Neobvyklá únava u 2,5letého. Máte podobnou zkušenost?

keerka
31. led 2022

Ahoj holky,
zajímá mě, jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Syn ,2,5 roku, už tři dny neobvykle dlouho spí a je celý den unavený. Večer usne normálně (cca 21-22), ráno se vzbudí normálně kolem osmé a už na něm vidím, jak je unavený, totálně rozbitý. Sní jogurt, dneska ani to ne a zase usne. Dva dny spal do dvanácti, dneska uvidíme. Večer usnul normálně, ale celé odpoledne byl fakt unavený.
Teplotu nemá, nic ho nebolí, na nic výjimečného jsem zatím nepřišla. Jí míň, ale jí, žádná neobvyklá zátěž nebyla.
Minulý týden jsme měli covid s fakt lehkým průběhem. Vím, že je možné, že se s tím tělo ještě pere. Ještě mě napadl růstový spurt, ale to bych zas čekala, že bude hodně jíst.
S doktorkou budu řešit, samozřejmě. Ale zajímá mě, jestli třeba některá nemáte podobnou zkušenost?
Díky všem.

lencaa11
31. led 2022

@keerka určitě bych to řešila hned z Dr může to bejt po covidu ale nemusí ☘️

rozitta
31. led 2022

Mě hned napadla leukémie, ale věřím že to bude nakonec nějaká banalita. Držím moc pěsti ať je chlapeček brzy v pořádku ✊✊

lencaa11
31. led 2022

@rozitta též jsem chtěla napsat moje sestra (2.5l roku) ji měla a též ty příznaky je to plíživá nemoc jen jsem hned paní /slečnu nechtěla děsit ☹️

me_druhe_ja
31. led 2022

Jako já bych se přikláněla k tomu kovidu. Přítel měl taky hodně lehký průběh, ale byl opravdu hodně unavený. Ta únava trvala zhruba týden....

mamikry
31. led 2022

@keerka Ja bych to taky videla na covid. Sama jsem po nem byla unavena snad 14 dni a deti taky nebyly uplne ve sve kuzi. Kdyby to byla nejaka horsi nemoc, nemyslim si, ze by covid presel jen s lehkym prubehem. 😉 Hlavne pozoruj, jestli nema po tele vyrazku, otekla vicka, jahodovy jazyk, nebo bolesti briska, to bych pak mela obavu z PIMS, ale verim, ze to bude dobre.

palja
31. led 2022

@keerka šla byvh k dr nechala bych odebrat krevní obraz alespoň. Taky to nic být nemusí a může to být post covid syndrom. Moje máma po covidu měla unavovy syndrom a taky spala. Jenže jsou i jiné nemoci než covid, na to se nesmí zapomínat. Ale určitě bych to řešila s dr, není to normální.

palja
31. led 2022

@rozitta jo mne taky, ale mám deformaci z práce.

kamce
31. led 2022

Taky bych to přisoudila covidu. Dcera, jak mela pred rokem ji 14 nic nic nebylo a pak bum teploty. Unava je podle me prirozena u toho covidu 😘

keerka
autor
31. led 2022

Diky vsem. Leukemie me tedy nenapadla,ale rozhodne dobre vedet 🙂 ted uz mi prijde,ze na nej neco leze. Rano rikal,ze ho boli pusa,nenechal me se podivat. Teplotu nema,ale je uplne vyrizenej. Zitra jdeme k dr a snad to bude nejaka detska klasika.

vladenkamaminka
31. led 2022

Já bych hned neplasila... My jsme měsíc po covidu a do práce chodím jak mumie, dcera taky padá na hubu ve škole a družině. V práci má s tímto problémy hodně lidí u nás, ono to odezní časem. Klidně ať mu udělají krev ať máš klid v duši, ale věřím, že to je po covidu bohužel hodně častá věc ta únava

lencaa11
31. led 2022

@keerka nechte si odebrat krev a podívat se do pusinky zda nemá atfy či nemá v puse modřiny atd zda nemé poskovid radši

keerka
autor
2. únor 2022

Tak jsem vam jen chtela napsat,ze uz jsme na onkologii. Davejte na sve deti pozor.

kspp1
2. únor 2022

Muj syn mel takovy unaveny tyden pred rustem stolicek.

xnikolan
2. únor 2022

@rozitta bohužel mě napadlo to stejné 😞

veru181
2. únor 2022

@keerka To je mi strašně moc líto. Hodně štěstí 🍀

marki90
2. únor 2022

@keerka bože to je mi hrozně líto, držte se 🍀

lenulka_333
2. únor 2022

@keerka držte se , bude zase dobre🙏 pokud by vás něco zajímalo z jiného pohledu než lékařů,tak se mi klidně ozvěte. Pokud se jedna o leukémii,tak dcera má teď intenzivní část za sebou.

jadadee
2. únor 2022

Bohužel na základě popisu mne také napadlo onko onemocnění, není to tak dávno, co jedna maminka v přibehu popisovala náhlou únavu jako prvnz projev. Je mi to moc líto. Držte se a malému bojovníkovi hodne sil ❤️🍀

lencaa11
2. únor 2022

@keerka držím palečky posílám hodně sili 😘

vladenkamaminka
7. únor 2022

@keerka až teď to čtu.... Moc vám držím palečky ať je chlapeček brzy zase zdravý 🍀🍀🍀 věřím, že to zvládnete