Deprese po šestinedělí - manžel je stále pryč a jsem na malého sama

monique9754
27. říj 2018

Ve středu mi skončilo šestinedělí a mě dnes chytla depka.
Partner jezdí autodopravu takze je doma jen o víkendu a to buď jezdí na rybi nebo pomáhat na stavbu. Takže jsem vlastně na malého pořád sama. Do teď mi to moc nevadilo jen jednou jsem ho osočila s toho že by jednou mohl domu přiject v normální čas a né až k ránu aby pohlýdal syna a já si mohla pořádně užít sprchu. Což tedy splnil i s kecy.
Tenhle týden toho na mě bylo asi jen moc. V pondělí jsme lítli přes celý město na kyčle, ve středu dětská a ve čtvrtek zas přes celé město na ledviny a to jsem se jestě měla objednat na neurologii pote rehabilitaci a gynekologie. Asi toho na mě bylo jen moc a dnes když malého chytli prdíky a přes hiodinu mi plakal a já už nevěděla jak ho utišit jak mu pomoct rozplakala jsem se. Když přítel přišel domu tak sem byla protivná a chytli jsme se s tím že znovu odjel na ryby a neodpovídá na zprávy což mě zas dohnalo k pláči. taky.

klea81
28. říj 2018

@skypi já se vdavala po 9 letem vztahu a sakra dobře jsem věděla že bude bezva manžel a vzorny otec a je 😉nikoho koho neznám bych si nebrala, natož si s ním pořizovala dítě

drakenn
28. říj 2018

Tak jestli ho tyras svýma naladickama a nemá po práci doma klid a pohodu, tak se nediv že zdrha z domu!

monique9754
autor
28. říj 2018

@drakenn ja nikoho netyram. Jen jsem rekla ze proste me nebavi bejt porad sama doma. Ze sem se uz objetovala dost vzdala jsem se vsech pratel tak by me mel chapat a travit tedy cas semnou

drakenn
28. říj 2018

Hele, sama jsi přiznala, že jsi začala prudit už v těhotenství. Kvůli maličkostem, Ten chlap toho má prostě dost.. proto zdrhá viz.
"Mela jsem sve nalady a vse mu zacala vycitat ale uplne i kraviny co sem nikdy nedelala a jemu to zacalo vadit a radsi zmizel nez aby jsme se hadali."

monique9754
autor
28. říj 2018

@drakenn ano ale vse se tykalo toho ze je radsi nekde pryc nez aby jsme byli taky spolu kdyz uz cekame tu rodinu a pak jen ze je furt na mobilu nic jineho se to netykalo. A mel by si uvedomit ze ja prisla o vsechny znami celou rodinu protoze on chtel bejt tam kde vyrustal tak ja jsem od vsech pres pulku republiky a nikoho tady nemam a opravdu jsem jen zavrena doma. A jako promin ale kdyz nekam kde s kamarady a ty si berou pritelkyni proc ja bych nemohla jit taky abych tu nekoho poznala

drakenn
28. říj 2018

Tak bez prostě s ním! Řekni mu, počkej, my jdeme s tebou.

preiba
30. říj 2018

@monique9754 to mi je líto. My děláme všechno spolu s mým protějškem. Taky jezdíme na ryby, teď, když je zima, tak už jede taky sám, protože jsem na konci 7.m a nechci nachladnout a malému jsou 2.5r a taky nepotřebuji aby byl nemocný... Jinak ale děláme vše společně. Je pravda, že chodí velmi pozdě z práce, ale ve volný čas se snažíme si vše vynahradit. Hlavní je i komunikace... Byl takový i před miminkem? Jestli ano, tak bych s ním miminko ani nechtěla.
Ale neboj, vše jde zachránit, jen musí chtít oba. 🙂 Držím palečky!!!!!

preiba
30. říj 2018

@sudylichozrout můj první manzel, se kterým jsem byla 5 let před narozením syna se také s těhotenstvím změnil. Byli jsme zvyklý cestovat po světě, chodit pařit a najednou chtěl miminko a když to přišlo, tak se neuměl přizpůsobit, byl neustále v hospodě a cítila jsem se podobně jako zakladatelka. Jenže já měla nablízku přátelé a rodinu. 🙂 Nakonec to bylo až tak neúnosné, že jsme se rozvedli a máme klid všichni. Každý má teď své..... Bývalý manžel přítelkyni, se kterou cestuje a pokračuje v předešlém životě a já nového muže, se kterým žijeme krásný rodinný život a čekáme dalšího člena rodiny 🙂 Takže ptát se proč s ním má dítě..... Jestli takový opravdu nebyl předtím, tak to chápu. Jestli ano, tak bych taky neměla, ale situaci znám z vlastní zkušenosti... Také jsme bývali s bývalým mužem kdysi dávno nerozlučna dvojka....

monique9754
autor
30. říj 2018

@preiba nebyl takovy. Hodne mi pomahal kdyz me mama vyhodila s baraku. Nechtel me nechat samotnou a kdyz byl cas vside jsme byli spolu. Psali jsme si cele dny.. Ted proste ma dny ze vubec nekomunikuje pak najednou se vse obrati a cely den mi vola. Vubec se nehadame az na chvili kdyz uz to nevydrzim a reknu ze bych ho chtela mit taky doma