013

@monyliny Tohle ti vlastní máma řekla? 😠

anetka1701
30. led 2013

@lidi taky jsem ti koukla na fotoblog... Z vlastní zkušenosti, pracovat bych nešla :o( 5 hodin denně je dost (když ještě přičeteš cestování a tak) A i když ti bude 2 hodiny z toho spát... Jako nevím - tchýně si to dítě přivlastní - hodně - a to i když pak budeš doma, tak tě bude ignorovat a dělat si po svém... Přicházelo by to ještě do úvahy, kdybys těba mohla dělat 2,5 dne v týdnu a z toho třeba jeden den malou někam vozit... ale takhle každej den? To si myslím že budeš akorát zoufalá :o( :o(

monyliny
30. led 2013

@vladla Jojo 😕 řekla.Za mého malého mládí 😀 bylo období,kdy se říkalo,jestli skočí kamarádka z okna,ty skočíš taky?....a jiné hovadiny a tohle bylo hodně časté.Taky -až si koupíš vlastní byt,tak si v něm dělej ,co chceš,ale tady ne 😅

monyliny
30. led 2013

Souhlasím s Anetkou1701.Aby jsi pak z toho nebyla na prášky a malá nebyla převychovyná k obrazu tchýně ☹

kitinka76
30. led 2013

@monyliny nejsme náhodou sestry??? tohle mi naši říkali taky 😀 😀 😀 😀

monyliny
30. led 2013

@kitinka76 Že by? 😀 😀 😀 😀 😀 tak čau ségra 😀

kitinka76
30. led 2013

@monyliny já věděla, že mi naši něco zatajili!!! 😀 😀 😀 ségru 😀 😀

monyliny
30. led 2013

@kitinka76 😀 😀 😀 to víš dospělí,ty mají pořád nějaké tajnosti 😀 😀