Dárky od vašich mužů-pochlubte se a podělte se o zážitky

nataly007
12. pro 2015

Když jsem tu viděla všechny ty diskuze na téma, co koupit dětem, manželům/partnerům nebo rodičům, tak mě napadlo založit tuto spíše drbací a zábavnou diskuzi. Jaké dárky dostáváte od svých mužů k Vánocům? Říkáte jim na rovinu, co byste chtěly, jemně naznačujete, nebo to necháváte zcela na nich? Pokud si říkáte, poslechnou, nebo vyberou něco úplně jiného. A pokud neříkáte, trefí se výběrem do vašeho vkusu? A jaký nejzajímavější (nebo nejlepší, nejvtipnější), nebo i naopak nejhorší dárek jste od nich dostaly?
Já třeba příteli říkám, co by mi udělalo radost, ale neposlouchá, protože tvrdí, že to musí být překvapení, takže je to obvykle takový dárek, který nenadchne ani neurazí a často ani nevím, k čemu mi to vlastně bude. Většinou nějaká kosmetika nebo parfém. Třeba když jsem si řekla o knížku, kterou jsem fakt chtěla, tak jsem místo toho dostala prstýnek (ale ne zásnubní, prostě jen obyč. šperk) s tím, že knížka mu nepřišla jako dárek vhodná.

lv
12. pro 2015

foták, mobil, tiskárnu..sem tam prádýlko ne na běžné nošení (takže spíš dárek pro něj? no tak dobře, pro oba). Letos je giga krabice už zabalená, tipuju robot kuchyňský, nebo pekárna..možná kávovar?
Odvíjí se to od financí, spíš co potřebuju (bunda, boty, brejle), nebo taky nic (na jedny narozeniny). Knížky, šperky, kosmetiku ne, to si potřebuju vybírat sama.

sara84
12. pro 2015

No na prvni vanoce el.zubni kartacek 🙂 romantika jak remen 🙂))

krejci1510
12. pro 2015

většinou mu dám třeba deset tipů a on si vybere, co z toho mi koupí. Takže pak mám vlastně i trochu překvápko, který z nich vybral. A největší radost mi dělal prvních pár let vztahu, kdy jsem studovala a on pracoval. Tak mi kupoval vždycky dárky k jeho narozeninám, že prý pro něj je největší dárek, když mi může udělat radost (to ho ale už přešlo 😀 )

qz
12. pro 2015

Rikam, ze chci jeho, ale on to asi nechape 😀

mysicka_lb
12. pro 2015

Manžel dárky docela řeší a zastává názor, že nemají být praktické, ale pro radost. Dostávám hry (jsme oba hráči deskovek a tak jsme se i seznámili), knihy, filmy... Některé dárky mi i vyráběl, například velikánskou nástěnnou mapu se znázorněním všech míst, kde jsme spolu byli, nebo vanilkovou sůl do koupele z přírodní vanilky, protože nemůžu používat chemickou drogerii. Opravdu mě moc potěšil a kolikrát i dojal. Nejkrásnější dárek byl, když mi z různých obchodů sehnal všechna DVD s mým oblíbeným Hercule Poirotem a stáhl mi i díl, který v té době ještě v češtině nevyšel. Dárky typu kuchyňský robot nebo velký prací prášek se u nás nekonají a konat nebudou🙂. Protože už jsme spolu docela dlouho, snažím se zavést, aby každý obecně vymezil skupinu dárků, jaké mu udělají radost. Takže třeba detektivky (ale žádné konkrétní názvy, aby to bylo překvapení).

katerina20
12. pro 2015

My jsme to udelali tak ze jsme si sedli a on mi rekl par veci co by chtel a ja z toho vybrala takze male prekvapeni tam bude..no a jelikoz ja sama nevim co bych chtela tak vymnenim nadobi ,rucniky,uterky,povleceni,zaclony..vse zustalo po byvale..sice se durdil ze to jsou veci ktery se muzou resit mimo Vanocich..ze to jsou veci pro oba a ze chce abych mela neco pro radost... ale ja z toho mit radoat budu tak to pak pochopil a rezignoval 🙂 jsme domluveny i s rodicema ze daji hotovost a pujde to na tyto veci..no a nejhorsi darek co jsem kdy dostala ? byli gumicky do vlasu !!!😀 😀 to jsem chtela strilet 😀

mon_88017
12. pro 2015

Manžel je praktik, já duše něžná, křehká a romantická. Naštěstí časem pochopil, že kdyby mi věnoval třeba žehličku, tak ho s ní fláknu po hlavě. Výběr dárků mu usnadňuju na maximum-napíšu dopis ježíškovi a je to. Většinou si přeju knížky a miluju šperky s českými granáty.
On sám si na dary nějak extra nepotrpí, nadšenej je i z ponožek (těch má beztak spotřebu a fuseklí není nikdy dost).
Nejlepší a nejhorší dárek? Nejlepší vyhodnotim těžko, nejhorší bylo, když mi k svátku nedal nic a posléze argumentoval, že jsme koupili kamna a lak na parkety, že je to jako pro mě, aby mi nebylo zima a aby se dodělala podlaha 😀

sikulik
13. pro 2015

překvapení o kterém jsem nevěděla - nový notebook, foťák, super mobil - to jsou dárky, ve kterých se on vyzná a já ne 😀 , pak taky skvělej parfém, který vybíral se svým kamarádem, a který se mi tak zalíbil, že ho od něj dostávám na moje přání často 😀 . Jinak si většinou dáme obálky s penězma (a sami si to tak přejeme) a vybereme si něco každý sám až po vánocích ve slevách - já kabelku, oblečení, peněženku, apod., on boty, oblečení, sport. potřeby, aj. 😉

evcann
13. pro 2015

mě partner tři roky nekoupil nic nebo jen čokoladu, popř. na narozeniny kytku, ale letos jsme od nej dostala za syna bílý zlaty řetizek (což me moc potesilo, protoze to vybral uzasne a presne) a i k vanocum jsem uz dostala svu vysneny mobil, takze hooodne prekvapil, to bylo asi za ty 3 roky zpatky a zase na 3 roky vybrano 😀

kacca11
13. pro 2015

U nás mám povinnost napsat na Vánoce dopis Ježíškovi. Píšu dopis fakt rozsáhlý s mnoha věcmi v mnoha cenových kategoriích a manžel z toho pak něco vybírá, často vymyslí i něco vlastního. Tím, že je seznam přání tak rozsáhlý, tak se vždycky koná překvapení, protože netuším, po čem nakonec sáhne. A to, co vybírá sám od sebe, to je obvykle nejlepší dárek celých Vánoc (případně mých narozenin). Nejlepším dárkem pro mě byl společný výlet do Paříže, dále pak výlet do Říma. A musím říct, že si nevzpomínám na dárek, co by mě od něj nepotěšil.

mpbk
13. pro 2015

Manžel dárky vybírá poměrně pečlivě, kolikrát dostanu věc kterou zmíním opravdu jen tak mimochodem... a vždycky to stojí za to. Snažíme se oba druhýmu udělat radost, penize nebo praktické dárky by u nás určitě nepochodily.
Nejhorší dárek jsem snad nikdy od nikoho nedostala.. A nejlepší od manžela byl rozhodně víkend v Paříži, nebo splnění jednoho z mých snů- být u moře přes Vánoce...

konidana
13. pro 2015

od zásnubního prstýnku plynule přešel přes foťák ke kompjútru na kolo a kapesnímu noži s nářadím... Letos mne teda k svátku potěšil keříčkovou kvetoucí růží v květináči, ale velká změna k lepšímu, v posledních letech, pokud jsem něco dostala, tak to byla vánoční hvězda jak jinak než v květináči:D

barumat
13. pro 2015

Jednou jsem mu řekla, že chci, aby mi koupil zlatý prstýnek, místo snubáku z předchozího manželství, a trvala jsem i přes jeho nevoli na tom, že chci, aby ho vybral. Bál se, že vybere špatně 🙂 Byl z toho nervózní jako sáňky na podzim, ale už jen proto se mi ten prstýnek ve finále líbil hrozně moc a nikdy bych ho nevyměnila. Myslím, že sám by neodhadl, jak šťastný pak byl i on sám z toho, že se mi to líbí 🙂 Teď už se držíme toho, že si vyberu, koupím a on zaplatí a nechá zabalit. Je to jistota, ale míň jiskřivý, samozřejmě...
No a bývalý manžel mě jednou opravdu šokoval - sehnal (je to asi deset let zpátky) všech deset sérií přátel, postahoval různě a okopíroval, tajně vypálil na DVD, označil a zabalil. Byla jsem nefalšovaně překvapená, nadšená a dojatá. 🙂

sarus87
13. pro 2015

Muj manzel je kreativni, myslim ze cely rok vysilam podnety co se mi libi a on je opravdu tak sikovny, ze si jich spoustu zapamatuje a jeste se mu ani jednou nestalo ze se netrefil. Loni jsem od nej dostala parfem Chanel Chance, po kterem jsem touzila, ale sama bych si ho za tu cenu nekoupila, vi ze rada ctu takze jsem dostala detektivky a dalsi veci, ktere me potesili. Ja se manzela taky snazim potesit, ale kdyz se z nej snazim vymamit co by potesilo, tak rekne ze nic nechce, ze je rad ze me ma, mam to tedy slozitejsi, ale zvykla jsem si a darek pro nej vybiram cca do 3,5 kc.

cerberos1306
13. pro 2015

Manžel ví, že si potrpím na kabelky, šperky a parfémy. Takže se vždy trefí 😊 dárky jako věci do domácnosti dostáváme dohromady od jeho rodiny, že se nám poskládají. Minulý rok to byl tlakový hrnec a letos to snad bude šicí stroj ☺

nutricnihodnota
13. pro 2015

Můj manžel vždycky chce, abych si něco vybrala a já zas chci, aby mi něco vybral on 😀. To, že se ne vždy trefí mi nevadí, stejně mám nejvetší radost z dárků, které mi vybere sám. Ale on u toho chudáček vždycky tak trpí, už několik týdnů dopředu, takže se občas slituju 😎 .

pavlapola
13. pro 2015
Uživatel pavlapola je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od pavlapola.

Můj muž vymyslí vždycky něco originálního 🙂 miluju dárky od srdce, ale nepohrdnu i nějakým parfémem 🙂 A jsem zvědavá, co bude letos pod stromečkem.

zandi
13. pro 2015

Mám úžasnýho manžela, který vybere vždy dárek sám a vždy mě mile překvapí. Loni k vánocům jsem dostala kabelku Michael Kors, předloni hedvábný šátek od A.Muchy, nebo k narozeninám šperk od Swarovskiho....nikdy mu nemusím radit a jsem ráda, protože bytostně nesnáším "říkání" si o dárky. Moje kamarádka permanentně musí chlapovi diktovat co ji koupit a to podle mě veškerý dárek ztrácí to kouzlo. Moje kolegyně si zase vyměňují pouze obálky s penězi pod stromečkem...to mi už přijde i ujetý, peníze nejsou dárek a kor když si je jen vyměníte :D. Když chci někomu udělat radost, tak mu koupím to co si myslím, že bude hezký dárek a vynaložím tu energii na sehnání toho pravého dárku pro danou osobu. Dárky nejsou samozřejmostí a nechápu některé lidi, že si diktují dary, které chtějí, jinak nic není dost dobrý - s prominutím na takovou osobu bych se vyprdla a řekla ji ať si ten dárek koupí sama. Jo a ještě dodatek - manžela znám jako svý boty a on mě taky, takže nehrozí, že bysme si vybrali navzájem něco co nám nesedí...navíc rádi cestujeme..takže různé pobyty taky u nás vyhrávají..ale to spíš na narozky, na vánoce máme rádi něco "hmotnýho" 🙂.

edeltraut
13. pro 2015

Mně manžel dárky nekupuje... resp. dostanu od něj dárek, pokud si ho vyberu sama a vzhledem k tomu, že není možné ho dostat do obchodu, tak si dárky vyberu a zabalím sama 🙂. Každoročně škemrám, prosím, že by se mi líbilo, aby mi něco vybral sám... už asi 13 let zbytečně... kdysi mi občas dárek koupil.... sice nic extra, ale aspoň si dal práci něco mi vybrat 🙂.

topinambur
14. pro 2015

Každoročně dostávám parfém, to je prostě klasika. A pak mě něčím ještě překvapí 🙂. Jsou to takové drobnosti jako např. vstupy do fitka, ale vloni jsem dostala prodloužený víkend na horách 🙂. Takže musím zaklepat, že se prozatím snaží vždy něco dokoupit. Ovšem uvidíme, co bude za 20 let :D

la_amanita
14. pro 2015

Já od něj ráda dostávám šperky, protože má dobrý vkus a vždycky se mi trefí. Při prvních Vánocích, kdy jsem spolu byli jen tři měsíce, jsem dostala právě krabičku, u níž bylo jasné, že tam něco krkoozdobného bude a já se strašně lekla. Z minulého vztahu jsem totiž měla opačnou zkušenost - ten se nikdy trefit nedokázal, a mně to bylo tak líto 😅 Takže jsem v duchu panikařila "pomoc, to bude něco hnusného, já se budu muset tvářit, že se mi to líbí a nosit, to!" Naštěstí to dopadlo naopak a jen výjimečně si vezmu něco jiného, než ty od něj 😀

xvitk101
14. pro 2015

Já kdysi prohlašovala, že chci hodinky Rado, pač jsem si myslela, že takové nemůžu nikdy dostat, a pak jednou, když jsme šli po Příkopech, manžel říká, pojď zajdeme k Dušákovi a vyber si tam ty hodinky. Byla jsem v šoku 🙂 To jsem vážně nečekala. A loňské Vánoce poprvé za 10 let oběhl místní ulici s luxusními značkami (nebojte, není to Pařížská, ale Kaiser-Joseph-Strasse) a já dostala krásné kousky do svého šatníku. Trefil se naprosto přesně, do vkusu i velikosti 😉

mpbk
14. pro 2015

@xvitk101 to je hezký🙂 já zase na začátku vztahu ze srandy pronesla, že si jednou vezmu toho, kdo mě požádá o ruku s prstýnkem z Alo diamonds, a skutečně mě v zásnubní den čekal prstýnek z Ala 🙂)

brunetka11
16. pro 2015

Někdy v září říjnu vždy sepíšu nástřel věcí, co bych si přála a postupně ho doplňuji - vždy mu to položím na jedno místo na pracovní stůl. Je to pro inspiraci, nepočítám s tím, že dostanu všechno. Akorát, že jsme zjistili, že z toho čerpá i mamka muže ,-) A když mi muž jako překvapení k svátku koupil kuchařku od J. Olivera (s čímž jsme ani jedna nepočítala - původně mi zaplatil objednané třípatrové pastelky), pěkně ji to rozhodilo - nakonec zjistila, že koupila jinou, ale dárek pod stromeček už byl vyzrazen 🙂)
Jinak, co dostávám - to je různé - mobil, šperky, knížky, oblečení, boty, parfémy... paradoxně potěšil vždy "maličkostmi" - loni mne dostal, když jsem od něj dostala náhradní nabíječku a obal na iPhone - obal jsem řešila, protože mi nesedl ten silikonový a nabíječku jsem věčně zapomínala nebo sháněla u někoho ve firmě, ale nechtělo se mi za ni tolik platit - moc pohladilo, že si všímá... Vždy mi připraví něco svého, s čím nepočítám 🙂

oriell
21. pro 2015
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Nejhezčí dárek, co jsem od muže kdy dostala byla fotokniha. Je graficky velmi zručný a udělal to jako koláž s fotkama od začátku našeho vztahu. K tomu přidal různé obrázky a vyfocené sms, které jsme si psali. Brečela jsem jako malá želva a nechal tam ještě místo pro další roky.

japona
21. pro 2015

Kámoška dostala od manzela k vánocům auto, a další rok ji do nej nechal namontovat parkovaci senzory - uz se na to nevydržel koukat🙂

japona
21. pro 2015

Sami si dáváme spis drobnosti. Raději jsme bez dárků, než abychom se stresovali nákupní horečkou. Zastávám názor, že Vánoce jsou jen pro deti, dospělí ať si kupují dárky sami🙂

olcavyskov
27. pro 2015

Já jsem nedostala nic....je paradox, že jsem mu dávala pořád nějaké typy....třeba - šli jsme do Takka koupit malé nějaké trička a u poklady visely nějaké bižuterijní sety v krabičce...(ve zlaté a stříbrné). On to vezme a říká, to by se mi pro tebe líbilo, já říkám, no mě taky, ale ve stříbrné miláčku, tak už aspoň víš, kam jet....podotýkám, Takko je po cestě z práce....já čekám druhé...na štědrý den jsem 35 týden....ví, co se mi líbí, nekoupil mi ani blbou voňavku, prostě nic.....takže jsem balila dárky pro malou (8 roků), mu jsem koupila peněženku, Axe dárkovou krabičku a jídlonosič z recese do práce, protože mi krabičky zpátky domů nenosí.....poslední den 23ího jsme ještě dokupovali rohlíky a veku na jednohubky a on mi říká...miláčku, chci, aby jsi si něco koupila když jsme v obchodě (byli jsme v Kauflandu)..... tak jsem mu řekla, že nic nepotřebuju (tak mě znechutilo, že možností měl milion, času spoustu a nevyužil ničeho), jen jsem si hodila ze stojanu s bižuterií do košíku naušnice za 27 Kč....

edeltraut
27. pro 2015

@olcavyskov To jsme na tom stejně 🙂. Dostala jsem to co jsem si koupila a zabalila - jako každý rok. Zamrzí to, ale už to neřeším.... ☹

andrejka3741
27. pro 2015

My se s manželem každý rok překvapujeme a koupíme jeden druhému to,o co si ten druhý po celý rok tak nějak říká nebo si přeje.
Já letos od manžela dostala kabelku,parfém,spodní prádlo,digitální váhu,řetízek,naušnice,náplně do kávovaru různých chutí,knížky a společenské hry o kterých jsme spolu mluvily 🙂
A to jsme si řekli,že si dáme jen pár drobností,jelikož předěláváme dětský pokoj a už nás vyšel na 15 tisíc tak že se bude šetřit..no a nějak to zase nevyšlo 😀