Brek v kočárku. Čím to je?

17. čer 2020

Mala 4 měsíce, jen jsem ji dala do kočárku usnula, ale teď se tam jen vztéká nebo brečí, čím to je? Má to někdo stejně?

puhelin
17. čer 2020

Je tam nuda, chce pozorovat svet. Bud muze jezdit na brisku s odklopenou boudou, nebo v satku. Proste aby videla ven a nenudila se.

95newmommy2020
17. čer 2020

Není to korbou? Mě se taky vztekal a šel do sportaku a najednou je happy. 🙂

jana_zofie
17. čer 2020

To jsme měli někdy ve 2,5 měsících. Jak začala být víc vzhůru a přestala v tom kočárku celou dobu spát. Za hodinovou procházku zvládla i 2x 15-20 minut vztekání nebo breku. Do týdne se to jakž takž upravilo, ale teda vypadala, že ji to tam brutálně neba a mračila se na celý svět. Teď má 4,5 měsíců, v kočárku neřve, vydrží tam hoďku, dvě, a mám pocit, že už se v něm ani tolik nemračí. Dokonce si minule hrála a chvilku se smála.
Však uvidíš. Buď se to zlepší nebo nosítko/šátek.

autor
17. čer 2020

@puhelin no mě právě přišlo , že na bříšku toho snad ani moc vidět nemůže právě, ale vyzkouším určitě

autor
17. čer 2020

@95newmommy2020 no ve sportaku je, je polohovaci, víc vidí ven právě

autor
17. čer 2020

@jana_zofie jj asi to bude tím, když ji vezmu do náruče, tak kouká všude kolem a je klid. Šátek ani nositko právě nechci .

jipe
17. čer 2020

můžeš zkusit stáhnout korbu a jezdit někde pod stromy, at může pozorovat nebo na bříško a rozepnout boudičku nebo otočit čelem k tobě anebo šátek/nosítko

zuzita15
17. čer 2020

Na brisko ji ani ve sportaku nedavej, tak male dite by ve sportaku nemelo byt ani na zadech ani na brisku.... nemelo by tam byt vubec

autor
17. čer 2020

@zuzita15 máme polohovací, poloha je stejná jako v korbě

autor
17. čer 2020

@jipe to jediné zachraňuje, když jsou nad ní stromy 🙂

eva118
17. čer 2020

Když ji dáš na bříško, tak některé korby mají tu boudu na rozepnutí, je tam jen síť proti hmyzu, takže děti vidí, já měla polohovací i hlubokou korbu do těch asi 45 stupňů, boudu jsem sklopila, trochu jí zvedla lehátko pod hlavou a spokojenost veliká.

zuzita15
17. čer 2020

Neni, zadny sportak nema “prkno” pri polozeni, vetsina sportaku ma navic zadovou operku “na vode”, vubec to neni pevne a pro detska zada, ktera se rovnaji, to proste neni vhodne.

miba10
17. čer 2020

Není ji tam vedro? Mě nejvíc holka řvala v korbě když začaly být tepla. Já jsem ji z korby vzala "na vzduch" tak byl klid.

autor
17. čer 2020

@miba10 To je taky možný

miba10
17. čer 2020

Zkus ten šátek a možná méně oblékat. Já tehdy pak střídala šátek a a sporťák.

lula86
18. čer 2020

Jak píšou ostatní obrat ji na bříško a bude spokojená. Syn mi to taky začal z ničeho nic dělat protože se nudil a chtěl poznávat svět. Od té doby co jsem ho otočila byl klid a spokojenej. Teď už drandíme ve sporťáku to už je úplně o něčem jiném.

lennus
18. čer 2020

Kombinovala jsem šátek s nosítkem a kočárkem, některé děti jsou hodně kontaktní, a to jsem krom prvních tří měsíců, kdy hodně plakala a já hodně nosila, pak právě už tolik nenosila, spíš kombinace. Zlepšilo se to pak ve sporťáku.

prubnihracku
18. črc 2020

na tohle je super nosítko a kombinovat nosítko a kočárek