Mám začít brát kyselinu listovou, když ještě beru HA?

klara015
19. lis 2016

Ahoj holky,
konec prosince vysazuji ha a uz se budeme pokouset o miminko.
Mam dotaz, zda uz mam zacit brat kyselinu listovou (femibion 800) ikdyz jeste beru ha?
Nyni beru na doporuceni obvodniho dr. centrum pro zeny a rakytnikove tobolky muzu tedy jeste brat tu listovku?
Dekuji :*)

aselinka
19. lis 2016

Určitě tím nic nezkazíš.Já ji brala ještě před snažením.A téměř celé těhotenství.Prý má vliv na inteligenci dítěte- tak proč to riskovat.😉

klara015
autor
19. lis 2016

@aselinka a myslis ze muzu brat i antikoncepci k tomu?

yerry
19. lis 2016

@klara015 jo. Klidne zobkej. Kyselinou listovou nic nezkazis. Je ti vitamin

veg
19. lis 2016

@aselinka existuji prenatalni vitaminy, tam jsou vsechny, ktery k bezproblemovemu poceti potrebujes 😉

lassii
19. lis 2016

@klara015 cim driv zacnes tim lip.Navic je to jen vitamín,nachazi se v listove zelenine,takze pro telo jen dobre at uz se pokousite o mimk nebo ne 😉

aselinka
19. lis 2016

@veg to je jasné, já ale nic jiného nebrala.Pak jen železo.A kdo má mít problémy s početím, tak osobně si myslím mu žádné vitamíny moc nepomohou.

veg
19. lis 2016

@aselinka sorry, to melo byt pro autorku. Ale myslim, ze ty vitamny pomoct muzou, prave obcas chybi jen par vitaminu ci mineralu a poceti je tudiz problem

klara015
autor
19. lis 2016

Me byly vitaminy doporuceny obvodakem vzhledem k me hubenosti a unave. Doporucil mi centrum pro zeny a k tomu jeste beru rakytnik.tobolky a je mi lip. Ten Femibion jsem cetla ze je dulezity pro miminko,tak proto se ptam zda uz ho mam uzivat.

veg
19. lis 2016

@klara015 v kvalitnich vitaminech pro tehotne mas vazne vsechno, pro sebe i pro mimi, ale jestli to chces rozdelene, tu listovku bych urcite pridala, a taky b12, jsou to vitaminy rozpustne ve vode, a co nevstrebas, vyloucis, takze tim nic nezkazis. A nelekni se pak, ty vylouceny prebytky béček se pak projevi jako trochu fosforeskujici moč.

zajusenka
21. lis 2016

Kyselina listová je důležitá pro prvotní vývoj nervové soustavy, srdce a cév. Měla by se užívat nejlépe měsíc před otěhotněním.