Sunar nebo Beba, co je lepší?

sonik8721
24. říj 2017

Ahojky mamky 🙂
Vy, co už máte více zkušenosti, nemám mlíko,tak je malej na UM. Doposud papa nutrilon, ale nedělá mu moc dobře, i mudr mi radila přejít buď na sunar nebo bebu, ale já mám pořád dilema a nevím, co je lepší?
Potrebuji popostrcit a poradit 😀

penelope87
24. říj 2017

@sonik8721 První syn byl dokrmovaný. Nutrilon mu taky nedělal dobře. Přešli jsme na sunar premium, ten byl lepší, ale nejvíc se nám osvědčil sunar komplex. U toho jsme zůstali. S bebou zkušenost nemám.

lucie_91
24. říj 2017

No, lepší horší, to se nedá určit. Malé jelo nejvíc mlíčko Hami. Po Bebě ublinkávala.

gepe
24. říj 2017

U nás nejvíc sedla u obou dětí Beba

katysouky
24. říj 2017

První syn byl na Hami a super, druhému synovi Hami vůbec nesedí, bolí ho bříško a ublinkává a po Bebě je vysmátý a paráda, ono je to na miminku, chvilku ho sledujte a uvidíte sama .-)

anakolut
24. říj 2017

U obou dcer jsem dávala a dávám Sunar a jsme s ním moc spokojení. Bříško nebolí a chutná jim.

sonik8721
autor
24. říj 2017

Moc všem děkuji ženy 🙂 ona prý ta beba obsahuje už rovnou laktobacily, tak zkusím asi nejdřív tu.

bacika
24. říj 2017

@sonik8721 Tak já mám zkušenosti s obojím. Malá už v porodnici dostala Bebu na příkrm, vyzkoušeli jsme spoustu mlíček i sunar, ten jí moc chutnal, ale příšerně jí ucpával, takže zpět na bebu. Malý to samé. Každé dítko je jiné, tak asi budeš muset vyzkoušet co mu bude chutnat a dělat dobře. Kdyžtak k tomu může přidat i laktobacilky, taky přidávám.

puresin
24. říj 2017

@sonik8721 Nedavno jsem zkoukla nejnovejsi DTest batolecich mlek a Sunar skoncil predposledni, Nutrilon jen o dve mista pred nim. Tragicky. Na plne care vyhralo Hami, to bych necekala, takze az skoncim s kojenim, je to pro me jasna volba. 🙂

luj89
24. říj 2017

Ahoj, to nejde takhle rict, kazdemu sedne neco jineho. Dcerka blindila po Sunaru extremne. Kup si v DM ty pytlicky s jednou porci a vyzkousejte 🙂

frndafrrr
24. říj 2017

Teď jsem zahlídla někde výsledky D-testu a propadl sunar a bebevita..Na bebe jsme začínali u syna jsem přešla na hipp,u dcery přes x mlik na babylove - ublinkávala po něm nejméně s refluxem a tolik to nepáchlo..ikdyž je za pusu němcům věřím. Každopádně pokud jedno vyloženě nesedí,tak to chce zkoušet..Ani nám nepadne to samé.

lucie01
24. říj 2017

Prvního syna jsem kojila a v roce přešel na Bebu, druhý syn je na UM a dopracovali jsme se na Babylove Bio ...je spokojený, bříško nebolí a přibírá tak akorát 🙂 Každému miminku sedne něco jiného, musíte vyzkoušet 🙂

mku
24. říj 2017

My jsme meli v porodnici nutrilon a ten po prichodu domu zacal plyvat... tak jsme zkusili hipp, byl lepsi, ale hrozne ho slintal kolem sebe... tak jsme zkusili oranzovy sunar, ten mu chutna, ale desne ho boli bricho... tak jsem dneska koupila bebu a budu doufat, ze uz se konecne trefim 🙂

vila_amalka
2. lis 2017

Holky,prosím nevíte jak v dtestu skončilo Nestlé mléko?První dceři sedl Hipp,po Nutrilonu zvracení,Beba zácpa,Hami a Babylove bolení břicha.Druhá dcera je kojena,teď je jí 14m a přecházíme na UM,ale vůbec nevím co jí dát.Zkoušeli jsme Sunar vanilku,ale po tom jí bolelo břicho,pak Nestlé,to si myslím,že ji sedlo,chuťově určitě,ptz teď máme Babylove kvůli výsledkům dtestu,ale myslím,že ji moc nejede...

35_a_budu_mamka
2. lis 2017

@vila_amalka
Posílám pořadí um z dTestu:

Hami (nejlepší hodnocení)
Hipp
Milupa Aptamil
dm Babylove & Rossmann babydream
BEBA optipro od 12. měs. & od 15 měs.
Nutrilon Profutura
Nestlé Junior
Sunar Premium
Nutrilon Pronutra
Bebivita
Sunar Complex

mku
2. lis 2017

@vila_amalka ja bych se teda neridila zadnyma testama a spis tim, co diteti chutna. Vsechna mlika jsou kvalitni a tyhle pseudotesty vyjdou podle toho jak si to kdo zaplati...

lisianne
2. lis 2017

za nás jednoznačně Nutrilon Profutura

vila_amalka
3. lis 2017

@35_a_budu_mamka moc děkuji!!!🙂