Spaní v jiném pokoji než rodiče. Od jakého věku?

eeveepokemon456
23. led 2020

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat od kdy jste nechávali dítko spát v oddělené místnosti od rodičů. Přítel totiž ráno něco zažbrblá a malá je hned vzhůru. 🙄
Proto by mě to zajímalo, jinak malé bude 31. Půl roku.

aklin
23. led 2020

Dcera spi ve svem od 2 let.

153lenka
23. led 2020

Obě děti spí ve svém pokojíčku od narození. Nikdy nebyl žádný problém.

lenkajan
23. led 2020

Pokud myslíš, že by to dceři pomohlo ke kvalitnějšímu spánku, klidně bych ji zkusila do samostatného pokoje dát. My dávali dceru v roce a půl, syna pak v roce k ní.

kuttu
23. led 2020

@eeveepokemon456 Dcera spi asi od 3 měsíců,manzel se strašně vrtí a chrápe a taky byla vzhůru...jenze tam spím s ní,v noci se budí,casto spi zbytek noci u mě...kojím v noci...ted ji bude 17 měsíců

lora1987
23. led 2020

Od konce sedtinedeli spi v pokojiku za zdi. Do te doby spal v obyvaku za otevrenymi dvermi do loznice. Do loznice se postylka nevesla.

lstuchlova
23. led 2020

Od narození.

konidana
23. led 2020

Deti jsme daly do pokojiku společně když bylo starší dva a kousek a mladšímu asi.půl roku

ondruchovat
23. led 2020

Ahoj , teď nad tím také premyslime , dcera krásné spinka od 19h než přijdeme my do ložnice cca v 23h a mrcasi se , my šustneme peřinou a hned je vzhůru .. takže do toho půjdeme asi taky . Dcera bude mít 7 měsíců . Nechám si chuvicku zaplou kdyby cokoliv ..

areh
23. led 2020

Syn spí sám od 9ti měsíců. Vždycky jsme ho vzbudili, když jsme šli spát. Ale v tu dobu se budí i teď. Je najednou ticho, tak to asi pozná... Ale v pokojíku jsme ho už nechali

jaja01k
23. led 2020

Od 2,5 a 3,5 let.

veronikav31
23. led 2020

Starší dcerka šla do svého pokojíku v 1r a 3m, mladší syn za ní do pokojíku šel v 1r a 1m

zelenoockaa
23. led 2020

Máme pokoj hned vedle ložnice a spí tam cca od toho půl roku, co začala spát v postýlce. Přesně jak píšeš ty, budili jsme ji.

sobist
23. led 2020

Ahoj, malý spal sám v pokojíčku od 1 roku, ale měsíc před tím, než se narodila dcera začal spát s námi (tj, krátce před 2 rokem). Trvá to už 4,5měsíce a plán je vydržet, dokud nepůjdou vedle oba dva. Sám tam být prostě nechce a stejně by se v noci přestěhoval. :/

market177
23. led 2020

Davali jsme do pokojicku v 6 mesicich...od te doby spala celou noc..🙂

puhelin
23. led 2020

Moje deti (necele 3 roky a necelych 6 mesicu) spi s nami v loznici ve velke posteli (plnohodnotne 4luzko). Do oddeleneho pokojicku pujdou az si budu jista, ze se v noci nebudou budit a volat me. Manzela by to taky vzbudilo, kdyz by nas volaly. Tohle je mensi starost.

veronikav31
23. led 2020

@puhelin a to se vyspite?

veronikav31
23. led 2020

@puhelin u nás nás děti volají jen když chtějí pít,spí celou noc.dcerka chodí už 2roky do školky,tak se taky potřebuje vyspat a to by v naší posteli nešlo a už vůbec ne s mladším braskou

puhelin
23. led 2020

@veronikav31 No jasne, postel na na sirku skoro 3 metry. Casto v noci deti v posteli hledam.

puhelin
23. led 2020

@veronikav31 A braska spi kde?

veronikav31
23. led 2020

@puhelin každý má svou postel a bráška spí s dcerkou v pokojíku od 1r a 1m a pohoda,ale v jedné posteli by to fakt ani nešlo

puhelin
23. led 2020

@veronikav31 Ja spim mezi nima, jinak by mi maleho zalehla (spime tak od prichodu z porodnice).

veronikav31
23. led 2020

@puhelin i kdybych chtěla tak bych nemohla,syn byl blící do 3/4 roku.prevlikala sem sebe,syna i postýlku,kterou jsme museli mít vyvýšenou.a stejně nejsem příznivcem společného spaní

ah1234
23. led 2020

Od cca 2 mesiacov, keby viem, ze na napadlo, ze tak bude spat lepsie, skusim to hned po narodeni

niki1107
23. led 2020

Malá spí sama v pokojíčku od 8m, do té doby jsem tam spala s ní, aby měl manžel klid v ložnici. Chodil i na noční a rušily jsme ho uspáváním přes den, nehledě na jeho chrápání a neustálé motání se v posteli (malá je nespavec po něm 🙈). Čím je ale malá starší (15m), tak k ránu chodí spát k nám a vůbec ji to najednou nevadí, spíš to vadí mně, jak mám ten sluch vytříbenej skrz malou 😃.

tea18000
23. led 2020

Asi tak od roka a půl. Dveře jsou vždy pootevřené, abych slyšela, kdyby něco. Teď měl dva dny horečku, tak jsem tam spala v pokojíku s ním.

theuska29
23. led 2020

Od 7. týdne 🙂

eeveepokemon456
autor
23. led 2020

Otázka spíše pro ty, kdo dávali spát odděleně v nižším věku... To jste se nebáli, že by se jim mohlo něco stát? (například by se mohli udusit zvratky)

veronikav31
23. led 2020

@eeveepokemon456 ne,měla jsem monitor dechu a video chůvičku,takže vím co se děje v pokoji

theuska29
23. led 2020

@eeveepokemon456 Monitor dechu a pes, který při sebemenším zvuku zvedl uši 😀

153lenka
24. led 2020

@eeveepokemon456 pokojíček máme hned vedle, takže slyším sebemenší zvuk. Když se zaposlouchám, tak dokonce slyším, jak dýchají.
U prvního jsem se trochu bála, chodila jsem několikrát za noc kontrolovat jestli dýchá. Ale po pár týdnech jsem si zvykla. U druhého jsem už strach neměla.