Čím sušíte vykoupané miminko

serafinovicova
6. dub 2019

Ahoj holky, měla bych takový dotaz: čím sušíte vykoupané miminko? Na internetu narážím na samé bavlněné nebo bambusové osušky, co vypadají jaké plénky, tak si tím nejsem moc jistá, jenže u klasického froté ručníku mám strach, aby nebyl moc hrubý (i když používám sušičku a ručníky jsou měkoučké). Moc děkuji za rady. Iva

pe_tu_ss_ka
6. dub 2019

My používáme bambusové osušky, jsou měkké a dobře sají.. Za nás určitě nejlepší 🙂

pesulinkaa
6. dub 2019

@serafinovicova my máme dvě dětské osušky, na jedné straně je jemná a na druhé jako normální ručník a jednu máme právě tu co jste psala, že je jako bavlněná plena. Je velká a jemnější mi přijde než plena...

knoflikarka
6. dub 2019

Normálně ty osušky s kapuckou. Máme taky sušičku, takže jdou měkkoučké, nikdy jsme neměli problém.

gruyerre
6. dub 2019

Nám se nejvíc osvědčily právě ty "velké plenky" 🙂

malinkaelinka
6. dub 2019

Jéé ono na na dítě musí být spešl osuška? Já myslela, že na něj budu používat ty desítky ručníků na ruce co máme v zásobě 🙂

lachtanice86
6. dub 2019

Bambus. Hezky saje a je příjemnější na dotek

vaseli16
6. dub 2019

@malinkaelinka musis brat v potaz to ze miminko ma jemnou pokozku a pokud to mas poctive rucniky tak by ho to mohlo podrazdit.

malinkaelinka
6. dub 2019

@vaseli16 to mě teda vůbec nenapadlo. Musím si je příležitostně osahat, kupovat ručníky,když jich máme doma 2 plné pytle, se mi fakt nechce.

uzivatelkapetra
6. dub 2019

Suším normálně tak, že zabalím do osušky.
Samozřejmě ho tím nedřu, ale vůbec mi teda nějaká spešl plena nechybí.

jaja01k
6. dub 2019

Měla jsem dětské osušky s kapuckou a ty bambusové jakoby plenky. A jednoznačně lepší, měkčí, přijemnější a savější byly ty bambusové.

alcar
6. dub 2019

Jeeezis, nedramatizujte to. Normalni rucnik, mekceny detskou avivazi, pripadne vysuseny v susicce bohate postaci. Neni treba mit furt nejake vymozenosti. My mame od zacatku frote rucniky s kapuci, ty jsou super i ted ve dvou letech. Ty bavlnene/bambusove plenky/osusky jsou male a rocni dite uz do nich blbe zabalis.

kittyy17
6. dub 2019

Úplný miminko bambusovou osuskou, potom cca od půl roku normálním froté ručníkem

olga_
6. dub 2019

@malinkaelinka Taková ta čtvercová osuška s kapuckou nebo i ta plena je super v tom, že miminko do těch cípů jakoby zabalíš. Na ručník mimčo položíš a už moc neotřeš. Nebo musíš použít dva ručníky, na jeden položíš, druhým otíráš. Ony ty "vymoženosti" často slouží chvilinku, ale dobře 😉.

jannym
6. dub 2019

první měla dětský ručník s kapuckou nebo tetra plenu, u syna prostě čapnu ručník, plenu nebo dětský ručníček co je zrovna na vrchu hromádky a moc to neřeším, hlavně že je čím ho utřít

serafinovicova
autor
6. dub 2019

U starsiho dítěte bych to taky neřešila...nekvalitního syna normalne od 2 let utiram klasickým rucnikem, jen u toho mimca si nejsem moc jistá, resp. ta šíře nabídky me hooodne prekvapila.

serafinovicova
autor
6. dub 2019

Děkuji za zkušenosti ☺

kacomora
6. dub 2019

@serafinovicova Nekvalitní syn? 😂😂😂

serafinovicova
autor
6. dub 2019

😂😂 automatická oprava a šotek...kvalitni je az az, jen je nevlastní😀

matkacekatelka
6. dub 2019

Já mám Tetra pleny od Matějovskýho. Asi 1mx1m. Jsou silné a dobře sají

zelenaesmolda
6. dub 2019

@alcar na rucniky se vubec avivaz davat nema,nici jejich savost.pokud chces at jsou mekke tak radsi ocet

alcar
6. dub 2019

@zelenaesmolda ja avivaz nepouzivam vubec, mam susicku. 😉

zelenaesmolda
6. dub 2019

@alcar no ale pises o avivazi tak jsem to tak pochopila 🙂
kdyz jsme u te susicky tak mozna nekdo nevi,ze do susicky se vubec nesmi davat pradlo prane v avivazi,ona jak se odparuje tak ucpava filtry...

zmrzlinka
6. dub 2019

Já jsem používala tetra osušky.Mimi se do nich krásné zabalí 😉

bayt
7. dub 2019

Ja pouzivala klasickou osusku tusim z IKEA. Avivaz nepouzivam, susicku mam.

cuuza
7. dub 2019

Bambusové osusky, jsou super a používám už přes rok.

iris92
7. dub 2019

@serafinovicova My mame zatim malinke miminko - 2 mesice a susime bambusovou osuskou. Je to takova velka plinka a je krasne jemnoucka. Koupila jsem i ten spesl rucnik s kapuckou ale je hrozne hruby i po susicce. Takze az bude mimco vetsi 😉

claire90
7. dub 2019

Mela jsem na deti velkou tetraplenu jeste po nas i takove ty mimini frote rucniky s kapuckou, oboje bylo ok, i kdyz ty plenky lepe sajou bez vetsiho otirani 🙂

zelenaesmolda
7. dub 2019

@iris92 tak ja jsem koupila ten rucnik s kapuckou ale takovy hrubsi a je super,v obchode nam ho doporucili protoze ten levnejsi pry poradne nesaje a udelali jsme dobre

babanci
28. srp 2019

Protože šiju a mám hromadu zbytků, tak jsem z hebkého bambusu ušmikla kus a vyrobila osušku, z dalšího pyžamko a ještě kousek zbyl, tak tepláčky....a pak mám mít volný čas..😀

mourovatakocka
Autor odpověď smazal
Zobraz