Náušnice. Nechat nastřelit znovu?

alca_n
21. dub 2020

Můžete mi prosím říct názor? Nechala jsem nastřelit náušnice. Podle mě se to moc nepovedlo. Pořád ty uši sleduju a přemýšlím jestli to nedat předělat.

lucina_r
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
21. dub 2020

@alca_n no to se teda hodně nepovedlo, co to bylo za amatera?

radulka57
21. dub 2020

nechala bych to, ucho poroste a umístění naušnice se ještě změní... Malá měla taky píchnuté každé ucho jinak, po 2letech to není poznat.

lenatko91
21. dub 2020

Nechala bych to tak. Až bude velká, může se sama rozhodnout jestli nechat zarůst a střelit znova nebo nechat tak..

mandala
21. dub 2020

Jenže až bude natolik stará, aby se mohla rozhodnout sama, stará dírka už pravděpodobně nezaroste... Já bych teda nechala přepíchnout, ať to má pořádně, nebo taky může být z toho jednou nešťastná, zas takové trápení to není...

nazka
21. dub 2020

@alca_n oni si to dopředu nenakreslili? Asi bych to nechala znovu 😞

jipe
21. dub 2020

ty jo, jak nejsem na tyhle věci cimprlich, tak tohle se fakt dost nepovedlo a asi bych dala druhý pokus (někde jinde)

hojda
21. dub 2020

Poptejte se tady, paní je velká odbornice, píše i do časopisů, nám nastřelovala před 8 lety. https://www.nastrelovani-nausnic.cz/poradna/

krupka3
22. dub 2020

Zvazila bych to, pripadne vytahla co nejdrive. Cetla jsem, ze do stejneho mista se pak pichat nesmi, musi byt zas urcity rozestup, tak tezko rict. Tohle se nepovedlo, no. Hlavne to prave ucho by mi vadilo, leve je prijatelne.