Měsíční holčičku uklidní jen prso

ulicnice82
26. črc 2017

Ahoj holky, potřebovala bych radu, mam mesicni holcicku, ktera stále pláče jejine co ji uklidnuje je prso.takze nekolikrat denne lezim a davam ji ho aby vubec usnula.ma velmi kratky a spatny spánek.dudlik odmita uplne, zkouseli jsme asi 4 typy natrit mlekem atd. Bez uspechu.potřebovala bych poradit jak si s ni mam poradit.jestli vydrzet jeste sestinedeli nebo ji proste nechat plakat i kdyz to jsme zkouseli a plakala az byla cela.ruda az modra.dekuji

luj89
26. črc 2017

@ulicnice82 je jeste malicka, ja bych ji prso davala jak chce. Mam taky 4tydenni holcicku a jsem rada, ze aspon neco na usnuti a uklidneni zabere 😀. Koukni na ,,kojouvaz,, v satku. Me se teda nedari, ale treba tobe ano 🙂

prostejina
26. črc 2017

Je ji měsíc, vždyť je strašně malička, je jasný, ze ji uklidní jen tvoje vůně a prso... Nenech ji brecet a poskytni ji, co potřebuje nejvíc - bezpečí a důvěru v to, ze jsi blízko. Všechno je pro ni novy, musí se s tím vypořádat.

makky1310
26. črc 2017

@ulicnice82 presne jak pise @prostejina kojeni neni nastroj jen ke krmeni ale dava pocit bezpeci, uklidnuje atd... urcite se neboj ji ho dat, mala Ti bude vdecna 😉

panickatlamicka
26. črc 2017

Tak malé miminko bývá u prsa v podstatě furt. Dobre je mít šátek, tak máš volne ruce a Mimi staly přístup ke zdroji. Tady na MK ve Wiki knihovničce je článek Důvěra v pláč dítěte, tam je něco o tom napsané. 🙂 🙂

chimneysweeper1
26. črc 2017

Syn dudlík taky odmítal a když má hysterák, uklidní ho jen prso. A to jsou mu 4 měsíce. Noste miminko na těle, třeba v šátku, kojte a mazlete se. Oni to opravdu potřebují.

ulicnice82
autor
26. črc 2017

Diky moc, chtela jsem vedet ze nedelam neco špatně

ulicnice82
autor
26. črc 2017

Jeste bych potřebovala poradit ktere nositko bych mela poridit, ktere je od narozeni?mam satek ale nedari se mi moc vazat dekuji

sisstin
26. črc 2017

@ulicnice82 dceru uklidnuje prso i ve 20m, od toho ty prsa mame ;) neni to jen o jidle... pokud inklinujes spis ke kontaktu, je fajn se pridat na FB do nejake kontaktni-kojici-nosici skupinky. Tady na koniku muzou byt odpovedi i dost rozdilne. Je to o zivotnim stylu a pristupu, je normalni, ze dite chce mamu, nedelas spatne NIC ;)

panickatlamicka
26. črc 2017

@ulicnice82 storchenwiege

chimneysweeper1
26. črc 2017

@ulicnice82 jeden dva úvazy a je to! chce to zkusit, poradit se s někým, kdo nosí, skupina Nosíme děti na FB poradí. Ale existuje předvázaný šátek Caboo, ten je pro novorozence. Já nosila v elastiku, od 2m pak v pevném šátku a to mám obě ruce levé. naučila jsem se dva úvazy a vystačím si 🙂 Nošení je super, zažene každou bolístku a smutek miminka. A pak najednou miminko "dospěje" a už maminku tolik nepotřebuje. Syn má zítra 4m a já už ani nenevazuju, jen když jdem se psem. Hraje si sám, usne v postýlce...ještě nedávno nemyslitelné. Uteče to rychle!

makky1310
26. črc 2017

@ulicnice82 mam manducu, ma novorozeneckou vlozku, ale nikdy jsem nezkousela kojit kdyz je v nositku ale myslim ze jsem nekde videla ze se to taky da...

chimneysweeper1
26. črc 2017

@makky1310 ja kojim v nositku i v satku. Sousedka si myslela, ze malej spi a to stala metr ode me. Kojila jsem i v Mhd a nikdo to nevedel. Je to super pohodlne.

makky1310
26. črc 2017

@chimneysweeper1 to je super, ja porizovala nositko az kdyz bylo malymu cca 5 mesicu tak jsem to pak uz neresila, a satkovat mi moc neslo. Ale na dalsi urcite vyzkousim 👍😉