Zamyšlení. Ladíte se svým partnerem/manželem?

kessien
31. pro 2023

Ahojky děvčata,rada bych rozvířila debatu o tom,jestli mate dojem že se svým manželem/pritelem proste tím koho mate vedle sebe ladite.
Jestli je to člověk ke kterému se hodíte a chcete od života stejné věci…?

daasqua
31. pro 2023

@kessien Ano, naprostou většinou k sobě ladíme. Já tenkrát i dost vybírala rozumem a extrapolací do budoucna 😀 (holt analytik). Máme stejné hlavní koníčky, 95 % názorů, podobné povahy (tím zbytkem se doplníme), dokonce i stejnou VŠ (jiný obor)...

hasara33
31. pro 2023

@kessien ano 🙂 jinak bych s ním nebyla

luhana
31. pro 2023

@kessien
Ano. S nikým jiným bych sdílet život nechtěla.

nazka
31. pro 2023

@kessien ano, na tohle máme stejný pohled. Bohužel se z něj občas stává bručoun, ale když je v pohodě, je v pohodě vše 🙂

zuzineckah
31. pro 2023

@kessien po více než 20 letech můžu konstatovat, že určitě😉 A to navzdory tomu, že jsme oba lvi😝

jaja01k
31. pro 2023

@kessien Ano. I když bych ho někdy nejradši zabila, nedokážu si představit, že by se ke mně někdo mohl hodit víc než on 🙂

escapelle
31. pro 2023

Názory na důležité věci,politické preference,pohled na život atp.100% shoda. Jinak jsme protiklady které se přitahují 😊s někým stejného ražení a temperamentu bych se zabila a on unudil🤣

martt
31. pro 2023

@kessien My jsme s manželem jako den a noc. Absolutně rozdílný , jinak citime hodnoty života. Ale neměnila bych myslím ,ze se dokonale doplňujeme. Sice to není vždy růžové , ale o to víc mne to manželství bavi.

lv
31. pro 2023

Jo, jsme puzzle, co do sebe zapadá, doplňuje se. On chlap jak hora, já drobná, on energickej, já klidná voda, milujeme se 💟

pampeliska1313
31. pro 2023

Ve velký většině jo. Shodneme se na hodně důležitých tématech, koukame na svět podobně, i když já jsem víc emoční než manžel.)

neomenia
31. pro 2023

Ano, v absolutní většině názorů. Jsme spolu 16 let, z toho 10 let manželé, 2 děti.

andelka
31. pro 2023

Naprosto. Buď spolu ladíme nebo se doplňujeme. Známe se 25 let. Ale pořád zažíváme překvapení.

nnnadja
31. pro 2023

Jsme absolutni jini,ve vsem! Vlastne nechapu jak spolu muzeme byt. Jedine na cem se shodujeme 100%je vychova deti.

konidana
31. pro 2023

@nnnadja napodobne. 100pro shodu mame pouze v nekterych zajmech. Ale tak nejak se to vsechno vyvazuje, po tech mnoha letech si uz zvykame😅

patypresdevaty
31. pro 2023

Ještě před 3 lety jsem si myslela, že jo... změnilo se to, velmi. Jsme spolu 20 let a asi už nebudeme...

prostenika85
31. pro 2023

Můžu říct, že ze začátku vztahu jsem měla vážné obavy... S mužem se rozcházíme v názorech snad na vše - politika, náboženství, koníčky... A přece spolu fungujeme v souladu a bez kotrmelců dvanáctým rokem. Já toleruje jeho názor a on zase můj. Bez toho, abychom se vzájemně přesvědčovali o opaku. Dva puzzle dílky, co se doplnily, i když je každý jiný.

drep
31. pro 2023

Máme úplně jiné osobnosti - já jsem mrňavá rtuťovitá a furt v pohybu, on je vysoký, klidný a nezrychlí ani na resuscitaci. On mě brzdí, já ho zrychluju. Ale shodneme se v zájmech, ve světonázoru a jiných důležitých věcech a jiného bych nechtěla a doufám, že ani on ne.

martinka_33
31. pro 2023

My dva jsme se hledali až jsme se našli ❤ Upřímně si myslim, že ani s jednim z nás neni snadné žít, jen doufám ze nám nezlánou vaz naše slabosti 🙏 Jinak k sobe pasujeme.

eviicka
31. pro 2023

Ale jo, v některých věcech se shodneme, v jiných doplníme.
Akorát nevýhoda je co se týká temperamentu... jsme si hodně podobní (máme i stejné znamení) a tam by nebylo občas na škodu mít nějaký protiklad, který by to vyvážil.

xer
2. led 2024

@kessien ano, naprosto a tam kde se neshodneme mu vysvetlim a jeho nazor zmenim😂ne delam si srandu😁
Ale mame ty dulezity veci stejne dany. Ani jeden by jsme nesli z Prahy, ani na okraj a ani do baraku se zahradou driv nez na duchod. O domecku na duchod mame uz ted 100% stejne predstavy. O jmene pro dceru mel rozhodovat manzel (ja pro pripadneho syna s tim ze kazdy ma pravo veta). Manzel vybral 5 jmen z toho 3 ma oblibena (aniz by o tom vedel) a jedno bylo jmeno kterym jsem chtela svou dceru pojmenovat uz od sveho detstvi (a nikdy jsem to nikomu nerekla). Dalsi podstatne na cem se shodneme - nikdy za zadnych okolnosti zvire do bytu. Vychova dcery, politika, styl dovolenych… fakt vsechno dulezite mame stejne a u nepodstatnych vecech se dokazeme vzdycky domluvit (dobre, vlastne vetsinou to je po mem protoze jsem ja ta dominantnejsi no😄)

sarihy
2. led 2024

Můj muž je to nejlepší, co mi život (spíš tedy seznamka) dal. Ve všem podstatném i většině nepodstatných věcí jsme za jedno, rozdílností je absolutní minimum.

suzanna123
2. led 2024

Vůůůbec - my ani nemluvíme stejnou řečí 😀

kamino
2. led 2024

Ano, vybírala jsem rozumem a neměnila bych 🙂 15 let bez hádky je asi až nenormální prý 🙂

patypresdevaty
2. led 2024

@kamino No, jen pozor. Vztah bez hádek je vetsinou spíš Red flag, je to prostě divný. Taky jsme byli víc jak 15 let "ideální par" a pak se to otočilo, že nestačím koukat. A ony nakonec ty nehadky byly hlavne o vedomem i nevědomem potlačování se na obou stranách, byl to spíš příznak nezdraveho než zdravého vztahu

kamino
2. led 2024

@patypresdevaty Ale my nemáme důvod. Nejsme hádací typy, není proč. Jako my si řekneme, když nás něco štve, ale v klidu. Jediné co nás dokáže vytočit je dítě, to se hádá za nás oba 🙂 Naštěstí už pomalu začíná chápat, že hádáním ničeho nedosáhne, pokud nemá logické argumenty o kterých můžeme v klidu podebatovat, tak smolík. Pubertu uvidíme jak přežijeme - zatím jsme v začátku a začíná to být hodně zajímavé 🙂

hadruska
2. led 2024

@patypresdevaty Mam za sebou manzelstvi bez hadek a konfliktu.Proste se nehadal a ja na to pristoupila.Proste mu nic nevadilo,nic nerikal,vlastne nekomunimoval...
Ted se ucim a moc si uzivam toho,ze mi pritel rekne,ze se mu neco nezda,ze se obcas na sebe zamracime a vyrikavame si veci.Oba jsme dlouho zili bez partnera a proste se ucime,ze druhy necte myslenky.Nekdy

eldoradoh
3. led 2024

Ano! 10 let od svatby, 18 let vztahu,

kristyneckaa27
5. led 2024

@kessien Ano. A jsem šťastná že jsem našla muže se kterým se doplníme téměř ve všem. Hlavně v těch velkých věcech.. Jako počet dětí, dům, plány, budoucnost. Máme dokonce i stejné záliby,často stejný pohled na různé situace. Jasně,najdou se věci kdy se neshodneme, ale tím padem se pak snažíme najít kompromis. A základ je komunikace 🙂

nazka
5. led 2024

@patypresdevaty pamatuju si posvátnou větu moji babičky, říkala, že byl děda pro ni asi moc dobrý. Nikdy se nehadali. Vydrželi spolu až do smrti a i po jeho smrti si babička odmítla hledat někoho jiného. Takže to možné je..

natysnovec
5. led 2024

Ano. Někdy je to sluníčkové a někdy zamračeno ale tak to občas bývá. Jsem šťastná. Vyhrála jsem jackpot 🤣🤣