Dítě spadlo z postele. Stalo se vám?

nika110818
8. únor 2022

Prosim, stalo se Vam nekdy, ze se vam dite skutalelo z postele? Dcerce je 8 mesicu, lezela na manzelske posteli a ja jsem asi pul metru od ni skladala pradlo do skrine. Asi na vterinu jsem se otocila a byla na zemi. Na pohotovosti ji jen prohlidli, neudelali RTG ani CT. Vse vypada byt v poradku, stejne si to ale strasne vycitam a citim se jako nejhorsi mama na svete. 😢😢😢

ee.liska
11. únor 2022

Nečetla jsem předchozí a uklidním tě. V 8m spadl a byla tam prodlužka. Foto přikládám, dítě je v pořádku. Doktorka zlatá. Prý kdo nespadne, tak se o něco spálí.

andelka33
20. únor 2022

Mě malý spadl poprvé že stolu při přebalování asi v 5 měsících,najednou se otočil a byl na zemi. Trošku křiku,na hlavě bolí ale jinak v pohodě,za půl hodinky už zvesela blbnutí dál. O 2 mesice později mi spadl z postele a to stejné. jen hlídat,jestli po tom třeba nezvraci nebo není spavy,což by mohl být otřes mozku. Teď v 9,5m se mi staví kolem nábytku a než se naučil slezt,tak padal pořád někde. I Teď mu to občas nevyjde a je na zemi 😀. Ale už se.tomu sám kolikrát i směje😀. Taky jsem z toho byla poprvé špatná, ale časem to přejde. Nejde to uhlídat všechno,opravdu nejsi nejhorší matka,neboj :-*